Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
3232.png Pozdrav ljudi,prvi put narucujem preko seedsman-a i naravno ne mogu se snaci,
Izvadio sam deviznu karticu u erste banci (mastercard) debit i uplatio na nju xx eura, i sad hteo sam da narucim ali ne prihvata mi podatke zasto? ne znam..
Delivery address (podaci) i podaci sa kartice su mi isti takodje kao i biling address
Nzm u cemu moze biti problem? U pitanju je visa kartica
 

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Auuu,pa ja sam se sjebao,stvarno mi se desavaju tako neke nebuloze otkako imam ovaj skank,izgleda da pusim vise nego sto bi trebalo :D
Preko koje seedbanke mogu da narucim sa mastercad ?
 

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
da li je jos neko imao ovakvih slucajeva vec 5 dana mi je paket na carinu????????
 
01.03.2016
8
5
3
Ja kad sam narucivao meni je stajalo da mi je paket stigao u Beograd i da je tamo zadrzan,ali mi je stiglo istog dana.Ili je mozda guzva na carini ili je neki bag kao meni.Videces uglavnom vec za neki dan.Moje misljenje da je nemoguce da provale na carini da si narucio menke jer je brutalno upakovano :D
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Moram da pitam nesto... Kad hocu da uplatim preko banke , gde saljem seedsmanu taj broj koji treba da prilozim da znaju da sam ja ??? odg mi pliease :))
 

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Kada popunis porudzbinu, uneses svoje podatke I izaberes nacin placanja. Poslace ti mail kako da uplatis, na koje ime, racun. Znace da si ti jer unosis svoje ime I na porudzbini I na uplati :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zmajmun zemljanin
20.05.2014
37
14
8
Ljudi aj malo pomoci, da li je neko imao ovakav problem.... Imam visa karticu odavnu juce uplatio na racun dovoljno sredstava za porudzbenicu i sve lepo fino popunim i kad kliknem I AGREE pa PLACE ORDER nesto mulja i izbaci mi ovo... probao sam i sa drugog browsera i sa drugog kompa zvao banku kaze nije do njih nista.... Capture11.JPG
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Istu grešku je i meni izbacivalo pre desetak dana. Na kraju naručio od Nirvane.
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
i meni se jucer isto desilo pa narucio od nirvane

nakon prepiske sa supportom Seedsmanovim zakljucak je da je do njih ali ne mogu pomoci

jedino da ih zovete i date podatke s kartice

ne hvala sto se mene tice
 
20.05.2014
37
14
8
znaci nije samo kod mene taj problem, evo sad sam upravo gledao taj nirvana web, nemaju ponude semena kao kod seedsman, cene su manje vise slicne, da li je jos neko imao saradnju sa nirvanom i kakve su kritike? ima li jos neki pouzdan web gde mogu naruciti semenke?
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ja volim sa seed-city uzet malo je veca cijena ali mozes uzet na komad.ali vidim kod nirvane dadnu 10 sjemenki dabe dok u seed-city bude 2-3 koje mozes sam odabrat
 
11.04.2015
2
0
1
Pozdrav svima, iz Srbije sam i imam problem sa bank transferom i preklinjem za objasnjenje. Objasnicu situaciju i teske frustacije od banaka sto sam dobio.
Prvo sam isao u vise banaka sa devizama, kazu treba devizni racun, ali koliko sam shvatio i mora u euro da se plati jer IBAN kod banke valjda ne prihvata druge valute a i tako valjda pise na sajtu. Kazu probaj u drugoj banci mozda tamo hoce?! Probao i nece. Probao i u posti, dzabe cekao penzose dva sata.
Danas odem sa nekim ko ima devizni racun a sad traze mi nekakvu potvrdu, racun, nesto od onoga kome placam, tj seedmena.
Sad da li u bankama mi uvek zapadnu isfrustrirana gospoda bez mozga i volje da pomognu i utegnute ali ne bas bistre zene, ili sam ja glup i nesto sam propustio... :(
 

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Prvo da te utesim, nisi baksuz:) Takav je zakon, dzabe si setao od banke do banke. Procitaj malo na netu o nostro doznakama. Svakako je bolja I jeftinija varijanta placanje internet karticama. Najjeftiniji bank transfer kosta preko 1000 dindzi, plus cimanje oko predracuna, deviznog racuna itd
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Picamajstor
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.