Outdoor garden

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Što bi radije uzgajali ???

  • Hawaiian snow

    Votes: 6 12,5%
  • Arjans Haze #1

    Votes: 42 87,5%

  • Total voters
    48
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Nevjerovtno ...evo sad ce 9. mj. a ove sativčuge jpš rastu ...nista od cvjetanja !!!
Ako neprocvjetaju uskoro ceka me jako kasna berba....
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
ništa ... tako mi i treba kada sadim egzotiku vani kod nas ...
ma topiro sam ju ...jos jedan klon . Sad ih je vec nakotila tucet !
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Da,ove sativčuge su zahebane,treba ih jednostavno posaditi i zaboraviti na njih pola godine i više!
Samo strpljenja do kraja,nadam se da če kvaliteta i urod opravdati čekanje :)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Kushonja O.G je napisao(la):
Nevjerovtno ...evo sad ce 9. mj. a ove sativčuge jpš rastu ...nista od cvjetanja !!!
Ako neprocvjetaju uskoro ceka me jako kasna berba....

Zaebane su sativčuge,ako te tješi ni od mojih još ništa od cvjetanja,
čak ni par dlaka zajedno da vidim.
A šta ćeš..zato ćemo imat vesel božić :thumb:
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Istu situaciju sam imao prosle godine sa durban poison-om.Krenuo je da cveta tek krajem septembra i ubro sam ga negde u novembru,i to jos nije bio gotov do kraja.Zato sam ove godine posadio himalaya gold koja je sad u cvetanju uveliko i mislim da ce biti gotova za mesec dana max mesec i po.

uglavnom ako te vreme posluzi mozes lepo proci.
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
deklarirano je ...harvest početkom novembra , ali čisto sumljam da če me vrijeme tako poslužit .
Tako da čemo nači neki kompromis i u optimalno vrijeme , prije mraza i niskih temp ....cap , kako bilo da bilo .
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
buraz nece ti one biti gotove do 20 novembra.Ja sam tada ubrao prosle godine durban poisson i jos mu je falilo otprilike 2 -3 nedelje.Sacekaj sto duze mozes.Mogu one da podnesu i niske temperature,samo da nema mraza
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Znam ... vidio sam taj tvoj durban i dnevnik prosle god ... bez obzira sto si ju skinio ranije , ljepa je to bila količina ...
Jel s sječaš možda kada je opalio prvi mraz prosle god. ?

MRAZ nastaje u istim uvjetima kao i rosa ako je rosište ispod 0°C. Tada se vodena para sublimira pa se na tlu i predmetima stvaraju ledeni kristali vode. stvara se na tlu, na predmetima na tlu i na drveću pri temperaturi nižoj od 0°C u obliku sitnih iglica, a na staklu nastaju ruže. Uglavnom nastaje po noći depozicijom vodene pare koja se kasnije ledi
Mraz je štetan za biljke jer mogu promrznuti zbog niskih temperatura.

Po ovoj definiciji ,,,sve je good dok noćne temperature ne padnu ispod 5C...???



Jedno je sigurno , nikad više sativčugu van ... nema teorije .:signs054:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Haha,al morate i za unutra bar 2 puta razmisliti :))
Sporo i nikad kraja ali čim dođe prilika ponavljam MIX!
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Hahahah...koje legende :))))

Jos kad se vi probudite jedan dan a vani snijeg :))))) Onda ce ime Hawaiian snow imati smisla :p
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
SuperAngel je napisao(la):
Evo malo sam guglo 18.10. prvi mraz prošle godine u Slavoniji.

Čisto sumljam da če i ove godine tako , imamo bablje ljeto , a ako bude malo srece nebi trebale toliko past temperature jos neko vrijeme .
Jbg. sada moram pratit vremensku prognozu , sljedeci tjedan su temperature od 13-26C ... samo neka tako nastavi "!"
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
ma do kraja septembra nebi trebalo biti problema.al kasnije ces morati praviti.Meni prosle godine temp nije spadala ispod 4 stepena nocu.Tako da kad bi se tebi desilo isto bilo bi vrh.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.