Outdoor Project 2013.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Vrijeme je postalo kišno u mojem kraju zadnjih nekoliko dana, i temperatura se poćela lagano dizati, što je potaknulo prirodu da se poćne buditi. Pupoljci se naziru na okolnoj flori, što je i mene potaknulo da krenem sa svojim outdoorom.
Biljčice su u mini stakleniku još, dok ne ojačaju da mogu samostalno biti vani. Zemlja je pripremljena, sajt je očišćen i rupe se iskopane i napunjene sa mixom kupovne zemlje. Neka vas snijeg ne zavarava na slikama, jer su slikane prije 2 tjedna.

[/URL]





Ukoliko netko treba informacije, kako i gdje nabaviti perlit, neka me kontaktira u PM.

U ovome dnevniku ću pokazati svima, od početnika, do starijih growera, sve tehnike koje mogu koristiti u outdoor uzgoju. Pokazat ću LST, Topping, folijarno gnojenje, growanje automatika, proizvodnja feminiziranog sjemena i križanje vlastitih strainova.

Da kažem nešto o strainovima koje ću korititi ove godine.

Arjan's Strawberry Haze ( Greenhouse Seeds )

Sativa 70 / Indica 30
Origins – Swiss sativa x NL5 x Haze-Mist
Flowering – 75 days
Harvest – Mid October

Po meni najbolji strain uz super Lemon Haze, koji su ujedno i najstabilniji koji imaju. Arjan's Strawberry Haze je svijetlo zelena srednje slatka sativa. Dolazi iz Švicarske dionica sa majčine strane, i popularne Northern Lights i Mist sorte na očinske strane. Ove sjemenke su feminizirane, što znači da će sve one dati pupoljak za proizvodnju ženskih biljaka. Arjan's Strawberry Haze ima miris gotovo poput bombona od jagoda, a njezin dim je slatko-degustativan a THCkoncentracija je optimistično visoka.

Ova planinska biljka je prilagođena vlažnim područjima, a sveukupno je vrlo svestrana, snažana i lako raste. Ona se kreće od 1 metra u malim spremnicima, na 3 metra kada joj korijeni daju odriješene slobode. Ona ima kratke internode s srednjim okruglim lišćem. Njezine grane imaju tendenciju da chootaju vertikalno, ravno prema svjetlu, omogućujući biljkama da budu postavljene bliže nego što je moguće s više ostalih sativa. Tri do četiri biljke po kvadratnom metru je idealan raspored.

Arjan's Strawberry Haze obavlja najbolje i najviše od okusa kad su uzgojene u tlu. Hydro sustavi mogu se koristiti za povećanje prinosa, ali okus je manje sladak. Green House preporučuje laganu ruku kada je u pitanju hranjiva tvar, kao što je ova biljka više osjetljiva na overfeeding od većine sativa. Počnite s niskim pH (5,6 hidro / 5,8 tlo) i polako povećati do 6,5 na kraju cvatnja. Dodatni P i K treba se dodati nakon 5. tjedna cvatnja. Maksimalna EK bi trebao biti 1,9 u hidro i 1,7 u tlu. Isperite biljke na kraju cvatnje, koje traje oko 10-11 tjedna, odnosno do sredine listopada outdoor.

Arjan's Strawberry Haze završi s bucmastim vrhovima, u sastavu zaobljenim calyxes koji su debelo obloženi smolom i tankim dugim pistilama. Osim očekivanog, vrlo slatkog mirisa jagoda, što je mnogo slađe nego u većini sativa, miris također podsjeća na ljetne cvjetove, latice ruže i crvene bobice. Njezin high je brzo udaranje, ima jasne, kreativne i giggly osjećaje. To je dobro za društvene trenutke, kao i za one introspektivne. Tjeranje bluesa , ljubav, čineći prijatelje smijati, i stvaranje umjetnosti su sve preporučene aktivnosti koje prate ovaj strain. Arjan's Strawberry Haze je stvorio Arjan u razdoblju 2000-2004. On ga je uveo na tržište u 2006, nakon što je osvojila 1. nagradu među Green House na njihovu Very Important smoking Panel događaju u 2005.

