Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.12.2023
2
2
3
29
cao dobra braco imam problem, juce me jedan krelac izcimao za 0.2 i pao sam jbg sta da se radi, moze neko da mi kaze kolka je kazna za ovo i da li treba da se ja javim tuziocu?

nikad osudjivan cist kao suza
 
  • Haha
Reactions: Captain Fantastic
06.12.2023
2
2
3
29
ma bre kreten napaljeni dobro batine nije dobio, slepcina jedna d

ne bi se dogodilo da si nabavio box i posadio svoje no što je tu je,hmm kako nisi to pojeo ili nest pa to se ni ne vidi :zvezda::,0.2g sa papirom gamad vagala :mad:to je jako malo za bilo kakav alarm al opet želim ti svu sreću :thumb:
nije nije, vagao samo cvetic bio sam tu

kod mene se skupi toliko ispod noktiju od subote do subote i rezanja noktiju. :rasta: Evo sebi ne dolazim da se bave s tim.
ma bravo neka se oni meni napuse ***** jos degenerik krenuo nesto da me baci kaoo napalio se on mali seronja a ja 2m i 100 kg krenuo da se izivljava i to ma strasno znaci ali polako samo moj je i boziji za maltretiranje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
ne bi se dogodilo da si nabavio box i posadio svoje no što je tu je,hmm kako nisi to pojeo ili nest pa to se ni ne vidi :zvezda::,0.2g sa papirom gamad vagala :mad:to je jako malo za bilo kakav alarm al opet želim ti svu sreću :thumb:
Batice sta ima veze cije je ako je imao kod sebe i nosio mozda je on to sadio, ali sumnjam jer ovde obicno pisu klinci koji obicno imaju prvi susret sa travom i tako to hehe
 

hibridnihed123

Aktivan Član
29.07.2023
90
346
53
Moze doci za 3-4 godine ,a moze za mjesec dana,kod nas je veci problem to dugorocno maltretiranje zbog nicega...ako je samo posjedovanje to nije problem,najcesce novcana kazna, samo da nije prodaja pa makar I 0,01 ,tu idu veeeelike novcane i to ako imas srece...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: POsram

Dipsy

Aktivan Član
11.11.2023
76
386
53
koliko mi god bilo smisno ovako sastrane ovo je tragicno. Znas sta radis i da je ilegalno tako da budi musko i snosi odgovornost za svoja dijela i ne pribacuj na drugoga miki98
 
07.03.2019
30
48
18
Ja bi čak rekao da lik trola.
Ako ne trola, to mi je u rangu Keruma kada su ga gradski vijećnici prozvali u vezi neke ulice i kada će konačno biti sanirana, zbog toga što je prepuna rupa, a on na to: "Kao da ja to ne znam da se treba sanirati, šta mislite kako je meni tamo svaki dan prolaziti Ferrarijem?"
 
  • Haha
Reactions: Dipsy
16.01.2024
1
0
1
27
Pozz forumasi,treba mi pomoc nekog upoznatog sa sistemom.E ovako,pao sam 27.08 ove godine.Nasli su mi u vratima auta zip kesicu bruto 1.9 g i u kaseti cigaret kesicu bruto 0.5 g koju je ostavio drug koji je bio samnom na koncertu.Oduzeli su mi i noz koji koristim za pecanje seciva duzine 8.5 cm ali me on ne brine.Potpisao sam zapisnik kojim preuzimam sve na sebe i da drug nije znao sta se nalazi u autu (od njega nije ni izjava uzeta).Zadrzali su nas u stanici jedno 45 min i pusteni smo.E sad cekam poziv za sud i drhtim u iscekivanju.Da napomenem da mi je dosije cist,stalno zaposlen,imam 34 god.Znam da postoji mogucnost DKR,novcana kazna i najgora solucija zatvor i gubljenje posla.Mnogo bi mi znacila pomoc nekog ko zna sta me odprilike ceka,hvala.
Meni su nasli 0.5 pola dzointa su nasli nijr bilo ni 0.5 pa sad ne znam sta ds radim priveli me pa su me pustili posle sat vreme ne znam dali traziti advokata xa vidim koja ce kazna ds bude ili u naj gorem slucaju zatvor
 
06.02.2024
1
0
1
20
Pozdrav jel moze neko da mi pomogne pao sam pre jednu godinu dana sa paketom trave ima mozda 0.8 bio sam na sudu tamo su mi rekli da moram ici da pisam na test za drogu u roku od 15 dana i ako budem negativan da cu dobiti oportunitet. E sada radi se o tome sto ja pusim 5 godina svaki dan i nema sanse da budem negativan zanima me koji je proces dalje ako padnem na tom testu inace nikad nisam bio osudjivan ovo mi je prvo delo.
Molim vas za pomoc zanima me samo koja je dalja procedura ako padnem sta moze da se desi? Hvala
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Prvo ce izvuci zakljucak da si se opet drogiro, pa ce se nadovezati sledeci, logicni zakljucak, da si imao s cim da se drogiras, pa ce se zapitati odakle ti droga.., a mozda i nece :)
Malo da se nasalim.

Vjerovatno ces izgubiti oportunitet i fasovati kaznu. Valjda su ti saopstili kakva te sleduje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and RAOZA.

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.548
233
Dalmacija
Ja bi probao na dan testiranja pit jako puno vode doslovno da pisas svako 15-20 minuta. To je bas forsiranje s vodom. Tako imas sanse da se test pokaze negativan.
Ja sam to na sebi testirao a tesko da pusis vise od mene, nalon 3-4 litre u prilicno kratkom vrmeenu krenes na wc svako 15ak minuta i tad mokraca doslovno bude bijela kao voda. Ja sam tad bio negativan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
01.07.2010
68
84
18
36
Najgluplje sto moze covek da uradi jeste kad ga pitaju odakle si KUPIO da kazes da kupio sam tu i tu od tog i tog. Tu ste vec priznali krivicno delo KUPOVINA zabranjene supstance i onda najeb krece,nisam kupio nasao sam na ulici itd...Ako uhvate i onog ko ti je prodao to je vec udruzeno delo i moze da se sudi kao organizovani kriminal gde su kazne 3+ godine.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito