Outdoor Grow Arjan's Strawberry Haze, Hawaiian Snow, Auto NL & Auto Purple

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Ja cu isto slj.sezonu van...navucicu neku bolest od HPS-ice mislim da mi je i vid oslabio zbog nje ha,ha.pozdrav i sretno
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Evo malo updatea... Prvo Hawaiian Snow.. Kada sam čitao o ovome strainu, pisalo je da je strašno zahtjevan i težak, ali stvarno nisam mislio ovoliko... :tuzan

A evo i slika:
p1000698f.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Arjan's Strawberry Haze:
p1000712a.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Auto WW:
p1000694wa.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Sugar Mango Ryder's:
p1000704a.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Afghan Kushes:
p1000705qo.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Svaka ritika je dobro došla kao i pohvala..
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
ajmo malo intervenirat ekipa.. Imam velikih problema sa afghan kushom.. s ovakvim problemima se još nikada nisam susreo...
Listovi se suše i pjegavi su, kao da su spaljeni.. ne znam jeli to zbog vručine ovih dana koja je strašna ili što...

Nije mi se dalo stavljat x slika pa sam napravio video: [video=youtube_share;czTCRDIglq4]http://youtu.be/czTCRDIglq4[/video] cijeli garden
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Evo i mali update... :vb_wave:

[video=youtube_share;DOilat8G9Rg]http://youtu.be/DOilat8G9Rg[/video]
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Koliko sam ja gledao ovaj sistem navodnjavanja,mislim da si pogriješio.Naime,na pakovanju od ovog sistema stoji shema takva,da...posuda sa vodom mora biti ispod nivoa od nivoa u kojem je zemlja sa biljkom.
Volio bih da me ti demantriraš odgovorom na pitanje.Za koliko vremena ova biljka u posudi popije npr, 2 litre vode?
Jer,u ovo doba,na ovim vrućinama biljka treba svaki 2-3(max)dan 2 ili više litara vode u posudi.Mislim da su tvoje posude veće od 10 litara.
To žutilo je žeđ biljke,po meni...
Drugo,ja isto stavim ove hidroton kuglice na dno posude...a na vrh samo,isključivo radi dekoracije.Jer odozgor ne vrijede apsolutno ništa.Negativna njihova strana je još i ta da kad sunce upekne u njih,isijavaju temperaturu.Na taj način mi je nekoliko biljki i nastradalo dok su bile manje.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
VenloNL je napisao(la):
Koliko sam ja gledao ovaj sistem navodnjavanja,mislim da si pogriješio.Naime,na pakovanju od ovog sistema stoji shema takva,da...posuda sa vodom mora biti ispod nivoa od nivoa u kojem je zemlja sa biljkom.
Volio bih da me ti demantriraš odgovorom na pitanje.Za koliko vremena ova biljka u posudi popije npr, 2 litre vode?
Jer,u ovo doba,na ovim vrućinama biljka treba svaki 2-3(max)dan 2 ili više litara vode u posudi.Mislim da su tvoje posude veće od 10 litara.
To žutilo je žeđ biljke,po meni...
Drugo,ja isto stavim ove hidroton kuglice na dno posude...a na vrh samo,isključivo radi dekoracije.Jer odozgor ne vrijede apsolutno ništa.Negativna njihova strana je još i ta da kad sunce upekne u njih,isijavaju temperaturu.Na taj način mi je nekoliko biljki i nastradalo dok su bile manje.

Nije nužno da mora biti ispod razine tegle. Kada vlaga pari, sistem vakuma povlaći vodu, tj vlagu da budem precizniji, jel ne vuće vodu tipa kap po kap jel je vrh spravice keramički, barem tako piše... Tegle su od 20l, i ajmo ovako.. po najvećoj vrućini ovih zadnjih par dana nije me bilo na sajtu a povukle su biljke nekih 1,5-2l vode svaka skoro...

Pogledaj sugar mango rydere kakvi su bili na zadnjem updateu a pogledaj ih sada.. isto tako i afghan kush... po najvećoj žegi i bez zaljevanja su narasle skoro 30cm, a ryderi su ušli u cvijet..

A što se tiće gline meni je jako pomogla jel sprećava da se vlaga brzo ispari nakon zaljevanja.. bilo bi dobro da sam se sjetio nabacit koje dok sam miješao zemlju unutra, ali što je tu je...

Žutilo je samo na donjim listićima, ali je to normalno za ovako veliku biljku da se stari listovi suše jel su nepotrebni toliko daleko dolje, a sutra idem trimat sve curice da malo dobiju zraka i da vrućine ne vuće toliko vlagu iz njih
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja sam mislio da posuda s vodom mora biti iznad biljke...al eto ocito je dobro i ovako....smoky good luck!
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Video Update...

Ne znam dali je to samo do mene, ali uopće nema konkretnih znakova cvjetanja, niti na sativama, niti na Kushu. Lagano me počelo to zabrinjavat, s obzirom, da je za par dana 9-i mj...

[video=youtube_share;5LiVX55wrYQ]http://youtu.be/5LiVX55wrYQ[/video]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
hehe, pa frka je zato jer sve okolo počinje umirat od zelenila... Tako da će njih nekoliko biti kao neonka u las vegasu... :ludak

Ima nekoliko pistila na Strawberryu, a pre-flower pistile su već odumrle... Za Hawaiian znamda neće krenut ni do 10mj
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Mali update:

jagoda3.th.jpg
[/URL] [/IMG] Arjan's Strawberry Haze, 1. tjedan cvjetanja

p1000941t.th.jpg
[/URL] [/IMG] Hawaiian Snow. Još nije poćelo cvjetanje.

Odlićno se oporavio od nedostataka nutrijenata, i to sa Plantellom Tabs. Moram vam preporučit ovaj derivat. Za folijarnu primjenu. Par dana za redom sam prskao curicu, i sada izgleda fenomenalno, kao što se vidi.

mango6.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Sugar Mango Rydery. 4 tjedan cvjetanja.

Afghan Kusheve sam planirao uslikat, ali ponestalo baterije na fotiću. Uglavnom, što se njih tiće, prije 10-ak dana obavljen LST i odlićno su se formirali u široke grmove sa barem 8 velikih vrhova po biljci. Također još nije poćelo cvjetanje.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
udružimo snage, jer trebam pomoć!!

Radi se o Sugar Mango Ryderu. Danas dok sam obilazio curice, primjetio sam na vrhovima veće biljoze da se mladi listići u cvijetu ( budu ) poćeli truliti. Tamno smeđe boje su i lomljivi.

Prvo sam se poćeo pribojavati da nije pljesan poćela napadati biljoze, jer se nalaze na sajtu nekoliko 10-aka metara od vode, tj, rijeke. DXruga s manjim vrhovima je bez ovih problema, Uskoro će ući u 5 tjedan cvjetanja...

Sada me zanima vaše mišljenje o ovome. Uglavnom nekoliko mladih listića koji vire iz cvijeta poćinju kao trunuti, smeđe su boje i lako se odlamaju.

Ako i sumnjate na pljesan, što raditi? S ovime se prvi put susrećem. Nažalost nisam slikao...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
samo ih lagano izreži nožem i poprskaj to mjesto hidrogenom, uzmi špricu ili kapaljku i očisti od plijesni i biti će u redu...

samo redovito pazi da se ne pojavljuje i završi to kako treba!
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
metalmaniac je napisao(la):
samo ih lagano izreži nožem i poprskaj to mjesto hidrogenom, uzmi špricu ili kapaljku i očisti od plijesni i biti će u redu...

samo redovito pazi da se ne pojavljuje i završi to kako treba!

Pregledao sam cvijet. On je ok, koliko to mogu golim okom vidit... Samo je list jako vlažan i smeđ, kao u kompostu. Istrgnuo sam komad a unutra je ok. Pojavila mi se ta ista točka na gornjem listu cvijeta, ali doslovno samo točka...

Sutra nabacim slike da pogledate.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
i to je to. jedna sugar mango ryder manje. definitivno plijesan. danas sam je probao očistiti ali sam primjetio da je sve i jedan bud bio pun. svaki komadić cvijeta kada se otkine iznutra je bio smeđ i samo na dotak je otpao. u svome razoćarenju još sam stavio na vagu da vidim propast, uglavnom... 260g mokroga je propalo... :eek:hno:

samo se nadam da ova manja preživi. piše u opisu straina da je srednje osjetljiv na vlagu i plijesan.. ja bi prije rekao jako...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
steta, al nije na odmet da imamo taj info na osnovu, eto, licnog iskustva, znaci, Sugar Mango Ryderu je u pitanju, ajd sretno dalje
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
PowerSeed je napisao(la):
steta, al nije na odmet da imamo taj info na osnovu, eto, licnog iskustva, znaci, Sugar Mango Ryderu je u pitanju, ajd sretno dalje

hvala power seed. ako nista ne bude ni od drugoga, koristit ce za bubble hash.
Probleme sam tako takodjer imao sa sweet coffe ryderom. Uglavnom, izbjegavajte WOS-ove automatice za outdoor jer su preosjetljivi. A sto se tice Afghan Kusha, pricekat cemo i vidjeti... jos nije poceo sa cvjetanjem...
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Evo i updatea od Afghan Kusheva.. Danas sam još obavio mali estetski zahvat LST-s da pokušam izvuć što je više moguće s obzirom da je kasno posađena i tek se poneka pistilica poćela pojavljivat. Toko sljedećih 15-ak dana se oćekuje potpuna čarolija :ludak

p1000952v.th.jpg
[/URL] [/IMG]
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
mislim da je lagano vrijeme da zakljucimo White Widow auto grow...

Pocnimo od pocetka: prije 2 tjedna biljka je skinuta, osusena ( 3 dana ukupno ) i curana do veceras. Bila je vrlo niska, nekih 40 cm, sa jednim glavnim vrhom i tek 2 sitna pomocna vrha.. sveukupno 4g suhoga.

Miris je slican borovini, kosenoj travi i limunskoj travi, ugodan i kiselkast na izdah. Efekt dolazi sporo i jako presjeca u jednom trenutku.. Efekt je potpuni relax, boddy buzz, ne prejak, ne preslab, i sto je najbitnije konstantan kroz nekih sat vremena kada popusta... Mogu takodjer reci da je jako kreativan, slusanje muzike i citanje dobra preporuka... Definitivno anti stress terapija.

Steta samo jer je jako slabog roda, kazem, 4g suhog, ali to je mana Pyramid Seeds-a, jako low yield strainovi, a osim toga, jako ugodni za konzumiranje...

Preporucuje se pc box growerima zbog jako niskog rasta i relativne lakoce uzgoja, jer ne trazi previse truda. Peace
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.