Outdoor Under the Sun C99/Crimea Blue/Amnesia Lemon by Detox2Old

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
malo o strainovima(copy/paste)

Cindarella 99

288x288_70.jpg


Female Seeds Cindarella 99 (C99)

The C’99 is the holy grail of the cannabis strains. As she resembles the high and the taste of an exceptional sweet landrace sativa, which normally takes half a year to flower. But the C99 flowers in 7 - 8 weeks. On top of that the buds are quite sugared.
This new batch is a cross of two exceptional basic pheno types, the Grapefruit and the Pineapple. Both derived from the original Brothers Grimm C99. It matures in 4 weeks from seed, which is much faster than the original C99. (6 - 8 weeks)
One not to miss!


Flowering time: 56 days
Height: 80 - 100 cm
Seed to Harvest: 75 day
Yield: high
Taste / Smell: Extremely fruity like a pineapple / grapefruit



Crimea Blue Cannabis Cup Indica 2007.
Crimea_Blue1.jpg




By crossing the popular, fruity-tasting Blueberry strain with the earthy spiciness of a hardy Crimean hash plant, Barney’s Farm has created a new flavor sensation that’s easy to tend. This fast flowering plant grows short and thick, producing above average yields of large, fluffy colas. Ideal for both SOG and ScrOG growing systems. The rewards far outweigh the required gardening efforts: the flavors of lemon peel and rosemary, followed by a long-lasting, psychoactive high.
information type: indica dominant yield: 450gr/m2 height: 55-65cm flower time: 50-55 days harvest time: mid/end september thc: 18.5% cbd: 1.4% genetics: afghanistan/pakistan



Amnesia Lemon Cannabis Cup: Sativa Cup Winner 2007.
Amnesia_Lemon1.jpg




Our Skunk #1 pheno crossed with our award winning Amnesia haze was always going to be a winner. That unmistakable Amnesia flavor combined with the power and resilience of Skunk #1. The dominant high is definitely sativa, but amazingly, the Amnesia Lemon has a flowering cycle of just 9 to 10 weeks. The plant takes off vigorously from seed and needs minimum grow time before its flowering phase begins. The plant grows medium high, and delivers long strong colas, giving a distinct lemon flavor and taste, with an uplifting and cerebral high.
information type: sativa/indica yield: 500gr/m2 height: 70-80cm flower time: 65-75 days harvest time: early october thc: 20.5% cbd: 0.7% genetics: Skunk#1/Amnesia Haze


Zemlja:Teramagma(bez ičega)
Rupe:eek:d 30L do 50L kapaciteta.
Zalijevanje:planiram bar svaki peti dan,vodom iz potoka,zasad su nažalost dobile neku ustajalu vodu iz kanala.
Sunca:na jedan sajt najmanje 8h,na drugi najmanje 7h
Gnojenje:po potrebi,Plantella List i Cvijet+Slavol

Biljke posađene out 26.4. Posadio sam 5 komada(1x C99, 2x C.Blue, 2x A.Lemon),no čini se da sam odmah te noći dobio posjet od neke živine,te je jednu biljku iskopalao(Crimea blue koja je kasnila oko 7 dana za ostalima),te potrpalo zemljom,pa joj nije bilo spasa,dok je drugu(C99),na svu sreću,samo iskrenilo,pa je nastavila svojim normalnim putem.Svaki put kada idem vidim 2-3 srne.

Evo slika,dan kada sam ih posadio(26.4) te 4 dana nakon(30.4):

1.sajt:
nastradala C99



Amnesia Lemon




2.sajt
Crimea Blue:



Amnesia Lemon broj 2






nekak mi se čini da se Crimea počela izduživat,ili mi se samo čini.Neke sam prije slikanja zalio.

