Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Super si ti to naručio kad ne znaš šta si naručio ...

Svaka je dobra za indoor i outdoor, neke više, neke manje, samo ti to uzgoji kako treba i biće dobro. :thumb:
 
27.02.2009
12
0
0
37
HQS Orginal Haze X Skunk sam narucio...
kad da ga posadim??? Ja bi sredinom aprila ako wreme nije hladno, a ako je hladno
krajem aprila..
narucio sam alien shopu, e sad da li da im shaljem na mail da ih pitam da li
postoji mogucnost placanja preko banke? ja sam im reko da cu preko banke da platim ali da
ko pita ne skita..
pozz swim weed smokerima:)
 
27.02.2009
12
0
0
37
sto se tice placanja, da odem u neku banku da upisem broj racuna na uplatnici i kod koji su mi poslali i to je to?????????? kad bi neko teo da mi naruci pa da mu ja platim uz neku kamaticu, jebiga nemam
karticu, a owako mi je nesigurno, shta ako im posaljem pare a oni mi ne posalju seme???
pozzz
 
19.05.2008
47
4
0
42
Neam pojma sto,al puklo me da tream uzet od mandale "Mandala 1"...bit ce da je zbog cjene al to nesto...Ugl ak neko ima iskustva s njom u aotdoru nek me posavjetuje...Il sam se tesko z.a.j.e.b.o(F.U.B.A.R) lol......
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ovogodišnju nabavku sjemena sam uspio generalno zajebati :eek:hno: Več dugo vremena želio sam nabaviti Female seeds.nl ali su imali problema prije 2 godine sa zakonom i morali su prekinuti proizvodnju. Toj je jedna od rijetkih firmi kojoj su ljudi srali zato što je zatvorila vrata jer imaju tri vrhunska outdoor straina, doslovno se ljudi trgaju za njih :) I tak započeli oni proizvodnju i najave sjeme vani u 3. mjesecu , ja se poveselim i reko ČEKAM. Prije tjedan dana odem im na stranicu a ono sjeme rasprodano (Maroc i Easy sativa).............. Prokleti komercijalni uzgajivači sve uzeli...... ostal samo Purple power.........

Ništa reko uzet ću nešto jeftino... Nešto sam i dobio od prijatelja iz španjolske... Kad sam dobio i jedno i drugo umro sam od smjeha. Prijateljevo sjeme Afghan Kush F2 (iz vlastitog vrta) je brutalno ogromno; duplo veče od Nirvanine Early Misty, hell veče su od svih menki koje sam dosad vidio.... Pazite ovo :icon_lol:

 
21.11.2007
19
0
1
imam pitanje....za dan-dva namjeravam narucit sjeme s ************(naravno,ne na svoju adresu) i odlucio sam se za lemon skunk.....dal je on ok za outdoor?i kolika bi mu visina cca mogla bit(nemam problema s ogranicenim prostorom nego me zanima informativno)?......zemlja je rahla(humus)......
 
21.07.2007
7
0
0
47
neznam kako vama stvarno u RH uspijeva naruciti i dobije te ja sam neki dan prije dva tjedna otprilike dibio poziv u OS da dodjem vec drugi put i to me naruce od 10hdo 11h u postu po paket da je ucinjen carinski prekrsaj sjemo od aliena kakva stela te sam preko frenda carinik i rekao mi od 100 -99%otvaraju iz nizozemske popusio sa odprilike 1500kn pazi se!! tako da sadim od dobre pljuge kao i ove god. vise nemem ni love ni zivaca za njih probana i schema narudjbe i na drugu adr. isto sjeme signe stvarno za dva tjedna
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
SuperAngel je napisao(la):
Ovogodišnju nabavku sjemena sam uspio generalno zajebati :eek:hno: Več dugo vremena želio sam nabaviti Female seeds.nl ali su imali problema prije 2 godine sa zakonom i morali su prekinuti proizvodnju. Toj je jedna od rijetkih firmi kojoj su ljudi srali zato što je zatvorila vrata jer imaju tri vrhunska outdoor straina, doslovno se ljudi trgaju za njih :) I tak započeli oni proizvodnju i najave sjeme vani u 3. mjesecu , ja se poveselim i reko ČEKAM. Prije tjedan dana odem im na stranicu a ono sjeme rasprodano (Maroc i Easy sativa).............. Prokleti komercijalni uzgajivači sve uzeli...... ostal samo Purple power.........

