Pao sa travom 2 puta, pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.04.2019
4
1
3
Zdravo,
U julu 2018 su me u NS uhvatili sa 15 grama trave(pre nisam imao nikakvih prijava i nisu me teretili za prodaju, bilo je u jednom paketu), cekao sam poziv, jednom nisam primio posto studiram u Slovackoj... Cekam da me drugi put pozovu a u medjuvrmenu su me opet uhvatili u Pancevu sa 0.5, zanima me kakva bi mogla kazna bude i prvi i drugi put i da li postoji mogucnost da me posalju u zatvor? Ako imate neki savet sta bih trebao da radim...
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
da uzmes dobrog advokata i da ti odradi kao jedno produzeno delo i da se nadas najboljem nekim uslovom ili u najgorem slucaju 6mes mardelje druze jer si napravio isto krivicno delo u jednoj godini a to zna da bude zeznuto.Drugo sta moze jos da te zadesi,da kad ti dignu optuznicu posto imas dva ista dela u karatkom periodu postoji mogucnosta da ti zaplene pasos do zavrsetka sudjenje jer ti odmah kace tacku 3 pokusaj bekstva.Zato druze moj advokata brzo ako mislis da se cupas.Svako dobor ti zelim i pozz
 
29.04.2019
4
1
3
I jos su nasli i semenke i ksalol pilulu, za ksalol sam rekao da nemogu da spavam ali mislim da je dzabe...
Jel moguce da zastari slucaj nekako za neko vreme i da nemam nikakvih posledica?
 
Poslednja izmena:
29.04.2019
4
1
3
Idiot sam teski... Mislite da mogu da se izvucem od zatvorske kazne? To mi je jedino bitno... I ako znate, kakav bi sve scenario mogao da se desi?
Jel znate mozda nekog kome se desilo ovako nesto i kako se zavrsilo?
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Brate sta ti ono bese studiras.Mi ovde roman napisasmo i sugerisemo ti na tvoju situaciju da si u banani i uporan si pitas kako ce se zavrsi,pa verovatno ti pricamo sto neko nesto zna o tome i kako se vodi citav slucaj za tvoje krivicno delo odnosno za krivicu posedovanje i pustanje u proment sta ce da ti se nakaci inace.
Druze moj nasli ti 15g trave,pa ti onda nasli o,5g i jos menke i ksavol za koji nemas recept prepostavljam i sve to u par meseci pola godine.
lepo od mame i tate trazis 50e i odes do dobrog advokata na savet,da ti namesti pricu da znas sta da pricas kad ti sad stigne poziv za tuzioca-istraznog.Ja sam off dalje iz ove teme,ako si pametan i imas dobrog advokata i nemas ranije krivicna dela mozes da se izvuces sa uslovom ali ce ti ostati dela u kaznenonj evidenciji pa ces imati problema kad budes vadio potvrdu iz supa o nekaznjavanju da pravis vizu za inostrane zemlje.Aj udzdravlje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar