Outdoor Blueberry by mali

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
@metalmaniac vidis o tom sam razmisljao i napravit takvu neku poruku u stilu, svi ste vi uspješni, ja sam jedina greška u obitelji, bolje da se nisam nikad rodio i bit ce vam bolje bez mene, znam da nebi poljubio vrata jer znam da me vole i da me ne zele izbacit neg me strase samo, a sad ne gine na jedno 5 mjesta po 5kom i bez zalijevanja pa koja prezivi nek prezivi :) ja cu samo plodove brati, eventualno ih ljeti zalijem jer ce kisa padati najkasnije do 5.mj i onda ce maximalno 1 put pasti do 9. mjeseca, pa da ih zalijem bar 1 put na mjesec
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
mali, nemoj komplikovati nista sa starcima, nadji par mesta napolju i uzivaj u sezoni koja dolazi, moj savet
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
samo da vam javim nasao sam mjesto vani, 2 su u pogonu vec :D to nisan prije govorija, od onih 5 blueberry sjemena su min sva proklijala, 3 su isle u box, a 2 vani, sad te 2 rastu vec mjesec dana :) samo nije fem sjeme, pa valjda nece biti obe muske, jos su u posudama od 5L, u pocetku sam ih LST-irao, a sad sam ih ostavio da se malo izduže, uskoro cu ih presaditi u zemlju, samo neznam koliku rupu da iskopam ? dali tocno onoliku kao pitar ovaj ili vecu, sutra kupjem plantellu list od litre...
kad ih poslikam onda cu otvoriti dnevnik, super mi izgledaju, nije neka razlika od ovih iz boxa, samo mi je zao zbog ovih jer sam planirao za ljeto i tako, al i ovako ce dobro ispasti
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
SLOera je u 20x20cm posudi uzgojio 1.8m biljku, tak da ono.
Power kaze da biljkama nikada previse zemlje i svijetla, tak da ono.

:D

Udri brate.
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
to šta ti govoriš vrijedi za indoor, ovo je outdoor i mislim da je tu druga prica
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ne znam kakav ti je teren na koji sadis, ali sto veca rupa to bolje, tu ne mozes pogresiti, da malo prekopas zemlju ne moze smetati
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
mali_1.3 je napisao(la):
to šta ti govoriš vrijedi za indoor, ovo je outdoor i mislim da je tu druga prica


Kompic moj, to ti je sve isto. Biologija biljke. Ona ima odredene uvjete, bila out ili in :D
Ja da sam na tvom mjestu, napravio bih klasicnu 30 duzina 30 sirina 40 dubina rupu. U nju bih stavio 20l zemlje, ociscenu i pomijesanu sa stiroporom/perlitom.

Kad ides u rat, biljka i zemlja ti stanu u jednu vrecicu od konzuma npr ;) Jedna ruka znaci vrecica, druga motika i pici. Ako oces, stane i 2l vode u vrecicu :D
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
zemlja je crvenica, ima kamenja masu...mozda zato ipak vecu rupu trebam...
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
a jebi ga uzet cu pikamer i ajmo u stinu hahahahaha iskopat cu sa vise mogu
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Onda moras ocistiti barem kako sam ti reko, 30x30x40 i moras apsolutno svo kamenje povadit. Za to moras imati kramp.
I trebat ce ti vise zemlje, barem 35l, ako stvarno ima puno kamenja. Ako je crvenica/kamenje 50/50 onda trebas 20l.

Ma znas i sam uglavnom, vutra nije planinska biljka, tj. ne raste na kamenjaru.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
mali_1.3 je napisao(la):
da, baš šteta ko da je odumro dio mene s njima koliko sam ih zavolio...
ja pokusajem s njima pricati, al oni za ama bas sve sto kazem ne zele slusat, a emisije o mari su samo kako je to put do ovisnosti, kako to prži mozak...oni stalno gledaju te emisije o ovisnicima i slušaju savjete stručnjaka kako spriječiti ovisnika da se drogira, oni prema meni provode mjere ko da sam na heroinu a ne sto nekad zapalim i oni su im tamo rekli da ovisnika koji zivi s njima treba izbacit iz kuce i on ce se kao prepasti i morat ce prestati, ja sam ovo ljeto 2 noci prespavao vani kad su me izbacili, al sreca da sam imao novca i 25g trave tako da sam nekako presao preko toga hahaha i sad mi stalno prijete da ce me izbacit van, al je sad hladno i nemam novca, pa neznam kako bi...

