NORTHERN LIGHT AUTO FEM-Frka s lišćem 2tjedna cvijetanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Pardon,ovo mi je prvi post neznam dal sam na pravom mjestu,vrhovi novih listova mi žute,kao da je pregnojena,ili previše zaljevanja ili premalo kalcija??? Cvijeta već16.i dan MOLIM ZA POMOĆ i KOMENTARE HITNO!!! TNX!!! :respect: :respect:

Box:160-50-60
Zemlja:Terramagma+perlit
Svijetlo:150W HPS od početka
Tegla: 6,5L
Režim 18/6 od-do
Gnojivo: Jungle juice Micro i Bloom,Hesi Supervit,malo melase...
Sjeme: NL Auto Fem (Dutchseeds)


Bacam još fotki ako bude potrebno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Ma samo ti nju hrani, mislim samo ti nju hrani punom dozom Jungle Juica i neboj se :)

supervit nemoze odmoci u toj kombinaciji. Imas li bloom booster neki?

Obecava dosta dobro. :)

sretno do kraja. I bitna stvar - pazi kod mixanja omjer npk, u cvjetanju uvijek treba puno fosfora, srednje jako kalija i malo dusika dok u vegi obratno.

Ja sam zapalio svoju jednom mixajuci 3-4 vrste gnojiva u cvjetanju i to isao sve punom dozom i bilo je umaaalo kobno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buddylicious

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
GHE FloraBloom 1 l Stimulira razvoj cvijeća i plodova. Poboljšava okus i miris biljke. Pruža visoku koncentraciju fosfora, kalija, magnezija i sumpora.
Cijena: 89,00 kn

imas u igrowu :)

To + Jungle Juice koji vec imas.

Ili Liquid Carbo Load od Advanced Nutrients ja uzeo u Igrowu. Nekih 160kn.

I nista ti vise netreba! To dvoje puna doza nemas greske.

Samo AN Jungle Juice Bloom imas vec + ovaj gore GHE ti je odlican za miris i okus + bloom booster je. Mislim da je trenutno bestbuy bloom booster.

Ja sam uzeo sve komplet od ANa zbog toga sto sam lijen mjeriti ph. :)

mislim da ces kombinacijom JJ bloom i GHE imati odlicne cvjetove zagarantirano.

Ali pripazi, ako u fazi cvjetanja koristis i Jungle Juice Micro + Grow u manjim omjerima,

Ajde neko neka nam pomogne, ja nisam siguran, zasto u cvjetanju treba koristiti AN Micro + Grow + Bloom?!

Ja recimo u fazi cvjetanja izbacujem AN sensigrow a+b u potpunosti i krecem na 4ml AN Jungle Juice + AN 1ml CarboLoad + AN 2ml BigBud na 2L. A kasnije to ,malo podebljam dozu.

Dakle ja imam nepotrebno 2 boostera kao sto vidis, tebi je dovoljan za cvjetanje Jungle Juice Bloom + neki booster tipa ovog GHE.

stvarno je GHE i vise nego povoljan a izuzetno je dobar.

valjda kod AN placamo svi ph perfect tehnologiju uz kvalitetu.

Ja imam od GHE Bio Root Booster i odlicna je stvar.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buddylicious
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Ništa ubost ću to i od 4tj cvata prašim s Florom,kupio bi odma al malo sam slab s parama,još i put...TNX,ja rokam sa onom LUCAS Formulom cijeli grow+supervit i bilo je više nego zadovoljavajuće
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Naruci telefonom i dodje ti na prag i onda platis :) hehe

Eto po mogucnosti izbaci Micro + Grow kad kupis GHE i koristis GHE + JJ Bloom.

Jer skuzio sam vec nekoliko ljudi ima problema sa 3 komponentnim paketom zvanim Micro + Grow ti je gnojivo samo za vegetaciju ja mislim.

Za cvjetanje recimo JJ Bloom + Bloom booster vidis da u biti imati ces i dobar okus za 89kn.

I nemoras vise nista kupovati ako imas onaj gore AN 3 djelni komplet.

