Ozora 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
U pravu si No,bilo je toga,:),al su to bila vremena:thumb:,kad se zivjelo za to,znalo se tko,gdje,zasto.Bilo je previse svega i mnogima se obilo u glavu ukljucujuci i meni ali ne zalim jer su to bili dani.:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
25.01.2016
59
36
18
Babylon
Meni vam je to sve unazad 10 godina u banani.Nema vise partija kakvi su bili krajem 90 do tamo negdje 2005.Tih godina je vladala ona prava party scena tu kod nas,a ekipa je bila do j.j.!:)
Nakon toga sve je to postalo prekomercijalno,ekipa se izmjenila skroz na skroz.Zalim za tim vremenima,barem ja,neznam sto se dogodilo,mozda godine mozda nesto drugo, al jednostavno nije kao sto je bilo.

Ja jako verujem da je razlog tome to što su partije počeli posećivati ljudi koji nisu razumeli filosofiju koja prati ceo trip. Skontali ljudi da ih bolje drajva kemija na elektronici nego na Ceci, pa se prešaltali.
I naravno, prevelik upliv novca.
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Nisu psy festivali što su nekad bili kao ni exit i ostala s**nja,meni je krivo što sam mlađa generacija(90+) što nisam okusio prave partye osim ove komercijale odvratne,osobno doma i s ekipom kad odem na kampiranje vrtim nekakav psy po svom guštu(pravi psy iz 2000-2005),do prije 3g sam imao ogromnu želju na ozoru ići i sad kad opet malo bolje pogledam(zadnje 2godine) filmiće s YT jednostavno nije to to,jest da se upozna hrpa ljudi i to sve no to je komercijala postala,najviše mi se zgadila ozora 2012te kad su plavci uletjeli(frend je bio tada).


EDIT
Love Parade Berlin 1995te mi se najviše dopao i šteta što nema takvih partya više :(
Kad čujem samo taj uvod ja protrnem i euforija opi*di u glavu.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman and Felt
27.12.2015
32
13
8
28
To se slazem , volim ja free partije i djuskanje sa drustvom . Ali voleo bi videti sve to velikih razmera. Pa sta sad probati , kad cu ako ne sad. Mlad lep jak i lud :D pa da pricam deci ee kad sam ja bio mlad bio lep ko slika a ja doso tamo kad ono..... heeheh
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
NE DIRAJTE MI OZORU!! xD
taj festival je jednostavno majka, i bice...pravo psihodelicno selo, i svako ko voli psihodelicnu muziku i kulturu treba da ga poseti i oseti...To sto dovedu po koje komercijalnije ime je potpuno zanemarljivo u poredjenju sa celim konceptom i nacinom zivota koje ovo selo pruza...onaj ko ne razume i ne oseti, ne vredi mu ni da pisem, a onaj ko zna zasto je dosao i dalje ima priliku da iskusi pravi tribal gathering.:)
i mali i veliki festivali imaju svoje prednosti i mane, ja volim i jedne i druge, i ozora je sigurno jedan od vodecih, i zaista je jos uvek prava prica...ove godine cu je mozda i zaobici, ali cu se sigurno kad tad vratiti opet...
Bio sam četiri puta ,poslednji 2010.
e tebi je pravo vreme da odes, veruj mi da bi bio odusevljen!:) ja isto nisam bio od 2010 god, 5 god sam lutao po drugim festovima, dok se nisam opet konacno vratio majci i izneverovao koliko se lepo i zdravo, nekako prirodno izgradila...
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
A naravno,ali ovo je nesto drugo... ritual,ples,aktivna meditacija...razmena neverovatne kolicine energije na jednom mestu...pri tom ja se odavno ne drogiram tim party drogama,ali sam ples i trans su ono sto ce me uvek vuci nazad.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pidjagrowing