Edit: Zaboravih reći,pazite se krpelja,ja sam već 3 komada skidao sa sebe!
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Samo se ti pazi srna dati ne pobrste grow,dobar odabir sjemenki si napravio a vidim da si napisao da imaju 7 a neke 8 sati sunca,to i nije bas puno.Ako si u mogucnosti probaj skrsit malo vegetacije da imaju vise direktnog sunca.
Sretno.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Krpelja ka u prići, znam kak oti je...ja smao gledam da mi se koji za jajca ne uvatim, sve drugo je za ljude :)

Šta se tiče živina na sajt "ubaci" kakve ljudske mirise tipa deo,, naspricaj krpu parfemom i slicno, da ih odbije.

Btw u mom kraju je 7-8 direkt sunca i vise nego dovoljno za optimalan rast kanabisa. Sve preko toga dovodi biljke u teske zivotne situacije :)

Gud lak!
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Dovoljno je obavit koju veliku nuzdu, I nema vise srna, a niti bilo kojih drugih zivotinja u blizini.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
pitanje vezano za crimea blue - jesu li regular ili fem?
 

Biohemicar

Aktivan Član
03.12.2012
42
1
8
30
C99 si malo zeznuo vidim ali dat ce se to ispravit ;)

Pokrij tu crnu zemlju obicnom koja je sa strane cisto onako radi kamuflaže jer je ofirno. (Obrat ce ti neko bezveze)

Sve u svemu.. Dobro je i sretno dalje. Pratit cu uzgoj.
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Smokey McPuff je napisao(la):
Dovoljno je obavit koju veliku nuzdu, I nema vise srna, a niti bilo kojih drugih zivotinja u blizini.
ma bacao sam pseći izmet,čini se da neće biti dosta...

zlavjestica je napisao(la):
pitanje vezano za crimea blue - jesu li regular ili fem?
sve sjemenke su feminizirane.

Biohemicar je napisao(la):
C99 si malo zeznuo vidim ali dat ce se to ispravit ;)

Pokrij tu crnu zemlju obicnom koja je sa strane cisto onako radi kamuflaže jer je ofirno. (Obrat ce ti neko bezveze)

Sve u svemu.. Dobro je i sretno dalje. Pratit cu uzgoj.
ta C99 je nastradala od neke živine,pa se je tako borila za sunce,kada je bila prekrenuta,ja sam je samo uspravio.
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
11.dan biljkama vani,oko 30ak dana života.
Ajax veličine 26cm,radi usporedbe.


C99
Oporavlja se dobro nakon početnog napada živine.



Amnesia Lemon
Požderani najdonji listovi,najvjerojatnije puževi.



2.sajt
Crimea Blue:
zasad najveća biljoza.Donje grane joj rastu kao lude.



Amnesia Lemon broj 2
Ova biljoza je doživjela napad neke živine,po svemu sudeći nešto se je valjalo okolo nje,pošto je zemlja bilo ulegnuta,te biljka malo nakrenuta.



Sada malo pauza od 2-3 tjedna za updateove :)
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
35.dan vani.

Danas bio u obilazku sajta,nakon što je konačno prestala padat kiša. Tamo oko 15.5 sam radio fimming,toping te je jedna imala sukob s živinom. Mokar i blatan do jaja,dolazim do sajta.

C99:
F.I.M.
Visoka 130cm,ljepotica raste kao luda,nema problema.Izbacila bijele dlačice. Slike:




Amnesia Lemon:
Slike sve govore (topping) :(

Dolazim i ne vjerujem,mislio opet napad nekakve živine,gledam po njoj,okolo nje,nema li nekih tragova,ono ništa.Mislim,gledam,neznam kako se to moglo desit,uopće mi nejde u glavu.čini se da ili ju je netko tukao,ili se neka živina nekak prebacila preko nje i slomila je.Ili je neki random komad leda pao točno na nju i stamanio je...al kod mene nije bilo leda :(


Našao sam glavni vrh i 2 grane(odma dolje ispod biljke),pokupio sam ih jer su izgledale u dobrom stanju,premda mi se je činilo da je ozljeda stara dan-dva.
70cm (ili bi bila 100cm da ima vrh :( )

