Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
yebem ti vise srecu znaci strasno
Nasli mi pare u koverti u BG,do pre sat vremena pisala je tabela gde je trenutno posiljka i malopre udjem kad ono 'doslo je do greske pokusajte ponovo'
To moze da znaci da su nasli,zar ne?
 
Poslednja izmena:

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Pre mi je tako iskakalo(kao na slici),i sinoc kad sam ukucao broj posiljke za pracenje iskoci samo 'Doslo je do greske,pokusajte opet' devojka iz poste mi je rekla ukoliko nadju (znala je da je novac u koverti) da ce mi iskociti to 'doslo je do greske...' tj da posiljka vise ne postoji,al evo u medjuvremenu su mi odgovorili ovi iz seedsman-a da je primljena uplata! :) I to za 2 dana iz Srbije do UK.
Sad cekamo,javljam u svakom slucaju sta se desava
 

Prilozi

  • 1222.PNG
    1222.PNG
    25,8 KB · Pregleda: 42

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Tripujem se previse oko ovoga,jer prvi put kad sam porucivao transakciju novca sam vrsio preko kartice i to sa ********.si i posiljka mi nije stigla pa sam morao narucivati u Hr kod rodjaka pa cimati se za Hrvatsku po to.. i sad 1. put saljem pare u koverti i zent mi je da li ce naci/nece naci znas valjda kako to ide.. Nadam se najboljem do kraja :)
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Seedsmanov stealth je cist rip off t.e nema nikakve razlike osim sto je skuplje za 10-12 eu ne secam se tacno.
Za tu lovu mogli su da se potrude vise ili eventualno spakuju majicu kao sto rade neke banke.
Jos povrh toga treci put kada sam narucivao doplatio sam stealth a stigle su u obicni paket.

Zaista bez veze i boli mene uvo za njihovo izvinjenje u vidu 5 menke po mom izboru do 30 eu kada bi me ta njihova nesmotrenost kostala par godina zivota.

Ako otvore paket od Smana menke samo ispadnu, bez obzira dali si doplatio za stealth ili ne.

Ja sam imao iskustvo sa bankom i stealthom iz NL(za koji se btw ne placa dodatno) gde je sef carinske ispostave bio siguran da ima menke unutra i polako otvarao svaki item u paketu te dodatno pipkao, zavrtao i prevrtao da bi na kraju nevoljno odustao.
Stealth je tako dobar da ima iskustva gde su ljudi bacali narudzbinu u smece jer nisu mogli da iste pronadju.

Za kraj moj savet da narudzbine radite dok niste navareni i dobro razmotrite sve opcije i sta narucivate i nikako da ne narucivate grindere u paketu sa menkama.
 
01.06.2015
44
14
8
Moze li me ko savjetovat trebam prvi put narucit sjemenke ,imam 18 godina i zivim s roditeljima pa bih htio izbjec opciju da paket dolazi na kucnu adresu.Zivim u malom gradu ,pa bi li mogao staviti tudje ime i adresu grada BB(bez broja) i posle podic u posti paket,hoce li mi pravit problema ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
obicno u posti traze licnu kartu, pa ako nisi taj na koga pise nista od posiljke. bar ovde kod mene :)
 

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Stigle menkice!
Samo da javim! u ceo proceo od slanja para do semenki u rukama je trajao 6 radnih dana,sve pohvale sponzoru seedsman :)

Edit:
Spakovao sam ih 4e vise nego sto je moj racun da bi zaokruzio cifru i castili su me sa 1x nothern light auto i 1x critical + auto pored onog free seed sto ide redovno,tako da ubuduce znate ko ne narucuje cesto nemojte se stiskati slobodno stavite koji e vise,necete lose proci :)
 
Poslednja izmena:
20.08.2015
10
2
3
27
Jedno pitanje , oprostite ako se ponavlja.
Na seedsmanu sam planirao naručiti sjemenke i koštaju toliko i toliko eura.Sad me zanima, da li mi na kartici s koje želim naručiti moraju biti euri ili mogu biti npr BAM pa oni to preračunavaju u eure? Hvala
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Drugovi i drugarice kod Seedsmana 50% off!
Ima jako lepih stvarcica.Veoma veoma lepih i frosty..
Ja sam vec!
U jbt ne mogu da srocim post! ovo je treci pokusaj:)))
Aj zdravo
Moram edit i cetvrti put!
Pozurite jer kako se meni cini sve vise je out of stock...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.