Nazalos tako je to sa prerasudama. Oni te toliko vole da su ustanju svakog imalo veceg strucnjaka poslusati ( izbaciti narkomana iz kuce ). Veruj mi da niko nezna kakve probleme imaju roditelji teskih narkomana ako sami niste videli doziveli ( jako strasnih situacija ima).
Kazes da gledaju emisije Ako si iz Hrvatske za vikend ima sinpozijum o kanabisu ako se dobro secam, mozda im kartu pokloniti da se bolje upoznaju. Pustati im klipove ( ima ih dosta ).
Nisam misljenja da bi dobro bilo terati im kontru ( otici kod druga da se uplase ) bolje pokusati ih ubediti. Ako vec gledaju emisiji o narkomanima probaj ih ubediti u istinitu pricu o istoj. Kazi im vi gledate razne strucnjake na tv-eu onda bi mogli meni malo pomoci da bolje razumete zasto ovo radim. Naravno ne iz stomaka bubnuti nego se pripremiti sa klipovima i pricom. Pokazati da vec farmaceutska industria proizvodi vestacki lekove na bazo kanabisa itd. Mozes im nedelju dana pricati koliko ima stvari na netu. Dobro se pripremi i pokusaj sto bolju pricu sloziti sa nekim dokazima i argumentima.
Lepa rec gvozdena vrata otvara. I ne odustati posle prvog negativnog odgovora. Budi uporan ne agresivan. Daj im vremena da razmisle dobro o tome.
Mozda uspes.
Sretno dalje.
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
pokusat cu tako nesto, brat mlađi mi je bas jucer rekao da mu je stari reka da mu nebi bija toliki problem da ja zapalim ako to nebi bilo cesto...stvarno sam u cudu, oni se boje da ja ne zavrsim na teskim drogama kao sto su im napumpali glavu uvi sa TV-a
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
a ti njemu frendić fino istoči iz svih bačvi i botuljinićev vino....pa reci eno medicina istekla :)) ....kad eksplodira reci mu da si gledao na dokumentarcu da se od jedne čaše dnevno postane alkoholičar...ustvari da već je...jer ne može bez te čaše vina :) ....vidiš ja sam ti svojima zabranio kod mene da piju bilo kakav alkohol...pa čak i pivu i vino....i kad dođu na ručak moraju vodu pit...isto ko kaj ja ne smijem kod njih pušit za stolom :) tako oni kod mene ne smiju pit :)
 

njrnjava

Aktivan Član
09.05.2011
106
17
18
36
pozdrav mali, kao prvo nema predaje! ocito su tvoji vec upoznati stim da je vutra trenutno dio tvog života, i to je good. Sto duze oni to znaju, to ce im vise bit jasno da se i dalje nisi navuko na dop, i da nisi propo u životu. Ja sam dobre dvije godine gradio odnos sa svojima i došo do toga da nije bed ak malo miriše dnevni kad oni dodju doma, i eto imam box u sobi, samo mi kaže pazi se i nemoj da nešto izgori.. Ali i dalje daleko od toga da pred njima duvam ili takonešto... Mislim moji su fakat okej, naravno skroz dok sam i ja dobarm, i dok sve ide po dogovoru.
Indoor kad ti starci znaju i neznaju je razlika ko nebo i zemlja...meni je prvi grow bio u ilegali, zato i je napol završio...ovaj će nadam se bit ok.
Ako je već stari reko da nebi bio bed da tuitam zapališ onda si već na dobrom putu... još da kažeš da svojim uzgojem potpomažeš iskorijenjivanje dilera i crne ekonomije, i još znaš ščim si uzgojio, i da nije zaljevana heroinom kako bi bila jača droga...

Sretno sa out-om de neke slikice...
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
E ja imam tu srecu da zivim sam sa curom pa me nista od tog ne brine,samo polako pokazi im da je to lijek a ne droga.
 

njrnjava

Aktivan Član
09.05.2011
106
17
18
36
Domaja, zna nekad cura bit gora od staraca...hehe,drago mi je da u tvom slučaju nije tako.
Mali sory za OFF. :)
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
meni je problem sta moj stari koji je 30-ak god stariji od mene u boljoj formi nego ja, mislim nisam ni ja sad nesto, al on se bavi sportom ne puši, pije vino, al se nije nikad niti napija, malo je zaluđen tim uzgojem loze i izradom vina, al kad bi mu to reka nebi me poslusa, nema sanse, ali mi majka pusi u ilegali jer joj ja ne dopustan jos od malih nogu, mozda jedino to...ja inace ne pusim duvane i nikad ne dolazim kuci naduvan tj nisu me nikad niti uhvatili, al imam problem sto sam se bavio prodajom trave i moji sve znaju, sad sam skroz vani, al oni uvijek misle da ce mi policija uletit u pretres kuce jer sam dobio pouzdanu informaciju da me jos uvijek prisluskuju i zato su moji u strahu i nebi mi nikad dopustili indoor...sad sam evo upravo imao iscrpan razgovor s njima kakav sam imao i prije par godina i nista ama bas nista se nije promjenilo, to je tragicno, al morat cu nastaviti u tajnosti pusit i to, definitivno odustajem od sveg pregovaranja s njima jer smo milon puta vodili iste razgovore i svaki put su sve gori i sve manje tolerantni...

bacit cu vam slike biljoza kad odem na sajt, baš sam ih jučer pognoio sa 15ml plantelle, al nisam znao da ka se ulije gnoivo da se treba jos dodatno regulirati PH, ja imam neke kapi koje kad ukapas u vodu promjene boju te na skali boja ocitam PH, pa neznam bili utjecalo na boju kad bi mjerio sa vodom u kojoj je gnojivo jer onda dobije neku smeđkastu boju...inace spustam vodu na PH 7 i jucer sam to napravio i ulio gnojivo, sad ko zna kakav je PH bio kad sam jos gnoivo doda, jel zna neko za plantellu jel dize ili spusta PH i za koliko ?

inace cura mi je najveca podrska i stvarno me vodi na pravi put
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.