Pakistan indoor-help help :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.08.2012
7
1
0
38
Pozzdrav veliki ekipa :) Nadam se da ste dobro i da provodite fino ove blagdanske dane :cvetak
Ovakoc, potrebna mi je pomoć u ovom načinu uzgoja, jerbo outdoor smo naučili, pa je sad na red došao indoor po prvi put. Rođaka mi oboljela od tumora pa smo riješili da napravimo ulje od pakistanca, uskoro ću dobit klonove i kontam stavit 5-6 biljaka u box. Sad, znam da mi trebaju HPS-ice, prigušnice, ventilatori...tu mi sad trebate pomoć da složim taj box, s tim da baš nemamo love za kupit cijeli ormar sa svom opremom, pa bi to više izveli neki home made okvir sa reflektirajućom folijom unutar. što mislite kakav sustav da napravim, samo s jednom lampom od 400 ili 600w ili dvije, i koje su cijene otprilike lampi i prigušnica uz to? može li neki sobni ventilator ići? na navodnjavanju mislimo uštedit, zalijevanje ručno :D
eto, zasad je to to, hvala Vam svima koji možete pomoć neukoj indoor košarici hehe
volim vas
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Za 5-6 biljaka ti je dovoljna jedna od 400 ili 600 a za sve ostalo na forumu ima više nego dovoljno. Znači baziraj se na podforum unutarnje uzgajanje i apsolutno češ sve pronači.
Ako se teško snalaziš to je zbog ovakvog otvaranja tema bez predhodne pretrage foruma. Ovo ide pod ključ da se ne ponavljamo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.