Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
moze tamo da zaglavi i do dva meseca, pa sad kako prodjes al da ne panicis ako par dana bude lezalo :) ako provale da su pare, oduzimaju
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
@wuvuzela izaslo mi na ono obicno pracenje posiljke preko nase poste... @PowerSeed A jel svima nama koji saljemo kesh postom tamo prolaze pisma? I jel je rigoroznija kontrola nego kod nas , tj jel su nasli nekome odavde pare tamo ? :S
 
Poslednja izmena:

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
kontam sta se prati kad ono pare.ispricavam se nisam pratio.

ne kontam cemu ta gnjavaza i patnja
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Nismo se razumjeli...

Cemu slati kovertom i bas rizikovati da oduzmu kada moze elektronski...

Na tu patnju sam mislio
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Svi smo na istoj,pozitivnoj strani i sve ce biti ok na kraju

Da ne odemo daleko od teme i u socijalno-filozofske dubine ,cekamo i drzimo fige da nam javi da je sve super
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zmajmun zemljanin

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
znam frend, al ako uzimas virtuon karticu za placanje preko neta treba na nju da polozis 20e depozita. koliko vidim covek se napatio da skupi za seme i postarinu, sad treba jos da gubi vreme skupljajuci za karticu koju ce mozda jednom da iskoristi. dodatno, na toj kartici je nekad potrebno imati vise novca nego sto kosta ono sto kupujes, nekada i duplo vise da bi se transakcija odradila. to znaci da bi trebao da skuplja jos mesec i po da bi tako izveo pricu. ljudi koji imaju koliko toliko para po pravilu ne znaju kako je to kad nemas para ;) kako god, on je vec poslao kintu pa sad nema nazad :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banovan240

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Eto srece,mnogo dobar osecaj :):thumb:
Prvi deo je prosao,drugi je malo zajebaniji,pogotovo ako si iz Srb sad je period kad najvise proveravaju posiljke,ali nadamo se najboljem. Srecno! ;)
 

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Naravno da se refundira,cim njima vrate oni ti salju opet,to mi se desilo ali ne sa bankama gore navedenim nego is Slovenije,ali sto manje razmisljas o tome to ti je bolje! Budi optimista i ocekuj posiljku u toku sledece nedelje u rukama! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.