Outdoor pitanje i sigurnost :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
Pozdrav svima, nazalost nakon otkrivenog growa u kuci, baš mi je teško palo, naime bilo je do moje neopreznosti no sve me više kopkalo šta bi mogao za zamenu pa se odlučih potraziti neki outdoor site dok još imam vremena :) i tako naidem na jedno mesto (ajmo reći neka dolina) sa leve i desne strane je brdo , po sredini putic do jednog dela gde prestaje i počinje šikara no i tu ima po neka njivica što mi stvara neugodnost i problem.. Naime sve je popunjeno zelenilom, šikarom i sličnim stvarima tako da se i sadi šta sumnjam da bi neko nešto otkrio..MOje pitanje glasi, koliko bi sigurno bilo saditi na mestu koje je malo odvojeno od grada, kolika je šansa da neko od seljaka koji radi tamo a nisam mu blizu zemlje zapazi ili otkrije da je to marihuana a ne neki žnj korov, ima li kakva preporuka ili slična situacija??
Naime, planiram u naredna dva tri dana , poneti sa sobom u torbi kantu zemlje, semenke koje su proklijale, ašovčić i zasaditi ih al opet nekako me sumnja neka hvata..
i kako bi funkcioniralo da semenke zasadim u proverenu zemlju a ne da ih vegetiram dok ne očvrsnu recimo, do 10 semenja planiram posaditi jer druga nemam, domaćica je u pitanju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.