Osjemenjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MeGustaMarijuana

Banned
Banovan
31.03.2012
2
0
1
37
the Dreamer je napisao(la):
Ma ne ismijavamo te druže, ali da si smješan, to jesi :icon_lol:

Dear MeGustaMarijuana,

You have received an infraction at Marihuana Društvo.

Reason: vidi zivaca imam ali stvarno preterujes za jedan dan, ajd iskuliraj malo i procitaj nesto, ne mozes tako spamati po forumu
-------

-------

This infraction is worth 15 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
https://forums.vutra.org/graveyard/1...tml#post204116

ne zezam, a vi ko divljaci mi djelujete, tolko o vama :)
ćuo sam da se nesmiš dirat biljke nakon što diraš ono što pušiš a vi me ismijavate


All the best,
Marihuana Društvo
vidi ovaj ima živaca, sad mi se tek bije arogantan ali čemu svađa kad vaša djela govore sve
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
...uh.... to se onda fino kulturno odgovori na poruku. Aj nemoj više majke ti... je da je u groblju tema, al ipak...
Može da se dogovorimo? Ja ti sad odma ukinem te infrakcije, al imam uvjet! Ne pišeš ništa na forumu slijedećih mjesec dana i čitaš ono što sam preporučio u dnevniku. Jel može?

Danas ne opravdavam reputaciju, smekšao sam se izgleda....
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Ljepo ti je obješnjeno par puta, al sory
ćuo sam da se nesmiš dirat biljke nakon što diraš ono što pušiš a vi me ismijavate
, to je kao da kao da misliš da se može začet u guzici
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
MeGustaMarijuana je napisao(la):
ne zezam, a vi ko divljaci mi djelujete, tolko o vama :)
ćuo sam da se nesmiš dirat biljke nakon što diraš ono što pušiš a vi me ismijavate
Mi kao divljaci a ti kao dijete iz predskolske, a ajd ako nisi pratio nastavu u skoli onda si mogao viditi na tv kako se prenosi polen i cemu sluzi, a kad si spomenuo donere sperme, kako ne skonta da sjeme nije sperma = (polen) nego plod, kao da neka zena kaze ode uzeti bebu i utrljati je dole da se oplodim hahahahahahahaha... :))))
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mozda lik nije jos skontao da postoji muska i zenska biljka muska se nepusi zenska se pusi muska samo oplodi i umire a zenska ima hedove pa tako sa tvojom logikom da diras hed pa kad pipnes drugu biljku dobijes semenke nikako ne stoji....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.