Outdoor 2013 domacica topping i LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
A hebo vas...znaci 120 lit vode mi treba za sajt...(Jeep)....završni transport do biljkica do sad bio u kanistrima po 20 lit....pa sam hoda vamo tamo ko manijak....od nedavno pumpa za vodu 12v koju prikljucim na akumulator..imam 30 m crijeva i zaljevam...iz bunkera auta :)

Hebeš mi sve ako vutra ne ubija moždane stanice napušenci jedni....mislio sam da se podrazumjeva da 120 li vode ne teglim u đepu ono... :shit:
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
an59.jpg


foah.jpg

na ove prve dve slike mozete videti te zute listove koji me jako brinu. bilo je tako na svima ali sam ja ocupao da ih ne gledam takve.
k3zh.jpg


uvyh.jpg


y00i.jpg

a evo i par slika pojedinacnih biljkica.
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
Na sajtu Plantelle kazu 15ml na 2 litra, a iskusni groweri na sajtu preporucuju polovinu propisane doze i inace, pa sam zbunjen savjetom da sipa 40ml na 2 litra.



"Uporaba
V 1 l vode raztopite 7,5 ml gnojila in s pripravljeno raztopino zalivate rastline. Zalivate vsak teden od začetka pomladi do pozne jeseni, pozimi pa enkrat na tri tedne. Za gnojenje prek listov uporabite isto količino gnojila. Po listih škropite enkrat na dva tedna, v hladnejših delih dneva, ko so listne pore odprte."
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pa eto ...sablasni je postupao po Hesi programu pa je činjenica da listovi žute....vegetacije ima još cck 45 dana....za to vrijeme sve bi požutilo...

Ono što sam vec objašnjavao 100 puta ponovit cu još jednom....Plantela i svi ostali namjenili su svoja gnjojiva kućnim biljkama u malim teglicama...cvijecu koje ti majka ima....ovo je canabis outdoor,biljke nisu u teglama,biljke su 70-80 cm velike i rastu svaki dan po par cm...15 ml nemože nahranit takve biljke...pa logika vam to govori.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico and rKj420

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
u pravu si kapetane. moje su izgleda bas gladovale sa onim Tnt, nisam uospte zadovoljan njime, puno sam nada polagao u Hesi ali eto ispostavi se da nisam u pravu. ne mora da znaci da je dobro ako je skupo i izvikano. mozda onaj Power zyme nije losa stvar ali tnt definitivno nije best off.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Brate TNT je do jaja,u outdooru moras malo vise da ga stavis ,duplu dozu barem...Ja sam par growowa koristio Hessi,indoor,istina nisam outdoor ali znam ljude koji jesu i imaju samo rijeci pohvale.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
hkew.jpg


y1ax.jpg

evo par slika posle hranjenja jakom dozom Plantele list.
ima jako lepa vest, od 18 biljaka 7 su potvrdjeno curice za sada, i 2 mi lice da ce budu decaci ali neka ih jos par dana. a ove su 100% cure, imaju velike pristile, sto se kaze rasirile noge da se pohvale :D
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
uz plantelu pridodaj jos prirodnog gnojiva ili djubra vjerojatno ti je zemlja losa na sajtu, mozes i gnoja od koka ili stajskog
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
ma ok je i ovako Grga, Plantela radi opasan posao, stvarno odlicna stvar.
mozete i videti ocigledan napredak.
zg4a.jpg


guul.jpg


xvp4.jpg


ubrana su 2 muzjaka tako da je ostalo u igri jos 14 biljaka, za sada su 7 100% curice pa cemo videti da li ce jos neka biti uklonjena.
ova dva muzjaka ce otici u ulje cisto da probam. danas dobile Plantelu list, hesi power zyme i super vit. jeste hesi se pokazao lose ali imam toga pa da potrosim, nece biti visak. slobodno dajte neki komentar ako smatrate da nesto ne ide kako treba.


Edit: jedna biljka je izgleda usla u cvetanje, pristili su probili kroz vrhove. tek po negde po malo ali jesu. cekam da i ostale krenu da cvetaju pa prelazim na Plantelu cvet