PC Box, 100w HPS, domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
update:
39. dan cvetanje, djubrio sam je dva puta sa NPK 3-8-6, poslednju dozu dobila juce i ne mislim da je vise djubrim, samo 2 puta flush i za jedno 15-20 dana da je secem. Miris u pocetku nije bio toliko jak, ali sto je starija sve se vise oseca, moracu napraviti neki filter. Trihromi su mlecno beli.


skupio sam seme od 3 razlicite vutre i ispostavilo se da su sve tri automatici, meni super za pc grow i miran sam sa menkama dok ne budu uslovi za ozbiljniji grow :)
 

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
poz ekipa, evo da zavrsimo ovaj dnevnik i da rezimiramo.
biljka je bila u zivotu 77 dana, 58 dana cvetanje. Od pocetka su bili problemi, losa zemlja, prerano topirana, stavio sam previse djubriva ne bi li se izvukla pa posle morao da radim flush itd... sve u svemu zadovoljan sam dobijenim. Bile su 8 grane ali su ostale samo 6 zbog mog nestrpljenja :) Udarala je i tad kad sam je probao, a verujem da ce jos bolje da udara. Ne znam koliko g sam dobio, a nije mi ni vazno. Na forum necu dolaziti neko vreme iz licnih razloga, ali nastavicu da grow-am i da ucim dok ne bude uslova za ozbiljan grow i vracanja na forum. Evo par slika za kraj.


Zdravi mi bili i dobar dim pusili :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.