Outdoor 2018 1x Lemon Shining Silver Haze 2x OG Kush Foto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Mislim da u Srbiji ne treba kartica koliko se sjecam, ali ti je onda problem prenijeti preko granice ako sredstvo nema dozvolu u Hr.
 

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Ne znam što će ti otrov?Ne vidim da imaš nekakve nametnike,jedino ako ne misliš nešto preventivno.
Ovo gore što imaš po lišću mi izgleda kao nedostatak nutrijenta P.
@grouchy ima sličan problem
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Poslednja izmena:

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
hvala na misljenju ali nevjerujem da ima nedostatak pk...dobija yaru 15-30-15 i to 6x vece doze+kojekakvi dodaci..hmm tesko...kisa je bila prije tjedan dana al to je palo nesto sitno ni da zemlju smoci..vidjet cemo sutra sta je kad ih budem isao spricat..dobile su porciju prije 3 dana tako da bi se trebalo vidjeti jesu li bolesne ili su gladne..

malo je reci da sam nestrpljiv da ju probam =P
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ubica zmajeva

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
obisao ih dns da naspricam swich,karate zeon i quadris..ipak je neka bolest zahvatila lisce nije do prehrane.i dalje rastu.stoje napete ko puske lisce zeleno ko trava nema sta..lemon haze je izgleda otproniji..nanjemu je zahvacen tu i tamo koji list dok je og kush osisan maltene na celavo..morao sam posjeci hrpu lista jer je sve bilo zahvaceno.. image.jpeg image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    751 KB · Pregleda: 71
  • image.jpeg
    image.jpeg
    820,5 KB · Pregleda: 74

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Plamenjaca ti se pojavljuje pod odredjenim uvjetima. Za razvoj i sirenje plamenjace potrebni su velika vlaga, ucestale kise i temperatura do 22 stupnja. Suho vrijeme sa temperaturama preko 25, ne pogoduje razvoju bolesti. Pjege na liscu ti mogu biti od velikih kapi rose koje ne stignu ispariti ujutro a sunce brzo zagrije, vec oko 10 sati. Sajt je dosta zatvoren sa svih strana i ujutro sunce ne grije cijelu biljku pa naglo dodje oko podne do ne osuncanih dijelova, plus jos jedan faktor a to je da pri zemlji nemas vjetra koje bi te kapi osusio dok ne dodje sunce. Posto im dajes fine juhe sa gnojivom i razlicitim dodacima sumnjam da je manjag necega... Eto, to je moje skromno misljenje. Biljke su odlicne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
da, pojma nemam. nije ni bitno ako na novom liscu nema toga. samo nadji ritam hranjenja da ne ostanu bez, to jede ko ludo ;)

Kazem og kush je doslovno cijeli zahvacen..posjekao sam 3/4 lisca sto starog sto novog..slika je u sred posla tako da jos to nije bilo to..ako ovo i dalje krene morat cu ga otpisati..a papicu ce dobivati svakih 7 dana redovito..sve sam pripremio da odradim atomski ove godine :)
 

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Plamenjaca ti se pojavljuje pod odredjenim uvjetima. Za razvoj i sirenje plamenjace potrebni su velika vlaga, ucestale kise i temperatura do 22 stupnja. Suho vrijeme sa temperaturama preko 25, ne pogoduje razvoju bolesti. Pjege na liscu ti mogu biti od velikih kapi rose koje ne stignu ispariti ujutro a sunce brzo zagrije, vec oko 10 sati. Sajt je dosta zatvoren sa svih strana i ujutro sunce ne grije cijelu biljku pa naglo dodje oko podne do ne osuncanih dijelova, plus jos jedan faktor a to je da pri zemlji nemas vjetra koje bi te kapi osusio dok ne dodje sunce. Posto im dajes fine juhe sa gnojivom i razlicitim dodacima sumnjam da je manjag necega... Eto, to je moje skromno misljenje. Biljke su odlicne.

Ako nije plemenjaca onda pojma nemam sta je :/..ovo sto kazes od veliki kapi rose..moguce ali kako onda samo og , a lh nista..slike su od 7 ujutro, do 8 budu komplet obje na suncu..suhe bar je tako danas bio slucaj dok sam bio tamo..obratio sam paznju na to..hvala na misljenju :thumb::thumb:
 

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Update
Flower 10 dan
Porcija yare x7, 50 ml slavol , 1x super vit
Stanje je alarmantno,trebao bih savjet nekoga stvarno iskusnog..og je totalno zahvacen nekom bolescu,a nazalos presla je i na lh koji je dobio po lampi isto kao i og u pocetku..spricao jesam ali ucinka nema stovise jos je gore ://..na slikama se vidi par razlicitih kako bi to nazvao nepravilnosti na listovima..

