Outdoor Blueberry by mali

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
mislim da si sam kriv, zašto si to radio dok su starci doma, dok su budni i dok postoji šansa da ti ulete?

moraš ih dresirati da prvo kucaju ili se zaključaj, smisli nešto...

jesi li im probao objasniti, malo ih educirati, smiriti?
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Steta mali.... I meni otkrili gow, ali sam prosao jaaaaakoooo dobro...
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
a steta, bilo je predobro da zavrsi kako treba, znam da sam sam kriv, kad san se zakljucava onda su me pitali sta skrivan i tako to, a sad su slucajno uletili...samo su mi biljke skupili ostalo je koliko toliko ok, sad se jos mislim napravit jedan maxiiii selth box, vec sam smislio sve da se nista ne cuje, ne vidi ni nanjusi :) u planu je HPS 150sa cooltubom, razmislit cu jos za to, al nista prije 9. mjeseca
pokusa san in reci da je to za moje dobr ako vec pusin da ne riskiran kupovajuci kod dilera i da ovako znan sta pusin i sigurno je, al nema sanse, oni vec gledaju emisije o narkomanima koji su na igli i njima to nema nikakve razlike od marihuane, al kad vidim te emisije i kad govore da je marihuana put do ozbiljne ovisnosti onda pozelin razbiti TV
mozda sad uleti neki outdoor
veceras vam stavim slike napravljene dan prije smaknuca, jako su dobro napredovale i samo su cekale dozu hesia da polude, al sta je tu je, vise srece drugi put
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
rockerboy je napisao(la):
RIP nadam se da je to bila brza smrt
sad san naiša na njihove prazne posude iza kuce, na njima su ostali jos vodici kojima sam LST-irao i nisu in titi odvezali, sve su pokidali...ma strava
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
bolje da su i starci uletili, negi murija..:watchplant: bice bolje drugi puta..
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
209
649
93
Zao mi je sto se to dogodilo, drugi put nemoj nista takvo raditi kad su ti starci doma, nego kad odu negdje, na posao ili gdje vec.
Sretno u buducnosti :)
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Jebeno, nadam se da i mene neće zadesiti nešto slično. Na sred sobe mi stoji 1x1x2m box, a do završetka projekta stanodavac će mi ući minimalno 3 puta u stan da platim stanarinu.

Ne znam kako se točno pripremiti. Teško da će sve proć glatko samo sa zatvorenim vratima od sobe ...

Mislio sam isprintati i zalijepiti na box natpis "foldable full-body solarium", pa reći da hoću da dobijem malo boje. Star je čovjek pa možda prođe. Lampa naravno za dobivanje boje, a ventilatori da se moze disat dok si unutra. Naravno, morat ću ga otvoriti tako da bi biljke morao premjestiti na drugo mjesto, a to je jedino izvedivo ovaj mjesec, dok su još malene. Znaci trebam ostaviti vrata otvorena da odma primjeti, pa kasnije vise da ne pita ...

A mozda skuzi da ga muljam i ode sve u 3 pizde materine ...

Hmm ...

Najbolje da ostavljam vrata 3cm otvorena tako da nema osjecaj da nesto skrivam, a ako uđe cekam ga sa solarij taktikom, pa cemo dalje vidjet.

:balls:
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
@milutin:Mislio sam isprintati i zalijepiti na box natpis "foldable full-body solarium", pa reći da hoću da dobijem malo boje. Star je čovjek pa možda prođe. Lampa naravno za dobivanje boje, a ventilatori da se moze disat dok si unutra. Naravno, morat ću ga otvoriti tako da bi biljke morao premjestiti na drugo mjesto, a to je jedino izvedivo ovaj mjesec, dok su još malene. Znaci trebam ostaviti vrata otvorena da odma primjeti, pa kasnije vise da ne pita ...

A možda te pita da se malo i on osunča :)
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
a nista sad, bit ce bolje drugi put
milutine jel ga mozes staviti u kut sobi ili na neko manje primjetno mjesto i ako te pita kazes da je to neki tvoj ormar, sa sad njega briga sta je to...
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
Ovo su slike napravljene dan prije smaknuća
scaled.php

scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ebi ga druze, sad znas da mozes, samo moras imati uslove, bude sledeci put i bolje, al ne sadi ako ti to uslovi ne dozvoljavaju
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Steta lepe biljke.
Probaj da se nesvadjas nego pricaj sa njima i kad god ima neka emisija o mari gledaj sa njima i probaj ih polako ubediti o medicinskim stranama.
Mozda ti uspe.
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
da, baš šteta ko da je odumro dio mene s njima koliko sam ih zavolio...
ja pokusajem s njima pricati, al oni za ama bas sve sto kazem ne zele slusat, a emisije o mari su samo kako je to put do ovisnosti, kako to prži mozak...oni stalno gledaju te emisije o ovisnicima i slušaju savjete stručnjaka kako spriječiti ovisnika da se drogira, oni prema meni provode mjere ko da sam na heroinu a ne sto nekad zapalim i oni su im tamo rekli da ovisnika koji zivi s njima treba izbacit iz kuce i on ce se kao prepasti i morat ce prestati, ja sam ovo ljeto 2 noci prespavao vani kad su me izbacili, al sreca da sam imao novca i 25g trave tako da sam nekako presao preko toga hahaha i sad mi stalno prijete da ce me izbacit van, al je sad hladno i nemam novca, pa neznam kako bi...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
dogovori se s frendom da prespavaš kod njega a da oni to ne znaju i samo nestani, ostavi im poruku u stilu: "ode vam drogeraš, šta ćete sad?" i odi na tjedan dana da se prepadnu malo, da vidiš kako će bit sretni kad se vratiš... :D
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa kad se bude vracao poljubit ce vrata :D

Kompa, pusti grow ako nemas uvjete, nije vrijedno. Sad ces zbog 50g imat hrpu problema lol, pa sta si narkoman :D :p
Imas cijeli zivot da sadis covjece, jos kile i kile i kile stignes posaditi, pomalo. Sigurnost je uvijek na prvom mjestu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.