OG KUSH prvi grow outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WeedBro

Aktivan Član
23.10.2014
250
410
63
Dugo sam se razmisljao dali da pocnem ili ne jedan grow u prirodi, pa rekoh sta bude neka bude i stavio jednu semenkicu OG kush-a koja je proklijala pre 18 dana i od tada je u improvizovanoj saksiji koju sam izbusio da voda ima gde da izlazi. Planiram da je drzim u ovoj saksiji jos 1-2 nedelje i onda je vodim vani kad budem nasao neko udaljeno lepo mesto gde mi je niko nece dirati. Trenutno je u Potground H zemlji i kad je budem presadio iskopao bih rupu i dodao jos potground H zemlje da je presadim tako.

E sad ne bih bio u mogucnosti da je zalivam non stop, bila bi prepustena sebi nekih 70-80% obilazio bih je povremeno, ne znam koliko je to pametno da bi biljka uspela ?

Slike:

IMAG2513.jpg IMAG2514.jpg IMAG2558.jpg IMAG2613.jpg IMAG2614.jpg IMAG2615.jpg IMAG2616.jpg
 

WeedBro

Aktivan Član
23.10.2014
250
410
63
Prebacicu je ovih dana u vecu saksiju, dok je ne budem odneo na sajt. @L0oD za sta bi mi sluzio taj hidrogel nisam nista gledao vezano za to, ako mi mozes reci ukratko?

Sto se tice topiranja nisam razmisljao o tome, mislio sam da je pustim da sama raste kada bi bilo vreme da to uradim inace i kako ?
 

WeedBro

Aktivan Član
23.10.2014
250
410
63
Imao sam problema sa biljkom nista od vani, bila se jednom toliko osusila da je ostala samo jedna grana iz zemlje suva do pola, pa sam je iseko dole gde se vidi na slikama i pocela opet da cveta, iskreno nisam mislio da ce uspeti ali eto je.

Imam u planu da je napunim sa zemljom jos do vrha i da je prebacim ispod sijalice dali je to pametno, i da krenem da je hranim nekim hesi gnojivom.

Kako vam se cini i dali bi mogla lepo da uspe ako je prebacim ispod sijalice da bar ispadne nesto da moze da se zapali na kraju :)
IMAG2941.jpg IMAG2942.jpg IMAG2943.jpg IMAG2944.jpg IMAG2945.jpg