Par pitanja za pocetnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.01.2013
0
0
0
31
Pozdrav svima, nov sam na forumu i ovo mi je prva tema u kojoj trazim odgovore na par pitanja. Imam 18 god :)

1. Provalila me majka da pusim travu. Ja sam joj rekao da nisam pusio pusio prethodnog dana, a ona je rekla kao vidi se to i sledeci dan po ocima. Pusio sam oko 11 sati i nije me bas uhvatilo bio sam napolju a legao sam oko 3 ujutru, probudio se i dosao kuci u 12 popodne. Da li je to stvarno tako ili me samo sprica pa da vise ne duvam? :D (sve u svemu ja se primio na neku prljavu igru pricu i priznao, joj kakav sam saban ali dobro nema veze guramo dalje)
2. Kako mogu znati da je kvalitetna vutra?
Znaci nasao jako dobrog coveka, nista se ne oseti kad uvlacim, kaze da je skunk (sad ne znam da li je istina), i uhvati bas dobro, milina mi je pusiti, do sad sam pusio neka govna ali kad sam kod ovog poceo uzimati zaljubio sam se u travulju :bananica

Sve u svemu kod mene je situacija, niti su se drali i to, rekli su da ce me testirati svake nedelje, ali ne testiraju me a i dalje izlazim redovno, obecao sam kao da necu vise da pusim (i nisam duvao od tog dana, pauziram sad do letnjeg)

To je to,
inace kao da nam je urodjeno u familiji da svi pusimo (to su mi rekli i kada su saznali da sam pusio hahaah) :dada
Brat od ujaka, rodjeni brat..
Nema sanse da ne pusim, gde god se okrenem svuda vutrica :dada

Peace ljudi
:sick:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
uglavnom se svi dileri vade na skunk sve im je skunk kod njuh nema smeca sve im je kvalitet malo imaa dobrog kod njih!!!!

e,da bar probas moj skunk#1 od 2 dima bi rekao dosta je nisam sposoban dalje.

kvalitet tesko da ces poznati dok neprobas to samo profici mogu da vise.

pozz
 

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
sve ti i u radnom stazu sto duze radis bolje znas popusimo travu posadimo cvijece ;;;;)
 
11.01.2013
0
0
0
31
Hvala vam na informacijama, gledajte koliko je clanova i dosta zam zabrinut, pogledajte PRVO pitanje molim vas.

Inace da vam kazem, imam crn ten (nisam bas jako crn ali ono). Ja kada sam se naduvao i uvek otisao do ogledala i nikad nisam video ni crvenilo ni nista na mojim ocima (bile su mi kao i uvek) ne znam da li je to moguce, mozda sam se istripovao samo.
 
11.01.2013
0
0
0
31
Znaci keva/mama me je provalila da pusim travu ali nebitno to sad. Ona je rekla da se vidi po ocima i sledeci dan kada duvas.
Znaci duvao sam u 23:00H, legao sam oko 3 ujtru i dosao kuci u 11 popodne. Da li je to moguce, ili samo laze da bi me uplasila?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Drug,SVE je moguce kad su roditelji u pitanju-poznaje te i BOLJE nego sto ti mislis.
kupi kapi za oci i resio si problem malo-mada 'pospanost' u ocima se i dalje vidi-ono kad su na pola koplja
drugim recima-DA,moguce je
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
BokiS je napisao(la):
Znaci keva/mama me je provalila da pusim travu ali nebitno to sad. Ona je rekla da se vidi po ocima i sledeci dan kada duvas.
Znaci duvao sam u 23:00H, legao sam oko 3 ujtru i dosao kuci u 11 popodne. Da li je to moguce, ili samo laze da bi me uplasila?

Ili priznaj da duvaš ili se krij ceo život kao ja, prvo od roditelja pa posle i od dece. Jbg, treće nema, ne znam šta očekuješ da ti kažemo ...
 
11.01.2013
0
0
0
31
Ali cekajte, koliko su oci crvene nakon duvanja i kada prestaje to da se primecuje?

P.S Nije rekla da je videla majcinski po ocima, nego kao da se vidi i sledeci dan kada duvas prethodni.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ne vjerujem da imaš 18 godina...i zašto ti je tako teško shvatiti....oci pocrvene DA end of story....kako ocekuješ da ti neko od nas odgovori koliko kod tebe traje da su oci crvene...nabavi kapi "visine " i kapaj oci...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.