Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
nadam se da ce sve biti kako treba, da necu da sviram klavir.
posto prvi put narucujem preko interneta.
 

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
znaci brate ono laganica, do jaja, :spliff:

Trebam li da im javim negde da sam poslao kada posaljem kovertu?
 
Poslednja izmena od urednika:
10.04.2009
57
86
18
Molim pomoć!
Odabrao sam strainove i odlucio se na bank transfer metodu i sve su mi upute lijepo poslali na mail.

Eh sad mene zanimal sta je BIC i kud to upisujem?
Dali mogu popunit obicnu opcu uplatnicu i platiti na FINI(hr)?

Hvala!
LP
 
10.04.2009
57
86
18
Hvala momci!
Rjeseno na banci bez ikakvih problema.
Jel sad trebam jos seedsmanu poslati potvrdu o uplati ili samo cekam dok im para ne sjedne na racun(zena u banci rekla za 2-3 dana, al najvjerojatnije u ponedjeljak)?
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
tarzane može mala pomoć/dopuna?

promjenili su nešto, pa što bi bilo najbolje odabrat i ako nije bed da objasniš šta znači..

tarzan.jpg

nakon što sam recimo obilježio te ponuđene odgovore i odabrao plaćanje bankovnom karticom, nije mi otvorio kako si objasnio, već sam morao ići do kraja, pa mi na krajuotvorio ovu stranicu za plaćanje..?
tarzan2.jpg
 

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
428
63
ovo stelth pakiranje i diskrecija znači da ćeš za tih par eura dobiti sjemenke zapakirane u neke čarapa ili majcu, a ovo za plaćanje ti je novo jer to kartične kuće svako malo izmjene, popuni svoje podatke i klikni plati za nekoliko radnih dana pošiljka ti stiže.
 
23.03.2014
99
147
43
sta trebam da upisem pod house number i postcode ne razumem bas najbolje? sta bi dao kad bi neko mogo ovo da mi naruci, meni samo da stigne... matematika je ovo ya mene.... :zvezda:::zvezda:::zvezda:::zvezda::
 
Poslednja izmena:

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
ovo stelth pakiranje i diskrecija znači da ćeš za tih par eura dobiti sjemenke zapakirane u neke čarapa ili majcu, a ovo za plaćanje ti je novo jer to kartične kuće svako malo izmjene, popuni svoje podatke i klikni plati za nekoliko radnih dana pošiljka ti stiže.
koje ovo? ja vidim 3 stavke.
 

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
428
63
druga i treća stavka su ti na izbor, za 6 eura dobiješ sjemenke bez originalne fancy ambalaže, (lakše ih je sakriti u običnu omotnicu), za 15 eura dobiješ i original fancy ambalažu (vjerovatno šalju veći paketić pa je i njima skuplje), odaberi ovo od 6 eura i nećeš fulati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dvolicni
23.04.2015
27
88
13
35
Mozete da mi pokazete sa kojom tacno elektronskom karticom se placa?Ne znam koju karticu da napravim da li moze u intesa banci?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.