Outdoor 2013 domacica topping i LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Koliko sam razumeo radi se o domaćicama,ne verujem da je neka automatik sorta,cvetanje ne bi trebalo da krene pre sredine osmog meseca,moguće da je to samo preflower.
Inače super im se vratila tamno zelena boja od duple doze đubriva :)
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
jesu domacice. oporavile su se i bolje nego sto sam ocekivao. dobile su dobru klopu a posle par dana ih kisa nalila lepo. znam kako izgleda sam pocetak cvetanja i kazem ti da mi lici na to. mozda gresim ali nije ni bitno. kad god krenule najbitnije je da ih izvedem do kraja uspesno i bezbedno.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
hvala manijace brate moj. evo slika Bolt, od juce.
t8iy.jpg


hmfh.jpg

slikao sam samo par biljaka da se ne bih previse zadrzavao, za sad 9 curica, jos 5 nisu pokazale nista, tacnije, ima jedna koja je vrlo verovatno muzjak ali nisam hteo jos da je kidam dok ne budem siguran 100%
a ova je krenula da cveta.

98i1.jpg


o08h.jpg


100% je krenula u cvetanje, video sam stotine biljaka u cvetu i tu greske nema, a mislim da ce i ostale polako da krenu, u narednih 10 15 dana. imam jos 2 flase plantele list, potrosicu njih i onda se polako saltam na cvet.
verovatno cu da ih ponovo malo LSTam, da unutrasnji vrhovi dobiju vise svetla i vazduha, i treba i da skrsim par grana okolo koje bacaju senku sa biljke. svaku odsecenu granu ja odvucem daleko i gurnem duboko u grmlje, da ne moze da se primeti iz vazduha.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
odlično,:thumb:
obzirom na broj komada ja se ne bih zezao sa treninzima....bit će tu na kraju materijala podosta
znači,što manje obilaženja i posla oko njih..to bolje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
03.07.2009
1.740
2.317
188
Moram se samo nadodati na đekovu tvrdnju sta se plantele i ostalih pristupačnih gnjoiva u običnim trgovinama tiče:

kako je i sam reka deklarirano je 15ml na 2 L vode međutim to je za sobno bilje....testirajte sa propisanim dozama na ambalaži, ako nema nuspojava duplajte troduplajte itd...Svjedok sma da sa 3x vecom dozom od preporucene biljkama nije nista...papaju...ovo je outdoor nije indoor...nema straha :)

koristiti hesi i druga fensi šmensi gnjoiva u vanjskom uzgoju je ravno samoubojstvu, pogotovo onda kad imate vise komada i kad vam cijeli set traje samo par zaljevanja :D...stoga koristite plantelu, komposanu i slična gnjoiva a ove skupoće odhebite :)

Btw lipe biljčice, vidi se našpredak svakako :)
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
ne znam ni sam Rubinstajne. samo je ona krenula da cveta ali mislim da ce i ostale uskoro. ne bih da samo za nju pravim djubrivo za cvetanje, sacekacu da krene vecina pa menjam na Cvet
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ne ide to tako. Moraš imati adekvatnu dozu vode za adekvatnu dozu gnojiva. Trebao si u litru staviti 100 ml gnojiva to bi bilo najpametnije ja mislim :/ 5 litara je ništa brate...Ali biljke su ti po PS-u!