Outdoor dnevnik ! 2019! ...Prvi grow :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.03.2018
34
49
18
Planiram da sadim domacicu......Ovo mi je prvi put da sadim pa ne osudjujte nego dajte savete i kritike ........planiram da posadim na vise lokacija po par semena koje cu da isklijam u maramicama pa da drzim u casama od 0.2 , nakon toga u saksije neke ili balone da malo porastu i onda odmah na sajtove da rasporedim. ! ......Ali od svih tih sajtova odabracu jedan koji cu bas da negujem i da prihranjujem itd da se trudim oko njega a ove ostale po nekad samo da obidjem pa sta bude sa njima neka bude ......znam da je to sve rizicno itd ali ja sam sa sela i bukvalno niko ne zna sta je trava itd i mnogo ih boli uvo gde ides i sta radis ....jos se ja bavim motocrosom i pecanjem pa sam stalno po sumama i oko reka pa mogu da idem gde hocu kad hocu niko nece da posumnja bilo sta . :) ..............Stavicu semenke u maramice 7.06.2018 u pola 2 Da li je mozda rano ili kasno da sad krenem outdoor ? ...........Dajte savete i kritike i objasnite kako dalje jer mi je ovo prvi grow ............:D Pozdrav :)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
planiram da posadim na vise lokacija po par semena koje cu da isklijam u maramicama pa da drzim u casama od 0.2 , nakon toga u saksije neke ili balone da malo porastu i onda odmah na sajtove da rasporedim. !
Posadi u saksije od 1l ne maltretiraj se sa cašama i flašama itd... pa kad narastu malo od prilike 25 dana onda ih prebacis napolje gde planiras...

Planiram da sadim domacicu
Kad dodje vreme da uklonis muške i da ostaviš samo cure. . Sta posle? Si konta... :)
Ali od svih tih sajtova odabracu jedan koji cu bas da negujem i da prihranjujem
Pa onda kad vidiš pol biljkama,onda odlucis koji ces sajt negovati...


Stavicu semenke u maramice 7.06.2018 u pola 2
Ja bi razmislio da li u pola 2...(a konta bi i godina da bude 2019 osim ako nemas vremeplov) tu ces morat veliku odluku napravit.... ja uglavnom posadim kad vukovi zavijaju,a to je u nocnim satima,sam moraš dobro slušat...
Da li je mozda rano ili kasno da sad krenem outdoor
Sad je pravo vreme,ne cekati ni dana više...

...Dajte savete i kritike i objasnite kako dalje jer mi je ovo prvi grow
A vidiš,tu je problem.. taj prvi grow :))
Druze,nista zlonamerno nemam,nit mslm,al ne mozeš u ribolov bez štapa i najlona... tako i u growanje ne moze bez nekih dodataka,a u tvom slucaju bi bilo informacije.... znaci moras prvo malo da se edukuješ,da procitaš pre svega pravilnik.... pa imas finih tema u podforum Obrazovanje.... i tamo sto sta saznas o nasoj biljci...
Ovako se dnevnik ne vodi,a nit otvara... tako da cu ja ovo lokirat i blokirat...
Dajte savete i kritike i objasnite
nadam se da ti je malo jasno... budi dobar i stej haj