Northern Light x Big Bud - Autoflower

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.670
11.939
358
Socotra Island
eelslap.com
lowrider_n je napisao(la):
ako ti kazem gde sam nasao zute saksije,moracu da te ubijem :) ...powerseed wos je u pitanju.one su zasadjene oko 25 .03 .a na wos-u pise 50-60 dana od sadjenja do lraja....
Ne interesuje me gde si ih kupio .
Žuta boja privlači mušice ,tripse ,biljne vaši i ostalu gamad...
pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vetar

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
ako nebi bas ni da te stondira onda skidaj, prozirni nisu, mlijecni su znaci moze, mada bi ja osobno pustio da bar nekoliko crvenih ih se vidi, a opet da prevladava bijeli, tako je po mom gustu....

A mozes i (pošto imas dosta vrhova) skinut sad dio, a dio pustiti da bude crveni trihomi za nekih par dana skini ostalo, tako ces imati i jedno i drugo :)


Uglavnom, kako god, dosao i u fazu u kojoj nemozes pogrijesiti, samo napravi 48h mraka prije nego skines

:thumb: za grow i obavezno slike harvesta daj :)
 
28.02.2012
16
15
0
37
obavezno cu slikati :) ...ostavicu jos danas,pa sutra u mrak ...mislio sam celu da je stavim u mrak ,pa kad prodje 48 h da isecem do hedova koji su beli,pa da vratim na svetlo...jer ima dosta cvetova pri samom dnu ,koji su mali ,pa da ih ostavim par dana da se napune.jel moze to?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
moze kako god oces, kazem ti nemozes pogrijesiti, skini gornje hedove, a donje pusti da se suncaju jos par dana da i oni malo sazriju kao gornji