Divlje svinje su bile u viziti na sajtu malo su prekopale oko biljki i dobrano prosirile sajt..vjerojatno je bilo krdo pa su svu travu okolo izgazile..pobacao sam kose koju sam
Igrom slucaja taman imao kodsebe..
Imam i jednu zanimljivost,a to je da sam primjetio unazad 3x kad sam u sipao slavol u vodu da su svinje kopale oko biljke i to samo oko korjena nigdje dalje.

image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    302,1 KB · Pregleda: 94
  • image.jpeg
    image.jpeg
    345,4 KB · Pregleda: 83
  • image.jpeg
    image.jpeg
    396,4 KB · Pregleda: 71
  • image.jpeg
    image.jpeg
    446,5 KB · Pregleda: 72
  • image.jpeg
    image.jpeg
    362,4 KB · Pregleda: 71
  • image.jpeg
    image.jpeg
    312 KB · Pregleda: 74
  • image.jpeg
    image.jpeg
    358,4 KB · Pregleda: 72
  • image.jpeg
    image.jpeg
    268,1 KB · Pregleda: 68
  • image.jpeg
    image.jpeg
    326,4 KB · Pregleda: 62
  • image.jpeg
    image.jpeg
    273,3 KB · Pregleda: 58
  • image.jpeg
    image.jpeg
    356,2 KB · Pregleda: 67
  • image.jpeg
    image.jpeg
    275,5 KB · Pregleda: 78
  • image.jpeg
    image.jpeg
    301 KB · Pregleda: 86
Poslednja izmena:

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ja mislim da se ovdje radi o vise nametnika a ne o nekoj bolesti. Par listova izgleda kao uznapredovala faza spider mitesa, a opet par komada izgleda kao da su ih jeli skakavci ili nesto slicno njima. Actara i Karate su prvenstveno insekticidi a sa Karateom moras jako dobro pokriti sve dijelove biljke jer nema sistemicno djelovanje. Ne znam jel pala kod tebe kisa, ako jest pricekaj do iduceg obilaska, paukovi ne vole vlazno vrijeme. Pitao si ne na pm pa ti tu odgovaram. Ja osobno ne koristim akaricid jer kad tad dodje vlazno vrijeme i regulira populaciju paukova, ali Apollo 50 SC bi trebao dobro odraditi posao. Vidi se na par listova sa donje strane kako su polozili jajasca i zamotali ih. Ako se odlucis na akaricid, biljku dobro pospricaj i sa donje strane listova.
 

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Ja mislim da se ovdje radi o vise nametnika a ne o nekoj bolesti. Par listova izgleda kao uznapredovala faza spider mitesa, a opet par komada izgleda kao da su ih jeli skakavci ili nesto slicno njima. Actara i Karate su prvenstveno insekticidi a sa Karateom moras jako dobro pokriti sve dijelove biljke jer nema sistemicno djelovanje. Ne znam jel pala kod tebe kisa, ako jest pricekaj do iduceg obilaska, paukovi ne vole vlazno vrijeme. Pitao si ne na pm pa ti tu odgovaram. Ja osobno ne koristim akaricid jer kad tad dodje vlazno vrijeme i regulira populaciju paukova, ali Apollo 50 SC bi trebao dobro odraditi posao. Vidi se na par listova sa donje strane kako su polozili jajasca i zamotali ih. Ako se odlucis na akaricid, biljku dobro pospricaj i sa donje strane listova.


Spricao sam ih swichem, karateom i quadrisom..biljku sam okupao malo je rec..od gore od dolje sa strane..sve se sljevalo sa njih..one rupice od skakavaca ili neceg slicnog su od ranije zato koristio karate...mislio sam ako su neki nametnici da ce rijesiti i njih ali nista..ovaj quadris za plemenjacu je u ovom slucaju bio promasaj al dobro..jedna briga manje..kisa je padala jucer popodne i sinoc, a dns kad sam dosao na sajt stanje je bilo tako kako je..idem opet hraniti za 7 dana al nebi volio doci praznit ruku ako se stanje ne popravlja..makar kisu i vlazno vrijeme javljaju kroz tjedan
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Nije đubrivo, nije ovo, nije ono, a da nije možda neki napad kojakvih gljiva na korijen? (To se VRLO brzo širi u zemlji u outu, a ti ni da pojma nemaš, tek shvatiš o čemu se radi kada bude prekasno..)
Guglaj ovo pa bom poredi, ili citaj na dinafemu blogu:
fusarium, alternaria, botrytis, phytophtora infestans..
hongos-marihuana-dinafem-EN-actualizada_blog_cdn.jpg

Sjećeš se @Pantagan kada sam te bio pitao dal se propolis može koristiti kod kanabisa za preventivu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oOGreenWorldOo

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Nije đubrivo, nije ovo, nije ono, a da nije možda neki napad kojakvih gljiva na korijen? (To se VRLO brzo širi u zemlji u outu, a ti ni da pojma nemaš, tek shvatiš o čemu se radi kada bude prekasno..)
Guglaj ovo pa bom poredi, ili citaj na dinafemu blogu:
fusarium, alternaria, botrytis, phytophtora infestans..
Pogledajte prilog 229041

Sjećeš se @Pantagan kada sam te bio pitao dal se propolis može koristiti kod kanabisa za preventivu :)


Dobar pokusaj no cini mi se da nema te simptome..a i bolje , po svemu sudeci od ovog nemoze gore