[OUTDOOR] Aurora Indica & Master Kush

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lud

31.01.2015
183
106
43
normalno da ovakav strein i bude, kad ima znak paznje,pogotovo ovog leta, gde su vreline bile strasne,a njoj bila potrebna voda i hrana sto je i imala,sto se vidi po primeru;) a i genetika je neizbezna.....
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
138. dan Aurora Indica

Nije bila zalivena poslednjih 7 dana.. do malopre.
Oporavila se od pregnoja 50% dosad, rast u visinu je usporio na nekih 2.7m (i tako neka ostane sto se mene tice!) :)
Unazad 15 dana samo voda i jednom voda+gvozdje. A po donjim listovima gledano, bez Crvene Plantelle ce biti jos nekih 7 dana minimum.

ai-138.jpg
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Ima ona lisne mase za izvoz, moze da se zrtvuje to malo zutih od previse hrane :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Odluka je pala, sutra skidam mrezu, i vezem stemove na dole, kao u LSTu.. jer ne treba mi biljka od >3.5 metrana na kraju cvetanja.
Stipetova je bila presudna da i konacno danas odlucim. Bice ruglo, ali boze moj - samo osuseni grami se na kraju broje :D
Osecam da ce lici na neki mamutski wannabe scrog :D
 
Poslednja izmena:

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.407
28.055
1.098
Trøndelag
super biljka,ne kuzim zasto ces skidati mrezu (ona zelena pretpostavljam)?
ako budes vezao grane za pod onda se pazi nevremena, jer teski vrhovi + španung = pucanje.
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Genocid je pao, mreza je skinuta, rasirila se kao go*no na livadi,
puklo je par stemova, izlorika je radila. Saljem sliku kad dodjem tamo*
Eksperimeti ce mi izvuci outdoor izgleda... mada mozda i od ove Aurore bude nesto ;)
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
144. dan Aurora Indica
101. dan Master Kush
74. dan Aurora Indica

Rekoh ja lepo onomad, daleko je berba..
Od sad u dnevniku pratim i experimente (MK+Ai) koje dosad nisam slikao u dnevniku jer su kasno bili posadjeni.
Pod velikim pitanjem je hoce li velika AI da dozivi branje. Mislim da je pukla na bukvalno svakom ranom topiranju. Spojeno nazad i uvezano platnenom izolirkom. Ponabijao sam i koceve i vezao grane za njih da ne leze na zemlji.
Iron lock od davnog pregnoja je i dalje vidljiv, tj. polubeli listovi na vrhovima blize peteljci, ali na dodir tako da sveukupna slika izgleda jezivo.
A i MK nije daleko jer jutros imam sta da vidim, i njemu prvi topping se rascepio (valjda od ove kisurine grane otezale i pale).. vratio sam ga nazad i dobro oblepio. Zasada samo mala AI ima potencijal da zavrsi ovaj dnevnik (prepoznacete je na slici).

Eto, sta je tu je. Nadam se najboljem, spremam se za najgore ;)
Ai.jpg

MK+Ai (experimeti)
mk+ai.jpg
Rascep na MK pre lepljenja:
MK-rascep.jpg

Bice ovde jos mnoogooo posla do branja...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.