Super Skunk ( Sensi Seeds )

Sativa / Indica
Origins – Afghani T x Skunk 18.5
Flowering – 45-50 days
Harvest – Mid October

Skunkorama! Posebno razvijen za Skunk ljubitelje, ova sorta bazdi s vlažnim skank mirisom. Sensi križao jedan od njihovih najboljih Skunk linija natrag na afganistanske predake, afganistanski T, i stvorio Super Skunk: sorta s tijelom i prekrasnih cvjetnim formaciju koja je brzo i lako uzgojiti.

Uspješni u zatvorenom prostoru ili za staklenički vrt u većini umjerenih zona, Super Skunk također dobro prolazi u prirodi, uz blagu, sušnu klimu. Pogodan je za većinu standardnih zatvorenih i vrtnih metoda, uključujući SoG stilu. Kanabis uzgajivači preporučuju hidroponic za učinkovitiju berbu s brzim rezultatima.Dobar prinosni potencijal daje i outdoor, što ga čine dobrim izborom za početnike i komercijalne growere.

Super Skunk je kratka do srednje visoka sa širokim indica-style lišćem i kompaktnih vrhova. Samo diranje ove biljke ispušta snažan Skunk miris koji ispunjava sobu, koja može zahtijevati neke filtere ili barem neku privatnost ako se koristi gerila growanje. Okus je gust i sladak, a high teče kroz um i tijelo, iako to može dovesti do letargije ako puši u prevelikoj količini.

Special Queen #1 ( Royal Queen Seeds )

Genetic: Power Bud x Skunk
Flowering time 7 weeks
Harvest month Late September
U 90-ima je masa uzgajivača i prodavača stvarala sjemenke kako bi pronašli taj krajnji skunk. Tijekom ovog razdoblja, puno growera je pokušalo replicirati meksički, kolumbijski, i afganistanske hibride što je rezultiralo ogromnim raznim i novim generacijama skunka. U genetskim osobinama ovih biljaka kanabisa bi na kraju trebalo položiti temelj za gotovo svaki strain u Europi.

No, u Royal Queen Seeds odlučili smo donijeti vam tipičan Skunk hibrid na low-cost cijene. Savršeno za prvi put uzgajivače koji ne žele ulagati previše u svoj eksperimentalni rast. Ova Posebna Kraljica je klasični skunk koja raste s lakoćom, ne protežu se previše i može se brati za 8 tjedana.

Indoor ona će rasti do 1,5 m, tako da će trebati malo više prostora. Vani ova biljka će narasti na više od 3 m. To treba puno dobrog sunca i nije pogodan za sjeverne europske krajeve s podnebljima kao u Nizozemskoj ili Velikoj Britaniji. Sativa dominant, njeni vrhovi su raspoređeni u cijelom postrojenju, pružajući izvrstan prinos za neki 8 tjedna cvjetanja za sativu.

Dim iz Posebnog Queen feminizirana je da je klasični skank kamena. Uglavnom mentalno, Posebna Kraljica pruža pušači s uplifting visok da će se opustiti čak i najviše tjeskobne napušeni.

Posebna Kraljica je klasični skunk u feminiziranom sjemenju po razumnoj cijeni. Sigurni smo da ćete imati poteškoća s pronalaženjem feminiziranog sjemenj s velikom vrijednost kao poseba Kraljica.

New York Special ( World of Seeds )

Genotype 60% sativa / 40% indica
THC 20%
Flavour Citric fruit
Way of cropping Ind/Out
Production 400-450gr indoor / 400-550gr outdoor
Smell High
Efect Cerebral
Resistance to mold High
Outdoor Harvest Time mid-October
Resistance to plagues High
Sex Feminized
Lineage selection of new york city diesel
Irrigation tolerancy High
Medicinal value Very high

Stabilizirani muškic hibrid: pelud dobivena od genetski modificiranih biljaka.Muški je nabavljen od biljaka pomoću mitotski inhibitora koji rezultira polysomic muškis stabljika s mnoštvom različitih gena. Ti mutirani križanci zatim odabrani su i klasificirani prema njihovim svojstvima dobiti genetika s potencijalom za daljnja križanjima.