Ništa reko uzet ću nešto jeftino... Nešto sam i dobio od prijatelja iz španjolske... Kad sam dobio i jedno i drugo umro sam od smjeha. Prijateljevo sjeme Afghan Kush F2 (iz vlastitog vrta) je brutalno ogromno; duplo veče od Nirvanine Early Misty, hell veče su od svih menki koje sam dosad vidio.... Pazite ovo :icon_lol:



jesi ti siguran da je to vutra? jer vidio sam da su tak nesta velike sjemenke kokaina pa me malo zbunio to hehe

exer je napisao(la):
neznam kako vama stvarno u RH uspijeva naruciti i dobije te ja sam neki dan prije dva tjedna otprilike dibio poziv u OS da dodjem vec drugi put i to me naruce od 10hdo 11h u postu po paket da je ucinjen carinski prekrsaj sjemo od aliena kakva stela te sam preko frenda carinik i rekao mi od 100 -99%otvaraju iz nizozemske popusio sa odprilike 1500kn pazi se!! tako da sadim od dobre pljuge kao i ove god. vise nemem ni love ni zivaca za njih probana i schema narudjbe i na drugu adr. isto sjeme signe stvarno za dva tjedna

mozda si jednostavno kupio od krive firme...jer ja znam koliko sam ja puta vec kupovo i nikad nista...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kaliper

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ma kakva koka, grass je ne brini... :icon_lol: Monstrumi klijaju, sve super, germinacija 100% samo im je trebalo malo dulje da prorade.

Edit: I Nirvanino sjeme zasad odlično 100%germ :sun2:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Koja je razlika između Pure Power Plant, Power Plant i New Power Plant??? :S
i dali neko ima iskustva s tim sortama?
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
razlika je u proizvođaću. Mislim da original ima Dutch Passion ali nemoj me držati za riječ. Nirvanin PPP je super za outdoor kolko sam vidio na nekim stranim forumima. Smokinggreen je napravio dnevnik uzgoja PPP ali indoor pa prlistaj malo :sun2:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
pušio ja power plant par puta...komunikativan, socijalan, energičan...sativica...al li-la...opet nije ni tolko jak...kolko treba...osobno bih izabro, ako bih htio sativu, nešto jače... a taj ppp nisam probo, al kolko vidim po textu šta piše uz njega, kažu da jači...pa ako se već želi, onda rađe tu...
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ma joj jbt.. skoro će pa 5 mj.. a ja neznam koju sortu da uzmem... treba mi nešt što će me dić.. zaebancija.. ovo ono.. smijanje.. uglavnom za društvo, zabavu...jel ima neko preporuku? prošle sezone sam imo Durban Poison.. odličan je... al ove bi sezone neku drugu sortu..
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
Molim one iskusnije za odgovor...

Nabavio sam AMNESIA HAZE (Royal Queen Seeds fem.)
Sadim napolju... (1.put)

Zanima me da li je neko imao vec iskustva sa ovom vrstom
Kakva je za gajenje
Koliki je prinos
Sta-kako s`njom............. i.t.d.????????

LEGALIZACIJA....
 
04.05.2008
46
4
8
dobro jutro narode. postavljam ovaj post vec drugi puta, na prvi mi nitko nije odgovorio. ja sam narucio himalayu gold od greeh housea, mene zanima kako to puca, ako je netko prvbo. draze mi je cut od nekog tko je probo nego citat po forumu postotke thc-a i te seme. pomagajte. PS:undercover kad cemo mi..::D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa traži po forumima smoke report od himalaye gold,nači češ sigurno.Ionako je sada več naručeno,i nemože biti loše,to sam znaš :)