Gdje je vrh od Amnesie?
Evo ga tu je,u jednom BRZINSKOM složenom klon boxu.
još sam s vrha skinuo 2 grane,tako da sada ima potencijalnih 5 klonova.Ako nekim slučajem prežive i razviju se,ići će nazad u prirodu,ako ne,bar sam je probao spasit...


zemlja:Florabella Blumenerde
svijetlo:2*23W 6400
1*23W 2700
1vent ispuh(pasivni otvori)
3 posude s vodom
Voda iz slavine
temp: nepoznato(tek maloprije stavljeno u rad)
režim svijetla: 16/8


2.sajt
Ovdje sam naišao na fkcing svježe tragove od traktora,tj nekih 10-12 metara od sajta koji je onako u sredini šikare,tako da sam paranoičan maximalno...još kada dodam što je bilo s amnesiom...

Crimea Blue:
15.5 u obilasku sam je našao topiranu,tj neka živina se je pogostila s vrhom.
Danas izgleda ovako:


Amnesia Lemon broj 2
F.I.M Dobro napreduje,oko 70cm visine,listovi su duži i uži od ostale Amnesie.



To je to.Uglavnom,i sam vidim da mi je sajt malo u qurcu(znam,znam,sjebao sam s lokacijom).Ne planiram ići često,a kada ću ići,idem s pratnjom. I čini mi se da ću morati kupiti nešto kemije za srne i ostalu gamad što hoda okolo.
Toliko od mene,uživajte.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Cindy je prava lepotica. Pratim što se događa, samo nemoj pretjerivat s gnojenjem. peace
boz
:sun2:
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Pojam o danima sam izgubio,a lijen sam gledat sad.

C99
Ovako,C99 je također doživjela napad živine nekakve par dana nakon zadnjeg updatea,gdje je nestao cijeli vrh,te je ostalo samo oko 8 najdonjih grana.
Ovako izgleda sada,već je počela cvijetat.Vidi se da fali sredina,jer su sve bočne grane preuzele glavnu ulogu.
Žuti listovi su naravno manjak gnojenja,padala je kiša dosta često,pa nisam morao da idem na sajt.



Amnesia Lemon #1
cura dobro napreduje,isto žuti listovi malo.


Crimea Blue
Lijepo razgranata,s velikim listovima,odlično je podnesla topping bočnih grana.
Također žuti listovi zbog manjka gnojiva.


Amensia Lemon #2
U najgorem stanju od svih,nešto joj opako ne paše.Sva je neka mršava i jadna,i slaba.
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Evo mene,nakon neznam koliko dugo ne javljanja.
Update ću početi s najgorom curom prema najboljoj (kraljici).

Amnesia Lemon #2



Ova cura je od početka slaba,nikakva.Samim time što sam se brinuo o njoj,ili bolje rečeno,nebrinuo,tj dobivala je sve isto kao i sve druge curke,no ipak je bila sva neka jadna. Mislio sam je isčupat da joj skratim muke,al rekao sam si da ću je ostavit da vidim hoće li štogod biti.

Amnesia Lemon #1



Druga Amnesia je dobro napredovala,no konstantni napadi živina su je poprilično osiromašili granama.Sada ima 2 kao glavne,te jednu sporednu.Cvjetanje je počelo početkom 9.mjeseca...

Crimea Blue



Ova curka odlično napreduje,premda mi se čini da je kasno počela cvijetati,krajem 9.og mjeseca.Na donjim granama se vidi da je lišće popadalo zbog manjka gnojiva,tj sasušilo se je.

