Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
worm79 je napisao(la):
pozz svima imam jednu veliku molbu ali da mi odgovori netko ko je vec to radio.
ove godine sam posadio domaju njih 7,, -4 bile muske a te tri zenke nisam dobro izveo (nekih 300g)od svih,sve u svemu znam gdje sam pogrijesio,,posadio sam ih u zemlju koja vise lici glini,,to mi se cinilo kao jako dobro ali tu sam se i ..ajebo,,ovo ljeto je pakleno bilo,iso sam zalijevat svako 3. dan sa nekih recimo 5 litara za bilju,,ali kad je zalijem sutra navecer dodjem to se sve skorilo zemlja popucala,,sve se zabetonira iako sam humus po mijesao sa zemljom u nekih 50/50 + stiropol stajsko djubre + svasta toga
naravno sadim i iduce godine ali fem sjeme,,razlog toga je sto se ..ebem 4 mjeseca dok nevidim je li muska ili zenska vucem vodu pazim mazim a ono tamo mudonja puu... ovako sta izklija to je cura (ispravite me ako grijesim)
e te cure kontam da sadim u kantama od 30 L (duplo veca kanta od one od jupola) nekih 5-6 kom
stavljam kupovnu zemlju,stiropol,sa slojem stajskog djubreta u sredini kante...
zanimaju me jake sorte sa puno THC-a,koje rastu 1.60-1.80cm (posto ih sadim u kantama) kojima nesmeta 45+ stepeni posto bude toliko ovde preko ljeta
znaci duvam ima 15 godina i treba mi nesto kad zapalim da mi nepada napamet vise motat narednih 6 sati
trazim dobre preporuke sta uzet za balkan kanta sistem sa puno thc-a
mozda
Kalichakra

Moj savjet:
1. Tutankhamon - THC 22% ali je testiran i do skoro 33%
2. Satori - THC level 23-28%
3. Tangerine Dream - THC level 25%
4. LSD - THC Level 24%
5. Mataro Blue - THC level 24%
6. Afghan Kush Ryder - THC level 22%
 
05.01.2012
14
1
0
44
McPuff svaka mi se svidja od tih budem nesto od toga nabavio sigurno za iducu godinu hvala na preporuci to sam trebao :D

gewind puno si mi pomogo vodec svoj dnevnik necu pravit neke greske sigurno koje sam ove godine,,preporucio si boce okrenute naopako itd lijep sistem ali ja imam site u nepristupacnoj luzini,draci ili kako vi zovete nesto gdje nemozes uci i mislim da cu zimi ukopat crijevo nekih 50 metara do sajta gdje ce mi biti kante sa tim da nepravim site nego jednostavno kantu stavim u luzinu i do svake kante provedem sistem kap-po kap i kad pustim vodu da neide kap po kap nego da u svaku kantu curi voda to jeste da se zalijeva dok je voda pustena...naravno vodu cu da kradem sa cesme na kojoj nema sata(brojcanika). znaci prikopcam se na cesmu pustim vodu pricekam nekih 10-15-20 min to cu jos da izmjerim koliko mi treba,,skinem nastavak i to je to,,manje odam po sajtu manje put pravim,,odem svako 10-15 dana u obilazak da vidim je li ih nesto napalo zalijem plantelom i mislim da bi bilo to to
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Drago mi je da je dnevnik od pomoći bio... A ako imaš vodu blizu i ako možeš na taj super! Ja samo morao donosit....
15 minuta s česme je puuuno vode...
 
22.05.2012
3
3
0
41
Imam jedno pitanje.
Da li indika i sativa znaci indijska i africka konoplja? Ja sam cuo da se vutra deli na Indijsku i Africku konoplju i da je to osnova.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
fire haze preporucujem toplo za out na nasim prostorima :)
doduse svaki haze je po meni dobar za out.
a evo nekih sativa koje sam probao na domacem prostoru
(outdoor)
Panama Red, Purple Haze, woodoo, triple diesel, Malawi, Lemon Sativa, Django (meni uspeo mnogo lose nesto sam ga sjebo prosle godine ali iz iste ture semenki ortak izvede savrsenu biljku jednu od najlepsih koje videh..) dalje.. Dopium, Cat Piss, Arjans Strowbery haze (imam ga za nadolazeci out) :)
nisam sve navedene ja gajio ali sam imao prilike da ih vidim i vecinu probam :)
sve su to ja msm sative sto sam naveo tako da nema diileme hehe
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Blade je napisao(la):
Da se nadovežem samo na powera...gledaj da strejn koji odaberete za outdoor dominira indica....
Nemoj se ljutiti, ali stvarno nije bitno...Imah Satori koji je većinom sativa i uspio je sve završiti uz minimalno plijesni, isto kao i Jamaican Dream - Eva female koji je 90% sativa i ON JE BIO PRVI GOTOV, prije LSD-a i Sadhua koji su indice...Za cvijetanje mu je trebalo TOČNO 42 dana i dim je brutalan...Bacit ću smoke report i malo o biljci u temi "Sta pusite trenutno ?" ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pigtail je napisao(la):
... isto kao i Jamaican Dream - Eva female koji je 90% sativa i ON JE BIO PRVI GOTOV ...

