Outdoor garden

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Što bi radije uzgajali ???

  • Hawaiian snow

    Votes: 6 12,5%
  • Arjans Haze #1

    Votes: 42 87,5%

  • Total voters
    48
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ma ja sam se sarkastično našalio,ono kao neznamo za pužomor hehe i nije čovjek nego je slatko stvorenje pa pretpostavljam da je neka curica!:icon_lol:
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
neka si..SRETAN rodendan uzivaj..:sun2:
a ja se nadam da je slatko storenje Z jel inace i nemoze bit slatko:rofl:
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Sretan ti dan kada si provirio u ovaj svijet grudva ...
Update tek sljedeci vikend , nadam se da će do onda pokazati znakove puberteta....
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
4herbs je napisao(la):
kolko ja vidim nije novi vegettivni rast nego samo nekako pišljivo ti cvjetovi rastu,ali trichoma ima na bacanje hehehe bit če i to pušibilno!:sun2:

P a o tome ti ja pričam , nerastu više, takvi su bili i prije mj. dana kada sam ih bacio vanka...sada samo tamne pistili i izdužuju se bud sitovi ....

Neznam bumo vidli ,,,:sun2:
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Ls
STRES ćini čuda ... sada sam si i sam dokazao tu teoriju da stres povečava proizvodnju ljepka...
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
http://www.pic4ever.com/images/banana2.gif
banana2.gif
n
banana2.gif
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Sutra update ...
Baš gledam ovaj LS i razišljam jel nebi bilo dobro pri kraju svakog growa iz stresirat biljke tako da pojačaju s kristalizacijom ... Radi se o zadnjih 5-6 dana ... nemože mi se hermizirat biljka u par dana ...
Baš ću probat sa Jagodicom bobicom i dječačem... nešto tipa u zadnjih par dana im totalno sjebat fotoperiod umjesto onih klasičnih dan dva mraka ...(naravno unutra pod lampama):sun2:
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Nije da ovo vidim prvi puta , ali mi se prvi puta ovo događa ...
Twin peaks ... El ninho, jedno fem sjeme ...

Bit ce zanimljiv indoor.

" You can also get twins, triplets and more sometimes depending on the genetics you use and by adding one more secret ingredient to the germination water "


Bilo bi fora imati trojke ...
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Nek ti je/su sa srećom! Zašto kod tebe uvijek ima nešto zanimljivo?!?:rofl:
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
probaj da napravish krug krecha oko biljaka... i trebalo bi da si obezbedjen do sledeche kishe :)
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
E, ja prvi puta vidim ovo! Moram sad stat & razmislit, čekaj, čekaj, kaže da treba secret ingridient, e, dakle, da li se u sjemenci jednoj desi da ona može "roditi dvojčeke, trojčeke itd...", dakle, da li je to isto kao kad žena ima blizance ili petorčeke and so on...uglavnom, moje pitanje je, biološki (fiziološki), kako dolazi do tog procesa (multipliciranja), da li se tada i urod račva na 2? to je moje pitanje, u tvojem slučaju imaš 2 biljke od jedne sjemenke, ako sam brodo shvatila, jel? Da li će se plod (cvijet) isto onda dijelit, hoćeš li imati jedan urod kao što bi imao od jedne biljke, da se ona nije račvala u dvoje ili ćeš imat dupli urod? Da su tri biljke, da li bi imo trodupli, ako recimo na specifikacij (etiketi) sjemenki piše kila, da li ćeš ti ovako dobit dvije ili 500g po stabljici, eto, pa ako zna netko detaljnije, jer ovo je JAKO zanimljivo..ludilo, supach!!! Ajd', nadam se da nisam neš' krivo shvatila! Stay cool!
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Da to je kao kad se rode jednojajčani blizanci ...
Neznam za urod ...ovo mi se prvi put dogada ali sam cito jedan dnevnik koji je isto imao papayu blizanke .
Izgledala je kao da ju je topirao ...dva glavne kole ....nista posebno
Vidjet cemo kako ce to ispast , za sad mi izgledaju slabije i rastu sporije nego normalna jedna sjemenka/biljčica...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.