Optimalano vreme izmedju dva jointa?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ovisi o vu i ovisi o meni, je mi se da, jesam vec izbijen ili umoran ili dali imam posla...
uglavnom ako nemam nis za radit i slobodan sam i imam vutre koliko oces... onda mi treba vremena koliko metal kaze :D

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BoRaiCho

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Relativno je to to...K'o sto DJ rece, zavisi od mnogo faktora....Ali recimo neka bude to nekih sat i po (mada realno gledano kad zapalis nesto sto je dobro, neces ni pomislit narednih dva sata da zapalis, dakle jos jedan faktor je kakav dzigili se pusi)
 
10.06.2013
5
2
3
Pa da, ali do sad moja iskustva su, da kad bi pravio veliki razmak izmedju dva jointa, ovaj drugi, bi dosao samo kao treznjenje :D, ne bi imao nikakvog jakog dejstva. Najbolje dejstvo, davalo bi na pauzi od 10-15min...
Zato sam postavio temu, da podelimo iskustva...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hahahah bas nam treba jedna ovako, meni je zakon...
evo moj danasnji razmak je bio dva komada u sat vremena, razmak je trajao mozda 20min.
to je bilo ujutro... kasnije oko podna jedan, i sad jos jedan !
:)

peace out !
 

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
Obrati pažnju da je pitanje ne kol'ko si skurio komada, nego koje je optimalno ( :lol: ) vreme između dva komada.

Koje je optimalno vreme između dve kockice čokolade? Između dva gutljaja piva? Između _________________ (dopiši po želji)?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
25.05.2013
21
3
3
29
ma cim osjetis da treba da se popravis motas i palis logicno :D ja vjecito kad pusim od prve se samo napusim ostale samo djaba palim nikakog efekta nemaju kad nemogu vise da se napusim :D zato treba bong furat glavica po glavica 101 glavica :D
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
po nekim logicnim zakljuccima tribalo bi bit u nekoj mjeri umjeren, zavisi ono od dosta faktora kad ces zapalis drugi (sto se tice gudre recimo kvaliteta, sorta...) a naravno da ima dosta i do nas, pa svi smo razliciti i kako se kome duva tako bi i trebo duvat. ne djeluje bas na svakog isto, to nam je opce poznato, pa zato i duvamo razlicito i u razlicitim vremenskim razdobljima. ja bas trenutno imam probleme sa zenom jer se onda naduva brzo i zaspe a ja ispusim jos pola kese :) i da odgovorim na temu - ja duvam ispocetka cesce(svakih pola sata odprilike) pa onda rastezem polako - uglavnom da mi ruke utrnu da nemogu motat vise - onda uzmem bong :) :p
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
volim da prođe što duže tako da kad palim drugu i osjetim,kod mene bi bio optimal 4-5 sati znači max 3 dnevno ostalo je,što veli Venlo trpanje i bacanje dima te mi se budi nagon za krevetom i ljenošću...