Northern Lights x 3 (RQS, Pyramid, Vision) Moby Dick CBD x 1 (Dinafem), Autopot + BioTabs

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Autopot plus biotabs je ocigledno way to go... way to grow :) Imam dva stasala klona NL od pyramida i dva autopota uskoro slobodna, naručujem biotabs starter pack i radit cu usporedni test hesi i biotabs. Tank cista voda, a prihrana rucno. Koliko sam skontao i biotabs se na tjednoj bazi dodaje nesto jel da? Dosadio mi je cal mag deff pod ledom s hesijem, meni se konstantno dogadja ako ne kemijam s epsom soli i ljuske jaja/jabucni ocat pripravkom. Dakle biotabs, odoh naručiti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Dobro došli u Pantinu dimenziju ultra genijalnog provođenja znanja u djelo .:respect:
Te koja god dimenzija bila u pitanju, Panta ti si jedan od TOP growera našeg foruma i to je činjenica, podkrijepitit navod nemoram jer sve je rečeno davnih dana.
Mi samo sjedimo, gledamo,učimo i divimo se kako to može bit sve jednostavno, pa i je...kada toliko voliš i znaš kaj radiš ne postoji problem koji nemozei nebude bio riješen.
Hvala ti na nesebičnom djeljenju znanja te veliki :respect:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Update 13 THE END!!! :respect:
70. dan na 12/12
Točno 100. dan za Moby Dick CBD
95. dan NL Vision
Prođe grow skoro neprimjetno, da nije bilo povremenog gnojenja, nebi imo šta radit:D Moby je završila sa 140 cm visine i dosta je prerasla ostale u boxu. Nebi je više sadio unutra jer joj baš fali mjesta, ipak je to biljka za outdoor di mjesta ima dovoljno:) Par vrhova je malo stradalo od blizine svjetla, foxtail-ovi i na jednom je pobijelio vrh(albino, hash tip) ali neka druga biljka to vjerovatno nebi izdržala tako do kraja.
NL Pyramid je bila na nekih 35 cm od lampe pa je pokazivala da joj je malo vruče ali to je bilo sve na šta se ona bunila za razliku od...
NL RQS kojoj apsolutno ništa nije smetalo i sa svime je bila zadovoljna od početka do kraja:)
NL Vision, za nju se nema puno za reč, s obzirom da mi nije prva NL od Vision Seeds-a, ova je neka kategorija za sebe i izgledom i mirisom. Dogodi se povremeno koja takva biljka ali to nije razlog da ne preporučim NL od te banke jer je dobra i nezahtjevna:thumb:
Toliko od mene za ovaj dnevnik, ja vam smoke raport neznam napisat pa šta se mene tiče može dnevnik u završene:)
Zahvaljujem svima koji su pratili dnevnik, nadam se da sam ga vodio uredno i da sam prenio koju korisnu informaciju budućim autopotašima:D
Evo još i slike berbe......:)
NL Vision, zaboravio uslikat prije skidanja:upiii:, sorry:D:razvaljen::
IMG_9320.JPG IMG_9322.JPG IMG_9324.JPG IMG_9325.JPG
Moby Dick CBD
IMG_9326.JPG IMG_9328.JPG IMG_9329.JPG IMG_9332.JPG IMG_9333.JPG IMG_9334.JPG IMG_9335.JPG IMG_9338.JPG IMG_9339.JPG IMG_9340.JPG IMG_9342.JPG
Da ste mi živi, zdravi i nadimljeni:rasta::respect::vutra: