Northern Light auto Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.407
28.055
1.098
Trøndelag
evo danas je pao harwest nakon 88 dana zivota biljke (predvideno 9-10 tjedana). trihomi su 65-35% mutno-smedi,meni dovoljno jer necu da radi invalida od mene :icon_lol:
kolicina nakon trimanja je pokazala 450 grama na vagi,ja sam prezadovoljan s obzirom da mi je ovo prvi put da imam doticaj sa growanjem,toliko je ljepljiva da se prsti ne mogu
oprati niti iz drugog puta. :dada zelio bih se zahvaliti cijelom vutra forumu na pruzenom znanju i potpori tijekom growa,jos mi ostaje ju posusiti i napisati smoke report i moze u zavrsene dnevnike. :wave:



 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ljepo u miru i tišini sve priveo kraju...prvi grow ti nije mogao bolje proci...ništa ljepše od toga..zaslužen rep+
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.407
28.055
1.098
Trøndelag
hvala svima,imam u planu je susiti tjedan dana a nakon toga u teglu,nadam se da je to ok?
nakon toga ce doci i smoke report :) jedino me malo razocarala boja koju ja nisam dobio (kao na njihovoj slici)
ali to mi nije toliko bitno,bitno je da ona odradi svoje :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
bestija je napisao(la):
... jedino me malo razocarala boja koju ja nisam dobio (kao na njihovoj slici) ali to mi nije toliko bitno,bitno je da ona odradi svoje :)

ne jedi se, mislim da je malo nasminkana fotka, nl bas ne spada u preterano "obojene" strainove, samo ti to nakon susenja u teglu i cool
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.407
28.055
1.098
Trøndelag
evo da napisem par rijeci o dimu,

ovo je ZLO! :hippy:

susio sam je 5 dana i stavio u teglu,miris ne bi znao odrediti ali podsjeca me na neku svjezinu,voca ili necega i jako je intezivan.
ispusio sam do sad 5-6 pljugi i moram reci da zakucava gadno i brzo,drzi dugoo i
negdje mi je u rangu himalaye gold samo kontra i jaci rad umjesto da dize lijepi te za fotelju.
nakon pljuge imam osjecaj kao da sam na nekim sedativima i nisam bas nesto komunikativan a ni kolege (uzorak 3 osobe) :icon_biggrin:
eto toliko od mene i ljubiteljima indice svakako preporuka,ugodan dim za opustanje i lutanje mislima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.