ne znam pigtail odakle ti info da je to 90% sativa:

Strain: Jamaican Dream
Breeder: Eva Seeds
Location: indoor, outdoor
Type: mostly indica
Flowering: ~44 days

+

Strain: Satori
Breeder: Mandala
Location: indoor, outdoor
Type: indica/sativa
Flowering: ~68 days

ova dva hibrid straina su sasvim ok za outdoor, ali nisu dominant sative
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
bem li ga, seedfinder retko gresi, po pravilu osnovnu deskripciju strain-a preuzimaju od breedera, cak je na sajtu deskripcija data na spanskom... kako god, za nju stoji da zavrsava cvetanje brzo, tako da to svakako fura outdoor kod nas, mozda je i probam, stvarno kratko cveta, a odlicno je ocenjena Jamaican Dream gets 9.50 of 10 possible Points in the average! ;)
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Uzmi je, nemogu dovoljno preporučiti taj strain, najrađe bi ljude vuko po ulici i govorio ima da uzmu Jamaican, nevjerojatno nešto za 42 dana kako su hedovi tvrdi i puuuni kristala :bale, uostalom vidjet ćeš...:dada
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Uistinu piše da je 90% sativa ali i:

INDOOR GROWING


  • RECOMMENDED HEIGHT WHEN TIME CYCLE CHANGE: 50-70 cm

  • END OF FLOWERING HEIGHT: 80- 90 cm

Pa se pitam kakva je to sativa kad nakon flipa naraste tek 20 cm? Nisam nikad uzgajao s pedigreom, ali sigurno se pri odabiru neću voditi prema onome što na stranicama piše, jer sam stekao dojam da su opisi pomalo ušminkani, a moguće je da stranice održavaju naduvani pa su i tipfeleri mogući. ;)

A sativa dominant biljka vjerojatno ima više šanse doć bezbolno do kraja na recimo Hvaru, dok bi negdje u Slavoniji moglo bit više problema.

Ispričavam se što upadam ko padobranac. :(
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Piše ti i da je bila prva biljka u outdoru u Slovačkoj ako se ne varam tako da nema problema za Slavoniju...Ja sam isto mislio da lažu ko paščad ;), ali stvarno je istina sve što su rekli kao što rekoh bacit ću neki smoke report i slikice da se uvjeriš....Pozz
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Kao što rekoh upao sam kao padobranac, kliknio link i prokomentirao...totalno benigno...ne moraš me ništa uvjeravat jer ti vjerujem na riječ...doduše slikice i smoke report (ako imaš volje) postavi da se educiramo i uživamo :) pozz frend
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
stefanpirot je napisao(la):
koje seme je dobro za outdoor 15-20% thc ,i da nije puno zahtevna,razmisljam se za Early misty ?

dobro se razmišljaš. definitivno najbezbrižnija vrsta za uzgoj, pogotovo za one koji neznaju kako šta i za oni koji nemogu svakodnevno obilaziti sajt. ja sam dvije sezone odradio po 5 komada, bez reguliranja vode, bez gnojenja u vegetaciji, u običnoj zemlji i zalivanjem samo jednom tijedno. od tih 5 komada sam dobio blizu 1,5kg suhe budetine :)
svakako probaj i vidjet ćeš. najčudnija vrsta kojom sam se do sad bavio, ima čudan miris dok raste kad si blizu nje, miris podsjeća na prženu kavu i mravi, pauci i puževi bježe od nje. za pušit je odlična, nije da te zakuca totalno i dim je slatkasto čokoladnog okusa.
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
Da li je neko upučen u sorte od paradise seeds-a. Konkretnije o vrstama Wappa, datch dragon i belladona? Te o early skunku od sensi seedsa? Zivim u blizini mora i svaki savijet bi mi dobro dosao jer sam pocetnik.