Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma ja sam to za vodu nekako i resila ,izabrala sam sajt blizu reke...pa nemam bas toliko tegliti kanistere,a i hidrogela cu staviti pa mislim da sam nekako resila problem oko zalivanja.:)
 

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Do 1.6 ce ugledat svjetlo dana :D Poceo bi i prije, al ovo šugavo vrijeme je skoro mjesec dana, tu i tamo je bilo po dan-dva sunca.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa druze tesko ce ti neko odgovoriti na to pitanje,jer ima jako puno vrsta semena kao i proizvodja...:)ali ako hoces da te digne onda uzmi neku sativicu...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MaliVeliki

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
MaliVeliki je napisao(la):
Koju bi ja trebao da sadim? Ja sam tezak stonder tako da ocu nesto da me digne (uvek kad se napusim stondiram), ali da ima fin % thc
Od Dutch pasion "Power plant" je jedina za sada koja me diže, sve ostale su šaka u čelo. To če ti još dosta njih potvrditi. I treba dobra ispasti, ako je loše growana neče dizati!
A fina je za pušiti milina, "mekana" za grlo i ugodna aroma.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Odradio sam Strawberry haze sredinom 10mj. I hawaiian snow, skoro 100% sativa u zadnjem tjednu 10mj... Tako da, moze se sativa odraditi na balkanu. Jedino je haze cisti veliki problem.

Drugi tjedan radim dnevnik sa Arjans Haze #1 i Jamaican Dream.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Da naravno to se podrazumeva Tarzy,pa i uzivotu se ne moze bas sve...:) Pa sve koje su dugocvatujuce sa njima se pred harvest ima dosta problema i sa budji zbog kisa itd..a na nekim oblastima cak i mraz i sneg znaju da ih shebu..ipak je najbolje ne eksperimentisati vec uzeti nesto provereno nesto kratkocvetajuce i onda nemas tih briga...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
02.06.2014
1
0
0
Moze li neko da mi preporuci neku sortu da nije teska za uzgajanje (planiram svoj prvi grow na prolece) i da je max 1,5 m visine; indica , sativa svejedno mi je.
Early Misty mi je zapala za oci , pa eto ako neko ima iskustva sa njom.