outdoor uzgoj, pomoc i prijedlozi...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.09.2016
0
0
1
Pozdrav svima , evo otvorio sam novu temu jer mi treba pomoc i prjedlozi oko uzgoja vanjskoga ..evo da odmah da se prebacim na stvar.

Planiram vec sada sadnju za sljedece ljeto to ce mi biti prvi grow vanka , ja inace sam iz dalmacije zivim u gradu i planiram sadnju vršiti na selu , negdje u brdu u šumi dalje od sela mi tokom zime ove cu iztražiti box gdje bi mi bilo najbolje za sadnju da je sakriveno , nepristupačno da ima dovoljno dobro svjetlosti i da se nemoram ja muciti i probivati da bi dosao do nje toliko i da se nevidi s puta i da je u nekom zbunjicu a da nije tesko dolazit do nje to imam vremena cjelu zimu da istrazim... sadio bih u pvc plastične tegle za cječe ili u vreču za sadnju neznam stoje bolje i oko toga bih oblozio kamenja mala da nebih slucajno biljka pala ako bude pljuskova ili bure izabrao sam za sadnju 3 kom auto blueberry-a od dutch passiona njih sam izabrao zato sto im je brz rast i dobra je sorta i grow je gotov za mjesec ipo dana zadnju sam mislio zapoceti u 5 mjesecu negdi 15.5 i da bude gotovo u 8 mjesecu posadio bih znaci 3 biljke i stavio bih jedna pored druge da stoju sve na jednom mjestu gnjoivo bih koristio terrabril humus za njih tobih sve kupio negdje u 3 4 mjesecu da mi bude spremno znaci gnjoivo pitare sve sto je potrebno za sadnju .. i stavio bih u gepek da mi stoji to sve i izabrao bih neki dan kada pada kisa ili bude lose vrjeme da to mogu sve prebaciti u box kada budem nasao idealan tobih sve zbuksao i kada dode vrjeme osao bih tamo zapoceo sadnju i odmah bi zemlju stavio u pitar i stavio bih sjeme odmah i ponio bih vodu sa sobom negdje oko 5 litara da imam ne kad budem isao kod njih da nemoram nista nositi sa sobom nego da mi je sve u boxu sto mi je potrebno posto ja nemogu nigdje u cigaru staviti da mi proklija pa prisađivati nego bih odmah zapoceo sve u boxu ja mislim da to nista nebih smetalo sjemenkama ako ih odmah stavim u veliki pitar da to nema veze samo me brine ako budem odmah odnio vodu sa sobom prije sadnje i nju budem upocetku koristio da li se biti ista vodi ako stoji na suncu dugo ili u hladnu tj u boci neznam ni ja tjedan dva dana ?

zanimame koliko u pocetku dok raste trebam je puta tjedno zalivati i kad bude stara oko mjesec dana i koliko je moram puta zalivati tokom cvjetanja , i ako moze savjeta i prjedloga oko ovog ... Unaprjed Zahvaljujem
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Nema sorte koja zavrsava za 45 dana,a sto se tice ostalog-listaj,svega toga ima na forumu u tonama zato bacaj se na citanje.No free rides
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ae ti pomalo to proćitaj još prika, malo gledaš ovu zimu sve odi, posmatraš, i u proliće lipo pomalo samo, bez puno napinjanja, minjat ćeš strategiju garant, ;), nekoliko puta...
uzbuđenje nije dobro, ladna glava je uvik bolji rekvizit:smoke:
i evo još jedan savjet, zaboravi ovaj hobi ako nemaš 3-4 mjeseca minimum za njega....
kako briješ jako možda bi reko da trebaš pojačat unos canabisa, da malo sve to proširiš na neke etape, a ne u jednoj i klijanje i sadnja i pušenje na kraju, :joint2:
:vutra:
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Ja mislim da je ovo najduža rečenica koju sam u životu pročitao...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Planiram vec sada sadnju za sljedece ljeto to ce mi biti prvi grow vanka
omg :zvezda:: pa sta si radio ovog leta
njih sam izabrao zato sto im je brz rast i dobra je sorta i grow je gotov za mjesec ipo dana
pre ce biti dva i po, al bolje racunaj za out tri ;)
icn-life.gif
= 10 weeks
 
15.09.2016
0
0
1
nisam imao vremena , zato planiram za sljedece ljeto ljepo sve isplanirati kako napravit ,posto bi mi bio to prvi grow wankaaa
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
činiš se da si tako jako nabrijan jer te nešto pokrenulo da bi najrađe išo negdje u berbu besplatno i radit oko toga, samo da ti se uljeva u mozak sve o tome jelda????:smoke:
:razvaljen::
 
15.09.2016
0
0
1
pa jednim djelom si upravu haha da sam nabrijan da me nes pokrenulo.. jer bih tio pokusati , pa što bude prvi put je najteže pošto volim da pušim travu bolje je da pušim prave sorte trave . i uzgoja itd.. nego ulicne domaje albanska smeca itdd špricana govna itdd nego jedan prirodni grow pravi sa pravom sortom kush ili tak nes ;) rađe cu pusiti pravu travu nego smece to ti je tooo
 
15.09.2016
0
0
1
falla prika, imam vremena da sve ljepo isplaniram do sljedeceg ljeta i da naravno bude uspješan groow !!:makaze::spliff:
 

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
nego jedan prirodni grow pravi sa pravom sortom kush ili tak nes ;) rađe cu pusiti pravu travu nego smece to ti je tooo
Vidi se da nemaš pojma dečak, prava je domaja i nije smeće! A ako ne znaš šta radiš možeš napraviti smeće od bilo kog hibrida ili tak neš... :) Do sad sam imao 50tak biljaka i sve su bile ' iz paketa seme' i svaki put sam se iznenadio uspehom tako da te priče, pusti. Voleo bi hibrid neki baciti čisto zbog volumena, manje biljaka a veći prinos. Pozz.
 
15.09.2016
0
0
1
ocu reci da sam pusio samo ulicnu travu domaju domacicu šiptarku albanku i takve gluposti upušavale su dobro neke nisu nebitno niti sam znao koja je sorta niti ista i cim bi neki veci postotak thca imala trava tobi se govorilo da je skunk neki a uglavnom sranje neko ocu reci da mi nije uopce nikad bija gust pustit tu travuu jel mi je ruzno kad zapalim osjecaj je kada zapalim tjeskoban ruzan ocu reci daje to tesko smece , imao sam jednom samo priliku da zapalim hibrid i kada sam zapalio to osjecaj je skroz drugaci bas pravi high feeling odlicno skroz skroz sad ti mos posadit domacicu kako ti god oces boces napraviti grow fenomenalan ali domaja nece nikad biti ka hibrid dobaaar !! moje miljenje je toooo

i drugacije je kad ti radis sam svoj grow nego kupis nesto sto neznas staje niti diler sam nezna ...:razvaljen::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.