Outdoor 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.863
1.098
Trøndelag
update,evo malo friskih fotki od jutros,iznenade me svaki put kad ih obidem :)
zalijevam svaki 3. dan sa vodom 3L po stabljici,a svaki 6. gnojim sa 30ml plantelle (dupla doza) list po biljci,vidim da im pase i sve je ok tako da nastavljam istim tempom.
najveca ima 1,4m mozda malo vise,ova grmasta mi je najljepsa i cini mi se da je procvjetala,najmanja mi se cini nekako da najbrze raste,dugo je bila najmanja i samo je odjednom eksplodirala.
ostao sam na broju 3 zenskih biljki od zadnjeg updatea,bile su jos dvije mudonje koje sam uklonio. znaci da rezimiram od 8. zasadenih uspjelo je 7 komada,od tih 7 bilo je 4. mudonje i 3. cure,ja sam zadovoljan.







 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.863
1.098
Trøndelag
:wave:






evo malo novih slika,polako se nazire mala dzungla :)
ova najvisa divlja ko blesava,da je nisam topirao imala bi 3m sigurno :D
prestao sam ih gnojiti na par dana,sad su na cistoj vodi,sad cu rijede gnojiti
mozda svakih 10 dana.ispocetka je bilo previse kise a sad je nema nikako,mislim
da bi im godio jedan dobar tus :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.863
1.098
Trøndelag
PowerSeed je napisao(la):
sativcuga neka ljuta... cekaces do kraja 10 meseca, al verujem da ce se isplati ;)


dobro zboris power isplatit ce se sigurno :)
vise mi skoro ne stane u kadar posto imam malo prostora okolo,a tesko je i docarat kako izgledaju uzivo,a tek osjecaj growanja,neopisivo :)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.863
1.098
Trøndelag
malo svjezih slika,kisa se prosloga vikenda dobro ispadala,vidi se da im je godilo i rastu kao lude.
najvisa ima 2,3m,a ova najmanja ce ih prestici za par dana ako ovako nastavi. necu ih gnojiti par
dana posto vise nemam gnojiva za vege pa cu sacekati kad budu u cvjetanju,mislim da im i ovako
nista ne fali bez gnojiva. imam osjecaj da ce do jeseni biti ogromne,ne znam kako se ova uspjela
formirati u grm,a isto sam je topirao kao i ostale.





 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Na dva mjesta peglaona kod tebe a? Bit ce ovo sretna godina :p U svakom slucaju bez ikakve zamjerke, cisto da imam cast postati ovdje :)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.863
1.098
Trøndelag
Bizzarius je napisao(la):
Na dva mjesta peglaona kod tebe a? Bit ce ovo sretna godina :p U svakom slucaju bez ikakve zamjerke, cisto da imam cast postati ovdje :)

da da :) onaj auto nije bio u planu,ali sad ce dobro doci dok cekam ovo :)
nema nikakvih zamjerki,slobodno ostavi komentar kad god zelis,a i svi ostali :thumb:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
I to neka amazonska drva :) Ide to fino, imati ces automatika za pusit dok ovo cekas :) Nemoj skidati prerano to je greska cesta
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Odlicno izgledaju, i ja sam nestrpljiv za moje white shark i hymalaju kad ce cvetanje vise,trebalo bi ovih dana, drzim palceve. Ako mozes da nam kazes sta si planirao za cvetanje, cime ces ih prehraniti?
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.863
1.098
Trøndelag
za prehranu imam plantella cvet,za vege sam koristio plantella list,samo sam u dilemi da li da im upoce ista dajem kad ovako dobro furaju,dobiti ce koju dozu tijekom cvjetanja

Bizzarius je napisao(la):
I to neka amazonska drva :) Ide to fino, imati ces automatika za pusit dok ovo cekas :) Nemoj skidati prerano to je greska cesta


necu drug,nikud mi se ne zuri :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ok...ja jesam mamuran i napola pijan i pospan i na poslu....hebeš mi sve ako ja vidim ikakve slike....ko tu koga jebucka...mene mozak il WTF?

Al eto vijerujem drugima koji vide slike...lol....bestia biljoze su ti parekselans :thumb:.....lol

EDIT: 2 sata kasnije pojavile se slike...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.863
1.098
Trøndelag
Blade je napisao(la):
Ok...ja jesam mamuran i napola pijan i pospan i na poslu....hebeš mi sve ako ja vidim ikakve slike....ko tu koga jebucka...mene mozak il WTF?

Al eto vijerujem drugima koji vide slike...lol....bestia biljoze su ti parekselans :thumb:.....lol

EDIT: 2 sata kasnije pojavile se slike...


thx blade,a mozda je do hosta zna nekad zastekat pa ni ja ne vidim slike.
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Izvini sto ti upadam u dnevnik sa ovim ali nikoga nema da me posavetuje za cvetanje,Procitao sam po forumu da u drugoj fazi cvetanja ide HESI - Phosphorus Plus. Da li kada dodje do toga prestanem sa npk 11:30:11 (tako nekako nemam sad kraj sebe) djubrivom i nastavim samo sa Phosphorus Plus koji ima p8% i k4%? jos jenom izvini za off.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.863
1.098
Trøndelag
nevalja je napisao(la):
Izvini sto ti upadam u dnevnik sa ovim ali nikoga nema da me posavetuje za cvetanje,Procitao sam po forumu da u drugoj fazi cvetanja ide HESI - Phosphorus Plus. Da li kada dodje do toga prestanem sa npk 11:30:11 (tako nekako nemam sad kraj sebe) djubrivom i nastavim samo sa Phosphorus Plus koji ima p8% i k4%? jos jenom izvini za off.

da ti iskreno kazem nemam ti ja pojma o tome,ovo mi je prvi grow tako da je i meni sve ovo novo,probaj postaviti pitanje pod gnojiva sigurno ce ti netko odgovoriti.
jedina stvar sto znam da za vanjski uzgoj ne bi uzimao skupa gnojiva,ja sam uzeo plantella zato sto je ima kod mene za kupiti i sto je jeftina.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.863
1.098
Trøndelag
weed4life je napisao(la):
desna brutalno izgleda, pravi zbun, jesi ih topirao ili??

jesam,sve su topirane ali izgleda dzabe,ova velika ima 3m a narasti ce jos 1m sigurno.
sve su isto sjeme pa me ova zacudila kako je ovako gusta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.