Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.08.2012
16
1
0
31
evo da ovdje priupitam! :) Sto je po vasem misljenju bolje posijati sad kroz tjedan dana...auto ili foto?
hoce li biti velika razlika u kolicini(s obzirom na vrijeme sijanja) ako posadim foto ili mi je bolje ici na "zicere" pa posaditi automatike...

od automatika sam suzio izbor na critical+ i auto mazar
a od foto biljcica je malo veci izbor... blue cheese i vanilla kush od barneya, critical jack i OG kush od dinafema i silver haze od greenhousa pa ako ste vise za ovu opciju foto biljki preporucite mi nesto od ponudenih.
Hvala! :)
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
HQS White Widow







HQS White Widow




This legend appears in all coffee shops. It?s the first ?White? strain and it grows very tall.
This is a high quality plant and a big prize winner!

Plant Height: Medium; Indica/Sativa Mix
Buzz Type: Best High yet; All-Around Buzz
T.H.C. Level: Strong; 15-20
Weeks Flowering : 8-10
Yield (Dried grams per square meter in a Sea of Green): 325-425
Harvest Month: September - October

Moze li neko da mi kaze kako bi ovo raslo u Srbiji outdoor.

Hvala unapred :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Raslo bi normalno nije to neka egzotika.
Edit. Powerseed me preteće dok ja sastavim.
Šteta to sad, gdje si bi do sad?
malo rime ne škodi lol
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Nisam ni mislio sad, nego sledece godine, nego sam danas video tek na Alien-u pa nisam bio siguran kako bi rasla u srbiji :)
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Ajde ovako,u proljece krecem sa sadnjom svoje vutre,e sada razmisljam o nekoliko sorti,early misty(nema je u alienu),white widow,purple haze,power plant,sta mi vi preporucate?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
svako ce ti preporuciti nesto drugo i sta ces onda... ti moras doneti odluku sta zelis, sta ti se svidja... sve su ok i sve mogu u out, samo do proleca je dosta dana, ne znam gde si se vec zapucao
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Bolje je sto ranije odabrati sortu neko u zadnji cas vruce glave,ovako ja imam jos dosta da biram sto zelim,sto se tice uzgoja tu sam noob,nebi htjeo saditi domacicu,hocu znati sto pusim,a i dam mi propadne necu zaliti 20-30 €,samo pitanje powerseed,sta je lakse growati od tih sto sam nabrojao?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
sa tvog spiska licno bih ti savetovao da preskocis purple haze, a kao sto sam i ocekivao vec su krenuli saveti, i to sa vrstama mimo tvog spiska. prolece je daleko, ima smisla razmisljati o vrsti mesec dana pre sejanja, ovako ces izmenjati spisak 10ak puta i na kraju ces imati kosmar, odnosno neces znati sta hoces :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Regular joe je napisao(la):
Jel valja taj seedbank?... koliko je siguran...
svi seedbank-ovi su sigurni i rade posao, problem moze da bude na tvojoj carini, a za to ne odgovara seedbank
nemoj stavljati direktne linkove, mogu se tretirati kao reklama a vidi sta o reklamiranju pise u pravilniku foruma