Nova godina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Sreta nova godina!Sve najbolje...:hippy:.....

Meni je bilo fantasticno,znao sam da ce biti super ali ovako....Od prve pljuge pa dok nisam otpratio curu kuci je bilo savrseno.Stalni osjecaj srece,ugode i ljubavi........ali tu i tamo neko zakon zabrijavanje...sve super.Sad sam spaced out ali ne u negativnom smislu :abducted:...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
isuse boze....e ova nova nije bila normalna...dosli u 8 kod frenda...nakraju nas bilo 7 od cega je 5ero pusilo...imali 2g skunka nekog i 1.5g markoanskog hashisha...e pre pre pre ubijen sam..jos uvjek^^...popio sam jos 2ije pive i to je to...nisam uopce spavao..i upravo motam pljugu...tak da....

Sretna nova 2008.g svim ljudima,zelim vam puno srece,zdravlja,skunka,hasha i svega toga u narednoj godini,ima da uzivate cijelu godinu koliko sam ja danas :)
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
HappyNewYear.jpg
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
aa predobro...
pusili svi...bili u kuci...
imali ideju da vracamo sat i slavimo novu godinu vise puta u 1 noci...hahahaha...
jer zasto ne? svi vjerujemo sto sat kaze... :D
a legendarno
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Weedran je napisao(la):
daj ne kužim koja je fora s onim bombama i puškama... čije je to sve? ... nesviđa mi se

Mislim da onda ne zelis vidjet neke snimke sto sam stavio na jutub :))))))))))))))))))

Koja je fora? Fora je da ej nova godina, i da je slavuimo na selu okruzeni redneckovima koji sve sto im je iz rata ostalo prazne u zrak. Pa da se uklopimo. A bombe su presavrsene:
http://www.youtube.com/watch?v=sUZa6q0Nr7A
http://www.youtube.com/watch?v=ACfJVWfr9L8

Ja vidis nebi pak nikad kuzio ko bi se zelio napusit i provegetirat novu godinu. Jednom sam u zivotu na partyju pusio i vise nikad necu jer je bezveze. Trava je za po doma chillat IMO.

Pusku ipak nismo uzeli, fala bogu.

balcan_smoke je napisao(la):
debilana
nacionalistički nastrojena
ccc

ROX je napisao(la):
e da, zastava nije moja ideja, al imam "predomoljubnog" frenda koji forsa s time.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
PA ne moraš vegetirat kad pušiš posebno ako je neka sativa koja pili mozak onda letiš 100 na sat posebno ako se malo popije poslije čini mi se da to smanji jako onu premorenst koju se inače doživi nakon pretjeranog brainstorminga koje sative izazivaju
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Mogao bi se složiti s tim, pogotovo indica, dok čista sativa može proći još. Za aktivnu zabavu je alkohol, ali pijem ga rijetko i samo u posebnim prigodama (kao za novu godinu npr.) jer se poslije osjećam pregaženo i otrovano.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ROX je napisao(la):
Fora je da ej nova godina, i da je slavuimo na selu okruzeni redneckovima koji sve sto im je iz rata ostalo prazne u zrak. Pa da se uklopimo.

:knockknock:

meni je ovo skroz paradox. nemoj ovo shvacat kao kenjanje ili sl. samo koment. dakle komentiras seljake ili rednek ljude pa se onda uklapas sa njima. meni je to totalni debilizam. gledam te vase jutjub zajebancije i ono bacanje bomba i pucanje u prazno, samo bacaj samo pucaj i to dalekoo od javnosti!!! i sada ces reci pa bilo je daleko od javnosti ali ju ar mising d pojnt...

sve u svemu, sve naj naj svim i nek nam bude jos bolja ova 2008 god :)
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Zapravo, nebi vjerovao ali hangover od alkohola uvelike ovisi o tome sta pijes, dal mijesas, i pogotovo kolko vode pijes uz alkohol. Shitty osjecaj ujutro je velikim dijelom zbog dehidracije.

Inace, jab htio tako da pijem samo u posebne prigode. Al pijem skoro svaki vikend :/

Edit:
meni je ovo skroz paradox. nemoj ovo shvacat kao kenjanje ili sl. samo koment. dakle komentiras seljake ili rednek ljude pa se onda uklapas sa njima. meni je to totalni debilizam. gledam te vase jutjub zajebancije i ono bacanje bomba i pucanje u prazno, samo bacaj samo pucaj i to dalekoo od javnosti!!! i sada ces reci pa bilo je daleko od javnosti ali ju ar mising d pojnt...

Ne kuzis zajebanciju. Bio je to role playing :D

Imali smo "if you can't beat them, join them" mentalitet. Tojest imali smo razlog da malo poludimo i izdebiliramo se, sto je IMO i dobro stvar s vremena na vrijeme. I jesmo. I svi sretni. Niko mrtav. Uostalom, bila je nova godina.

Ne kuzim ove prodike oko one-time zajebancije. Nije da svaki put kad izlazimo moramo uzrokovat eksplozije oko sebe da nam bude dobro.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
kuzim...i nisam mislila da sa puskom setas po gradu i pucas...

Ne kuzim ove prodike oko one-time zajebancije.

u biti tocno znas na sta sam mislila kada si se potrudio tako na dugo i siroko obrazloziti svoje/vase ponasanje... nije prodika, misljenje. da je prodika napisla bi 2 strane texta.


Grasshopper Genocide :thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:

mislim, zaboli me kako se zabavljas, nemoj shvacat ovo osobno...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
RedSh je napisao(la):
u biti tocno znas na sta sam mislila kada si se potrudio tako na dugo i siroko obrazloziti svoje/vase ponasanje...

Pa znam sto si mislila, al ne kuzim cemu? Bum bum puc puc u zrak, vatrena kugla nasred prazne ceste. Nije da sam ikome naskodio.

Sto se sakakvaca tice, bolje da neznas koja sam sranja imao s istima i ne pada mi na pamet opravdavat se u vezi toga.

Uostalom imas pravo, glup sam sto se uopce opravdavam u vezi icega.

Sretna nova i no hard feelings.