Outdoor garden

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Što bi radije uzgajali ???

  • Hawaiian snow

    Votes: 6 12,5%
  • Arjans Haze #1

    Votes: 42 87,5%

  • Total voters
    48
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Di nam je sad Šaman da baci neki hudu za dobro vrijeme :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
SuperAngel je napisao(la):
Quote:Originally Posted by Kushonja O.G
Jedno je sigurno , nikad više sativčugu van ... nema teorije .

Potpis! Isto sam rekao prošle godine

Ajde ajde šta se sad bunite,
pitat ću vas ja za novu godinu oćete opet sadit sativčuge:icon_mrgreen:

Al šta je je , ovo čekanje ubija-pogotovo kad gledaš druge kako beru

Zato dogodine par sativa,par mixeva i koju indiku da imaš dok čekaš ostale
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja sam prošle godine imao istu situaciju..
Sajt na kojemu nema "BAŠ" onoliko svjetla kolko sam brijao :D
I biljke su kasno krenule cvjetati...
Ubrao sam ih između 1. i 10. 11. mjeseca, neke i malo ranije.. čak i prerano :D

Tak da možemo zaključiti, pošto se to evo desilo i meni i kušonji...
biljke sa manje svjetla dnevno kasnije kreću cvjetati

Što se mraza tiče.. živi bili pa vidli, al ove naše biljurde su gadno oporan korov :)

A sative outdoor... ccc... pa ako nije 3 m, ne valja, da :D
ako je.... hgehee
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Pa ovaj Arjans Haze ima preko cenera direktne svjetlosti dnevno a hawaiian duplo manje ... Ja ipak mislim da je glavni krivac za trenutnu situaciju ..odabir krive genetike za ove klimatske uvjete i ovo podneblje , pogotovo ako se radi o gerilli ...
Jos bi se moglo izači na kraj s tim da to imam negdje u svojoj bašti ili tako negdje bliže , ali ako se radio o gerilli ...nije pametno sativčugu u slavonsku crnicu . ;)
Sljedece sezone indika dominant ... nikake sative .
 

BigBenger

Banned
Banovan
07.08.2009
7
0
0
37
Bok Kushonja! Vidio sam da imas iskustva sa Big bangom,naletio na neke tvoje slike...zanima me kakav high ima,okus,kako mirise,dal si je growao out ili in,dal je vrijedna para i truda?????? thnks
 
18.08.2009
25
0
0
111
ja sam posadio semke iz obicniog paketa domaje koi sam platio jako jeftino i nasao 12 semena ... imam 3 biljke :p ...... .. Hmmm .. ali imaju po tri metra i neverovatno dobro rade na fazon nekog durbana :) :) :) : ) :) :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.685
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
ZonoM je napisao(la):
Istu situaciju sam imao prosle godine sa durban poison-om.Krenuo je da cveta tek krajem septembra i ubro sam ga negde u novembru,i to jos nije bio gotov do kraja.Zato sam ove godine posadio himalaya gold koja je sad u cvetanju uveliko i mislim da ce biti gotova za mesec dana max mesec i po.

uglavnom ako te vreme posluzi mozes lepo proci.

Jel se mozda sječaš kake su bile temp porsle god. kada si radio durbana i kolko je dugo bila pod takim niskim temp.
Jel bilo ikada da je bila duze od tjedan dana na temp ispod 5C?
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Bilo je par dana ispod 5 ali ne cesto,ali se kretalo non stop tu negde.Bilo je dosta hladno i nije joj puno smetalo.

Njoj vise moze smetati sad vlaga,i mogu da krenu da trule headovi,to proveravaj dosta cesto.Ako to primetis odma otkini jer to moze da se prosiri.

Ali zbog zime se za sad nebrini,vidi kakvo se vreme biti sledecih nedelja pa planiraj,ako se bas nastavi ovako lose vreme jos nedelju dve onda moras seci.

POZ
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
cepni jedan head sto pre i degustiraj ga.Ako ista valja seci odma.AKo nevalja imas dve opcije,da ih pustis jos neko vreme i molis se bogu ,ili da ih saseces odma i napravis hash od svega.Pa ce bar nesto biti da se pusi.

Nikad vise dominantne sative za nase podevlje.

Srecno
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Kod mene (SZ RH) danas ujutro prvi mraz koji se zadržao do 9 ujutro. Gadarija.
Sretno!
 
05.08.2009
8
0
0
33
euforija je napisao(la):
i s puzomorom sam eksperimentirao sam kaj ih je dost pobilo... ipak mi ih je zao tak klat..
i imas puno praznih kucica oko biljki s njima otopljenima crnima od otrova unutra
hahaha :joint:
pospi pepeo oko stabiljke i bice sve u redu ;)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.685
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Bas sam gledao na nekom stranom meterološkom sajtu da na ovim područijima zatopljenje se očekuje tek od 22.10 , e sad dali ove moje sative mogu izdržati 10 dana zimskih temperatura ... Sutra ču se zaletit pa da vidimo kako je stanje ...ako je good , onda ču ih ostavit .
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma mogu netripuj a i nemas nista izgubiti :)
i ako malo smrznu siguran sam da ce se vratiti ako malo otopli.. bice to na kraju prave debeljuce al baci onda sutra slike bas me zanima kako ce to da ispadne..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.