C99
Što reći o ovo curi,slike sve govore.Još da joj neka živina nije strgala glavni vrh kada je bila manja,bila bi extra.Ni ovako nije za bacit :D
Jedna sporedna grana je pukla,sad neznam jel od težine,ili od živine...Sve druge grane vise koliko su teške.Nažalost,nisam ponesao ništa da ih vežem(nisam očekivao ovakve grdosije od vrhova),tako da sam trgao i radio rašlje i tako proba da ih poduprem prije kiše.Dobila je nešto malo plantele cvijet.




Jedan mali vrhić koji sam skinuo,i stavio na sušenje.Trihomi na njemu su mliječni i prozirni.



Uživajte do idućega puta ;)
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Nije da refresham temu,no mislim da je na pogrešnom mjestu...može li je netko prebaciti u vanjske dnevnike?
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
lepe biljkice. druze mali savet, kidaj to zuto lisce slobodno, vise svetla ce dobiti nizi vrhovi a ono ti nema nikakvu funkciju
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Dakle,dolazi ljeto,polako se sprema novi identičan grow,pa se i ja odlučio vratiti forumu.

Ispričivam se ljudima koji su pratili grow,no ulijenio se ja preko zime. :(

No da se vratimo na ovaj grow,i kako je završio.
Sve biljke pobrane 30.9 Slika harvesta nema puno.

Preživjele 3 biljoze. C99 je bila najuspješnija,onda ide Amnesia,te onda Crimea.O svakoj ću napisati kratki opis:kako,šta,gdje,te dati koji savjet.

C99: Zvijer od biljke.Daje velike,masne vrhove,te u velikim količinama.Visina biljke bi bila preko 2 metra da joj nešto nije požderalo vrh te snjime još 4 grane.Bez vrha je bila oko 160cm visoka.Dobro je podnosila zalijevanje svaka 2 tjedna,i dok su bile ljetne vrućine. Najveći problem kod biljke je kiša,jer se onda vrhovi napune vodom,te se grane objese do poda.obavezno vezanje prije kiše,ili da se podboče grane(u kasnom cvjetanju).Kiša sa sobom donosi plijesan,tako da je obavezno poslije kiše doći i protrest vrhove(što ja nisam napravio tako da sam bacio 1/3 vrhova). Pušenje kod mene izaziva blagu paranoju(jedino kada sam sam),te relaksirajući efekt,te brainstorm u glavi,koji kasnije završava odlaskom u krevet.Nebi rekao da je baš čista sativa,više pola-pola. dobio sam 188 grama suhih vrhova.





Amnesia:Moj broj jedan(trenutačni).Čista sativa.lijepo te digne,visiš na internetu,smiješ se sam od sebe,neznaš čemu,super ti je,a sutra se pitaš čemu si se smijao jer se nesjećaš ničega.Nažalost,kod ove biljoze su mi uspjele preživjet samo 2 grane koje su dale 52g suhog. Uzgoj relativno lak,ali isto treba pazit na kišu i plijesan. Vrhovi nisu toliko debeli kao kod C99,al su zato ljepljiviji,i kada su suhi,kristalniji(imaju više kristala).Trenutačno je ta u upotrebi,zbog njezinih pozitivnih svojstava i efekta.





Crimea: E,ova biljoza je otisla kvragu.Sjebala je kiša,te dugo cvjetanje.naime,trebala je bar biti vani jos mjesec dana,al padala je temperatura,padala je kiša svaki dan,pa sam je morao ubrati ranije.definitvno nije za središnju hrvatsku(ili bar ak vrijeme ne poludi pa jesen počne super rano),nego tamo obalu,ili kućni uzgoj. No nemože se reći da nema malog efekta,a to je opuštenost svih mišića i mozga.jednostavno mirujete i uživate,te osjetite kako vas opušta tamo gdje vas boli(leđa,noge-u mome slučaju) .Ja sam izbirao najbolje vrhove,dobio sam nekih 31g.Biljka raste nisko,no razgranato,grmastog oblika.




Evo,to je to.Ispričavam se što sam zanemario dnevnik :(,

pitanja slobodno postavljate ovdje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.