Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.05.2014
37
14
8
Ja jos jednom moram da se ubacim i da se izvinim na neiskustvu. Evo jedno vrlo prosto pitanje za iskusne grovere koje glasi : U koju banu semena da narucim seme i da platim visa karticom i da mi donesu na kucnu adresu iz Srbije sam a da to bude pouzdana banka. Izvinjavam se jos jednom.
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Imaj gore banere seedsman hempatija a mozes i na seed city sve su pouzdane :)
 
11.04.2015
2
0
1
Prvo da te utesim, nisi baksuz:) Takav je zakon, dzabe si setao od banke do banke. Procitaj malo na netu o nostro doznakama. Svakako je bolja I jeftinija varijanta placanje internet karticama. Najjeftiniji bank transfer kosta preko 1000 dindzi, plus cimanje oko predracuna, deviznog racuna itd

Hvala za tesenje. :respect: Trazio na netu objasnjenje ali nije mi bilo jasno. :D A i mislio sam da bi seedman odmah poslao fakturu na mejl posle biranja nacina placanja...
 
13.02.2016
39
47
18
34
Aj molim te reci mi kako da pošaljem novac u pismu?Samo da stavim novac u kovertu i naznačim adresu?Ja nikako ne razumem ovu adresu od seedsmana koju mi daju kad kliknem na placanje u gotovini,totalno sam zbunjen kako da im platim,molim bilo koga da mi objasni
 

Prilozi

  • image.png
    image.png
    160,6 KB · Pregleda: 54

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Kad narucis dobijes onaj order number i taj order number napises na papir a4 , zatim zamotas novac (nikako kovani) u taj papir i stavis u kovertu, na zadnju stranu napises ovu adresu koju su ti dali ovako kako pise a na prednjoj strani napises tvoju adresu i naravno kazes u posti da zelis da saljes preporuceno pismo i to je sve, za nekih 4-5 dana oni dobijaju novac i salju ti odma paket .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gvozden
16.07.2011
197
180
43
Mislim da sam ortodoksni baksuz sa naručivanje ili me moj anđeo čuvar samo jako dobro štiti.
Naime, već sedam dana naručujem preko 3 vrste kartice i neće i neće, neće, neće, ma NEMA SILE da prihvati, iako su dve visa a jedna internet kartica. Pomislim, ajd možda je neka greška i dođem na forum i vidim da par kolega ima isti problem.
Dobro, ajd poslaću pisamce. Odem u poštu, popunim kovertu i u trenutku kad htedoh da stavim materijal u pisamce, šalteruša mi reče: Ne zatvarajte pismo, dajte mi šta šaljete da stavim na vagicu.
Možete misliti moju facu i reakciju. Rekoh samo doviđenja, treba mi veća koverta jer šaljem pozivnicu za venčanje, izgleda da sam se zeznuo. Žena pokaza pismo od jedno po metra i pita: jel' dovoljno?
Otišao sam iz pošte... bio sam toliko skenjan da vam ne mogu objasniti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Mislim da sam ortodoksni baksuz sa naručivanje ili me moj anđeo čuvar samo jako dobro štiti.
Naime, već sedam dana naručujem preko 3 vrste kartice i neće i neće, neće, neće, ma NEMA SILE da prihvati, iako su dve visa a jedna internet kartica. Pomislim, ajd možda je neka greška i dođem na forum i vidim da par kolega ima isti problem.
Dobro, ajd poslaću pisamce. Odem u poštu, popunim kovertu i u trenutku kad htedoh da stavim materijal u pisamce, šalteruša mi reče: Ne zatvarajte pismo, dajte mi šta šaljete da stavim na vagicu.
Možete misliti moju facu i reakciju. Rekoh samo doviđenja, treba mi veća koverta jer šaljem pozivnicu za venčanje, izgleda da sam se zeznuo. Žena pokaza pismo od jedno po metra i pita: jel' dovoljno?
Otišao sam iz pošte... bio sam toliko skenjan da vam ne mogu objasniti.
Uzmes kovretu odes kuci zavijes u a4 lovu zatvoris i no sikiriki neka meri :)
 

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Mislim da sam
ortodoksni baksuz sa naručivanje ili me moj anđeo čuvar samo jako dobro štiti.
Naime, već sedam dana naručujem preko 3 vrste kartice i neće i neće, neće, neće, ma NEMA SILE da prihvati, iako su dve visa a jedna internet kartica. Pomislim, ajd možda je neka greška i dođem na forum i vidim da par kolega ima isti problem.
Dobro, ajd poslaću pisamce. Odem u poštu, popunim kovertu i u trenutku kad htedoh da stavim materijal u pisamce, šalteruša mi reče: Ne zatvarajte pismo, dajte mi šta šaljete da stavim na vagicu.
Možete misliti moju facu i reakciju. Rekoh samo doviđenja, treba mi veća koverta jer šaljem pozivnicu za venčanje, izgleda da sam se zeznuo. Žena pokaza pismo od jedno po metra i pita: jel' dovoljno?
Otišao sam iz pošte... bio sam toliko skenjan da vam ne mogu objasniti.

nisi baksuz nego je takva procedura, moraju da izmere masu pisma daj joj slobodno papir sa novcem da izmeri ali zavij lepo da se ne vidi mozes malo i lepljivom trakom da zalepis , ona nece da otvara.
 
05.05.2015
33
3
8
46
Pošto sam ja naručivao iz Slovenije i nisam zadovoljan,ja bih da naručim kvalitet za ulje mi treba najviše a platio bih westernunion. Dal postoji šansa da se tako odradi. Malo mi je truba da pošaljem novac preko pisma
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Upotrebi bank transfer. Stranica sa koje narucujes ti da podatke, sprintas, ideš na banku. Radnik na šalteru lepo ispuni i nemoj mu zaboraviti order broj da daš. Nema nikakvih problema.
 
23.12.2015
62
37
18
35
SeedsMan
Naručio u petak (4. mart), plaćeno karticom, sve prošlo kako treba. Danas je 9. mart još nisu poslali. Pisao sam support ticket ali prošlo je dva dana i ne odgovaraju. Ne sumnjam da ću dobiti ono što sam naručio. Samo ne volim neodgovornost.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
SeedsMan
Naručio u petak (4. mart), plaćeno karticom, sve prošlo kako treba. Danas je 9. mart još nisu poslali. Pisao sam support ticket ali prošlo je dva dana i ne odgovaraju. Ne sumnjam da ću dobiti ono što sam naručio. Samo ne volim neodgovornost.
Pozdrav ganger.Imam isti problem kao ti.Isto petak narucio medutim nisu mi jos novci skinuti sa racuna.E sad jesu tebi skinuli novce?Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.