Northern Light x Big Bud - Autoflower

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ahahah, care! tako se ne otvara dnevnik... :icon_lol:

pogledaj link koji ti je dao Stipe i uredi svoj post dok nije naletio netko od modova. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ivana_zg
28.02.2012
16
15
0
37
pozdrav dobri ljudi :) ovo mi je prvi grow sa hps-om .prethodna dva growa su bila sa stednim sijalicama i nisam bas bio zadovoljan kako sam prosao,sto zbog sijalica ,sto zbog neiskustva...za ovaj grow sam se malo bolje pripremio,nadam se da ce biti sta za pusenje :) .boks je kupovni,a dimenzije su 160x90x55.sijalica je philips-ova od 400w .zemlja teramagma ,zamesana sa humusom(oko 70% je teramagma).od djubriva sam koristio plantela list za vege,a za cvetanje plantela cvet.saksije su od 7 l .sto se tice vege faze ,sve je proslo kako treba,biljke su se extra razvile,nije bilo nikakvih smetnji niti stresova,osim sto je lisce na vrhu pozutelo na jednoj biljci jer je bilo preblizu sijalici,pa sam je posle spustio ...zaboravio sam da kazem da imam 2 biljke i da od ventilacije imam jedan vent koji hladi hps...jedna biljoza je u zavrsnoj fazi cvetanja ,a druga mislim da ima mozda 7 dana...e sad mene interesuje vase misljenje na osnovu slike,da ne bi obrao prerano...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
nestrpljivo čekamo slike :D
samo opušteno,mada možeš okačiti slike i u temi 'sa komentarima' već ako si pri kraju da ne otvaraš novu temu u dnevnicima uzgoja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
FRIENDLY TIP:
Kad kreneš fotkati biljke bilo bi dobro da barem jednu fotku snimiš u macro-modu (krupni plan - obrati pažnju na fokus) jer tako će iskusniji kolege lakše moći procijeniti je li (ili nije) pravo vrijeme za žetvu...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
I meni nije jasno, jeli to sorta NL križan sa BB pa sve to automatic ili imas NL Auto i BB Auto, jer kad staviš ovaj "x" između imena sorti, za mene to znači da je to križanac te dvije sorte...

Zasto samo 7 litara tegle?

Di su slike? :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac
28.02.2012
16
15
0
37
evo ljudi kao sto sam i obecao...prvo cu postaviti slike obe biljke ,da vidite otprilike kako izgledaju....sorta je nl i bb ukrsten....e sad biljke totalno razlicito izgledaju i po mirisu i po boji i po vremenu sazrevanja i po kolicini :D ....
ovo je prva za koji ja mislim da je uskoro gotova ...











s tim sto su poslednje dve slike( ova u makro modu) uradjene pre 3-4 dana ...
mene zanima kad je to gotovo...da li kada se stavi u mrak na 48 h jos dodatno sazrevaju?ja imam neki mikroskop 60X ali je to onaj fiksirani i moram malo da odsecem deo heda da bi posmatrao trihome ,i nesto bas ne kapiram da li su providni ili mlecni ...sve imam osecaj da su jedan dan providni,jedan dan mlecni :D

a sada slike druge biljke kojoj nisam bas uspeo uslikati makro ,jer su mi se nesto tresle ruke :D ,a i mrak je pa i nije neki kvalitet :D.... ova je bogatija,veci su hedovi tj deblji ,malo je manje masna ,ali ima lepsi miris :D








 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
mislim da si zaboravio da kazes a ne bi smetalo: koliko uopste cvetaju, kada su zasadjene, koliko je trajala ta vege faza u kojoj je proslo sve kako treba, ko je proizvodjac semena, jel wos u pitanju... biljke su ok, al bez pogleda na trihome tesko je proceniti, tu su...
 
28.02.2012
16
15
0
37
ako ti kazem gde sam nasao zute saksije,moracu da te ubijem :) ...powerseed wos je u pitanju.one su zasadjene oko 25 .03 .a na wos-u pise 50-60 dana od sadjenja do lraja....
 
28.02.2012
16
15
0
37
ma nije meni frka da drzim duze,nije to problem,nego necu da preteram ...mada koliko ja kontam sa ovim mikroskopom,trihomi deluju prozirno...koliko je vremena potrebno da predje iz prozirnog u mlecno?prozirno je vec desetak dana....