A evo i pokoja slikica mladih curica, starih tjedan dana. Strawberry Haze se još ćeka da proklija.

[/URL] ">http:// http://imageshack.us/photo/my-images/96/img20130329142020.jpg/]

Stay Tuned... :respect:
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Hmmmmm pratim ovo ,evo ja sam se upravo vratio sa okopavanja :D pripremio sam na 2 mesta po 4 rupe,veceras da pozajmim od komsiluka zemlju :D

Srecno!!!!
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Blago vama kad možete planirat početak i već počet, u nas kiša ne prestaje padat. 1 dan sunce pa 5 dana kiša. Nikad ovako nije bilo. Inače, kojom metodom planiras pravit fem sjeme?
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Pa nihe niti kod mene bas idealno vrijeme, ali moram poceti kroz mini staklenik da se korijenski sustav barem malo pripremi prije potpunog out-a.

Naime, za fem. sjemenje cu koristiti kolaoidno srebto. Kada dodjem do toga, a to ce biti uskoro, pokazat cu ovdje cijelu tehniku.
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Planiras sam pravit? Ako da, kad ti ne bi bio problem da se dogovorimo da mi uz eventualno neku naknadu pošalješ jer mi se ne da zezat s tim a želio bi si imat sjeme od auto blueberrya :)
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ima tebi, ja planiram stavit autose za max. tjedan dana. Znam da je to greška jer nema baš sunca još uvijek, ali planiram 2 ture izvuć autosa, dok čekam ove foto osjetljive :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pero123

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
Gardener je napisao(la):
Ima tebi, ja planiram stavit autose za max. tjedan dana. Znam da je to greška jer nema baš sunca još uvijek, ali planiram 2 ture izvuć autosa, dok čekam ove foto osjetljive :)



evo kolega i ja stavljam automatike sad za koji dan . bumo vidli kako bude ispalo nakraju . Koje sorte si odabrao ? Smokey sretno sa outdoorom , zanima me kako ce se special queen ponasati u out.u imam u planu upiknuti 3 komada za nekih 1-2 tjedna.
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
pero123 je napisao(la):
evo kolega i ja stavljam automatike sad za koji dan . bumo vidli kako bude ispalo nakraju . Koje sorte si odabrao ? Smokey sretno sa outdoorom , zanima me kako ce se special queen ponasati u out.u imam u planu upiknuti 3 komada za nekih 1-2 tjedna.
Dobio sam 2 sjemenke auto blueberrya, a poslje bi mogao uzet od pyramida wembley, nešto slično blueberryu i još neki sta ja znam :D Od ovih "normalnih" imam Big Bang 3 kom i 1 kom Early Skunk
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Hvala na podrsci ekipa. ;-) gardener, slobodno ti njih pikni van. Koloidno srebro se pocinje koristiti nakon 2 tjedna starosti biljke, a spremi se doslovno preko noci. Samo moras imati jednu biljku za "zrtvovati"
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
PowerSeed je napisao(la):
greska je frend, oni jako vole sunce i sade se u 6 mececu vanka
Znam dragi Power, ali kako izbjeć zmije kroz ljeto? Kako je, tako je, manji će bit urod, itd itd. Ali bar ne moram mislit oću li morat ić primit protuotrov XD Imam mjesto koje sam koristio prošle godine, relativno je riskantno jer se može lako doć do njega al treba minimalno posjeta pa se mislim. Jer opcija mi je ili tu, pa što manje dolazit, ili negdje po kantama u brdo, i mislit o zmijama :/

Jako mi je zeznuto područje growa. Al što se sunca tiče na samom smo jugu tako da sunca ima :) Naravno ne ko u 6 mj. al šta je tu je.
 

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
ја сам планирао за седмицу-две да садим, да ли је касно шта мислите? :rasta1: