Outdoor Grow Arjan's Strawberry Haze, Hawaiian Snow, Auto NL & Auto Purple

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Ma sve je super za sada, nije da se bunim, ali nisu još niti poćeli sa čarolijom, a period je kada bi je trebali završavati. :konjo
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Uglavnom, da napravimo reviziju:

Arjans Strawberry Haze, Tjedan cvjetanja 2:
p1000975n.th.jpg
[/URL]

Hawaiian Snow, Isti period:
p1000981r.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Sugar Mango Ryder, Ulazimo u tjedan 6. cvjetanja:
p1000961f.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Danas koristim zadnje gnojenje, sa extra dozom Substrala Cvijet + Plantella Tabs.

Afghan Kush, još uvijek u fazi vege:
p1000966y.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Nakon teške muke, nekako sam se uspio riješiti pepelnice, koja ih je napala prije nekoliko dana. Prvo sam probao sa tehnikom octa i vode, ali to nije imalo baš uspjeha, tako da smo se okrenuli kemiji, jbg..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Blade
15.06.2012
42
15
8
33
bice tu lepih hedova :bale
lepo si uradio LST na Afghan Kush-u
zelim good smoke :sun2:
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Trebalo bi biti uz malo sreće.. :dada

Ali je Sugar Mango Ryder danas morao ići dolje. Pronašao sam Plijesan na malim dijelovima donjih budova. To sam maknuo i biljku spremio na sušenje. Ne želim riskirat i izgubit ju jednako kao i zadnju.

Nabacim slike prije trimminga.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Nako ponovnog propalog growa sa Sugar Mango Ryderom, pao je i zadnji.. Bud Mold ga je naćela, pa nisam htijeo riskirat uopće ikakve zahvate dalje, pa se uspilo dobiti malko hasha... Naučio sam svoju lekciju sa Santa Maria auto crossevima..

Ali idemo dalje! Novi update, pa uživajte:

Afghan Kushevi, iako dalje vodim malu bitku sa sivom plijesni, mislim da je stavljena pod kontrolu, koristeći 1/10 MLIJEKA I VODE. Omjer na litru. Svakodnevno prskanje poželjno kroz par dana, a onda jednom tjedno do kraja cvjetanja.

Sada su mislim u prvom tjednu cvjetanja:
75875677.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Arjan's Strawberry Haze. Drugi Tjedan Cvjetanja je za nama, ulazimo u #3.

jag6.th.jpg
[/URL] [/IMG]

Dosta se problema sa listovima javilo, pogotovo donjim, kao što se vidi. Previše nutrijenata nije, jer je par dana kiše ispralo zemlju, premalo nije, jer su uredno dobili pune doze. Ph, možda, ali je sada prekasno za išta.. Ikakve ideje?

Hawaiian Snow: Isto kao i Haze, samo manji simptomi, i puno sporije cvjetanje:

haw4.th.jpg
[/URL] [/IMG]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
Samo tako nastavi Care,pratim te u stopu jel me zanimaju neke vrste koje si stavio pa da vidimo sta ce ispast na kraju,jel bi i ja stavio nagudinu nesto od toga tako da mi ovo sto radis puno znaci poz,:vb_wave:
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Wilderness je napisao(la):
Samo tako nastavi Care,pratim te u stopu jel me zanimaju neke vrste koje si stavio pa da vidimo sta ce ispast na kraju,jel bi i ja stavio nagudinu nesto od toga tako da mi ovo sto radis puno znaci poz,:vb_wave:

Hvala na potpori frende.. :notnice:

Jedini savjet koji ću ti dat, jer je jedini koji je najbitniji i mnogo odlućuje općenito o Arjanovim i Francovim strainovima, je da provjeriš Ph zemlje na sajtu gdje misliš radit i izbalansirat ga na 5.8-6.0... Sve ostalo je pusti i ćekaj da uberes...
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
pitanje za sve vas outdoor growere.. Danas sam obisao curice, i primjetio sam da je vecina pistila vec dobila tamno smedju/narancastu boju... Nakon 2 tjedna cvjetanja...

sada, dali je to zbog temperaturne razlike, dali je to zbog manjka sunca ovih dana, jer znam da nije rippend jer je crystal proizvodnja na minimumu na Strawberryu, a na Hawaiianu jos nije ni pocela.. o_O

Ideje, savjeti? Peace
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Smokey McPuff je napisao(la):
Jedini savjet koji ću ti dat, jer je jedini koji je najbitniji i mnogo odlućuje općenito o Arjanovim i Francovim strainovima, je da provjeriš Ph zemlje na sajtu gdje misliš radit i izbalansirat ga na 5.8-6.0... Sve ostalo je pusti i ćekaj da uberes...
:sun2: .
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
boja pistila ne utjece na vrijeme berbe... samo ti pusti to :)
vidi kad je pocela cvjetat koja, koliko joj po papiru treba, i kako od oka izgleda :)
sigurno ces pogodit pravo vrijeme, ako budes strpljiv dovoljno naravno :D
sretno!
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Hvala frende... Sve sam to probao prostudirati, ali ovaj slućaj nikada nisam imao.. bilo je da su pistile crvene u početku, pa ćak i ljubičaste, ali nikada smeđe, tj, boje truleži...ne znam da li je vlaga u pitanju ujutro pa sunce popodne, jer imam isto i sa Kushevima, a oni su počeli cvjetat prije tjedan dana tek...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja mislim da je u pitanju cvjetanje i da se nemas za sta brinut nego samo cekat sad :)
slikaj izbliza pa vidi sta ekipa misli dali ima problem koji.
 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Samo napred i uzivaj. Nije to nikakav trulez sve je kako valja. Bar koliko ja znam! Sretno dalje!!!
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Evo i mali video update.

Obavio sam pruning na svim curama. Mislim da je Strawberry najbolje reagirao na to, jer je konaćno dobio prostor i zrak toliko bitan za danji razvoj budova.

Hawaii ko' hawaii, teško joj ide, i nadam se da će uspjeti izgurati do kraja, s obzirom da joj treba još cca. 80-ak dana :tuzan

Afghan Kushevi, napreduju sjajno, i još jednom, moram DEFINITIVNO POHVALITI ovaj strain, jer je užasno otporan i još užasnije zahvalan ( pozitivno, naravno ). Must za svaki vrt, i pogotovo za nove growere.. neka se treniraju na ovome definitivno.

[video=youtube;YuUsBjuNkM8]http://www.youtube.com/watch?v=YuUsBjuNkM8[/video]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
daj jeb*te kakva su to stabla xD ogromne su biljke covjece :)
jos kad se to pocne punit... jao jao :D
odlicno je sve majstore samo pici !!
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Baš fino izgleda.Očekivao sam mnogo sativastiji izgled tog hejza.Jedva čekam smoke report.
Srećno do kraja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.