I neces imati sigurno problem s pregnojavanjem. Izbacis u cvjetanju Micro + Grow su bogati dusikom i stvarima koje ti trebaju kad je biljka malena i u razvoju.

jer osim vecih cvjetova imati ces i bolji okus. :) isplati ti se.

Kad si vec kupio jungle juice, hbg on je 3 djelni komplet, ali ima samo jednu komponentu za cvjetanje a to je Bloom.

A sami Bloom 3ml na 1L + 2ml na 1L GHE bloom boostera ti donosi sigurnost i okus kod krajnjeg proizvoda.

Jel imas na kraju komplet ovaj micro grow bloom? Ak imas kako si gore pisao, onda nemoras nista dokupiti ako neces biti ce to ok i s tim.

Ali ponavljam za okus koji svi toliko volim pisem ovaj post ;) uzivaj i vidim da imas potencijala.

Kad zavrsis, slozi dnevnik neki ako vec nisi. Zanimiljiva ti je biljka i micro grow opcenito kada jedna biljka dobije punu paznju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buddylicious
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Da 3djelni je kompletić jedino u vegi koristim GROW i MICRO+Supervit i koristim onu Lucas formulu kaj piše na bočicama(soil&coco) za cvjetanje+supervit i uvijek sam zadovoljan,mada bi moglo biti i bolje..,DA I NAZVO SAM JU AURORA! mOŽDA MALO ISTROŠENO,ALI BOREALIS JOJ JE NADIMAK! PEACE!!! :ph34r:
 
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Ubacio sam još jedan went 8cm upuh radi temp, 12ca postavljena pokraj reflektora izvlači sve van jer mi je temp kod vrha ljoze 33-38celzija
I TO PO NOĆI!!! :goldmaryjane: KURI ga like a MTF !!! znači 1an 12cmi ispuh 12 cm upuh+8cm upuh+8cm vent kaj mješa zrak!!!
POPIZDIO!!! danas vidim na nekim budovima na samom vrhu uglavnom najvišljim smeđe laganini pri vrhu kojeg pistila :ridinghorse: BORBA! sa TEMPERATUROM... :newbie:

Ubadam u 6 mj CFL 150-250W dual spec,jer to tak nebude išlo preko ljeta... :dada ZZZ!!!


E da... KOLIKO bi otprilike gnojiva po biljci trebo šišat ako je posuda : 6-6,5L ,cirka??? U decilitrima,,,
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Trebao bi prema propisima kako pise na tom odredjenom gnojivu. Nije bitna velicina tegle... Malo brkas pojmove. 1L vode = odredjena kolicina gnojiva => koliko vode das u litrama toliko povecas dozu. Npr. ako na 1L vode ide 5ml gnojiva, onda na 5L vode ide 25ml gnojiva. Jasnije ne moze biti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buddylicious
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Kužim,ali recimo na 1galon ide u cvatu 8ml micro+16ml bloom po tablici.Ja još stavim malo supervita,recimo zalijem biljozu sa4,5dcl vode samo obična korigiran voda!, složim mix 3.78dcl gnojiva ide 0,8micro+1,6ml bloom provjerim s ph metrom korigiram ak treba i to je to! Pitanje je jel preveć tih 3.78dcl gnojiva kaj sam smixalpo tablici ili bi trebo stavit manju dozu recimo 2dcl,a ostalo hitim babi na cvijeće? :respect:

Kaj nije Supervit booster za cvjetanje isto?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Vjerovatno ti je previse super vita i nebalansirana ishrana uzokovala upravo ona ostecenja na vrhovima.....super vit ide na 4.5l vode jedna kap i svakih tjedan do dva 1 puta....
U gnojivima imas mobilne i imobilne elemente koji hrane biljku ...mobilni ako si ih dao previse oni ce se vratiti u zemlju i u najgorem slucaju postati sol ako ih biljka nemoze apsorbirati a imobilne elemente ako das previse oni dodu do lista i ako ih biljka nemoze potrositi ostaju zarobljeni sto s vremenom rezultira spaljenim vrhovima.