PC mini grow-Auto Wembley

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Prva liga kolega..izbrojao sam 21 vrhić :icon_lol:

mozda si ju mogao malo duže vegat...mene su oduševili PC dnevnici na icmagu sa SCROG screenom...nekako mi se cini da se najviše tom metodom izvuče iz malog prostora..
 
12.08.2011
42
13
0
34
:thumb:
jako mi se svidjaju tvoji PC growovi, sve je tako uredjeno, cisto... prava mala apoteka hehe
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
leSpectre je napisao(la):
:thumb:
jako mi se svidjaju tvoji PC growovi, sve je tako uredjeno, cisto... prava mala apoteka hehe

leSpectre dobro zbori..jako uredno i cisto sve izgleda. Svaka cast Ivach.. :thumb:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....hvala ljudi na komentarima.....:icon_lol:

@Simaszg-Wembley je automatic tako da mu vegetaciju nisam mogao produzit, imas onih 20 dana vege dok ne procvjeta i kolko jos onda naraste u cvjetanju to je to......al me stvarno iznenadio kolko gusto raste.......puno mi ga je teze trenirat neko Blueberry-ja, grane rastu svakih ni 1cm i nemam pojma kud cu vise s njima.....sad ih malo pustam u vis posto imam jos nekih 10-15 cm visine......nadam se da ce kroz 10 dana prestat rast i pocet pumpat hedove.......a onda pocinje veselje.....:)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.......evo i mene malo da se javim.......cure su u 42. danu i napreduju fino iako smo prosli neke probleme.......

.....krenimo od hesija......gnojio sam nakon 20 dana prvi put propisanom kolicinom Blooma i nastavio svako zaljevanje, 4 puta zaredom, onda jedanput voda i poceo sam dodavat i fosfor naravno u propisanoj kolicini, 2 zaljevanja zaredom i nakon tog su pokazale da im je dosta (malo su se listovi zakandili) zatim je usljedilo ispiranje i cure su se oporavile......prije 2 dana idem pognojit i okrenem dozu fosfor/bloom i danas primjetim da na svim djelovima biljke lisce od sredine zuti i dobija smede flekice....

....malo sam gledao i djeluje mi najslicnije nedostatku kalcija ili magnezija......

.....ajmo malo vidjet slike:)

....zajedno se guraju, nemam vise mjesta:).....



....starija.....iznikla prva, u prednosti cijeli grow.....



.....na svim slika se da primjetit to lisce kad se zooma....evo jos jedne fotke nadam se da ce se vidjet pa molim iskusnije da bace oko mogu pomoc......






....mlada 2 dana....cijeli grow nesto u sjeni starije i kao da je neki drugi fenotip.....






 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
izgledaju jako lijepo! zadnjih 2 tjedna ih nikako nemoj gnojiti, pusti da iscrpe svu hranu i da svo lišće otpadne pa ćeš vidjet božanstvenog okusa trave...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....gnojit cu ih jos 1-2 puta..... zadnjih 10 dana su na vodi, nemogu duze zbog male posude.....
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Koliko ja vidim ovo ide prema svojem sretnom kraju... :b_woot:
Po meni, zuto lisce je normalna pojava u ovoj fazi rasta....
Tako da, budi bez brige i samo cekaj da zavrse... :))

Sretno do kraja....
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
imam jedno pitanje. sad kad sve ide prema kraju, šta misliš o soluciji da si stavio mrežu i napravio scrog? pošto ja sad radim auto grow i nekako mi se to uopće ne ćini ko loša ideja.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......netreba mi mreza kad je biljka prestala rast, sad je vise nemam kroz kaj provlacit, al vidis da sam znao da ce tolko izrast mreza uopce ne zvuci kao losa ideja.......

@born_to_be_green-jelda da sam zabrijo?:)

@metalmaniac-prije 3 dana sam slucajno dok sam rezo stare listove cvaknuo jedan mali hedic odozdola, susio ga u boxu sa curama 2 dana, nakon tog fino suh onako malo crispy.....ispalo je 0.2g, spalio pljugicu i s obzirom u kojim je uvjetima hed skinut okus vec sad fin a za jos 20 dana pa susenje i u tegle......ma joj, delicija.......a pljugica me tak storpedirala u orbitu na jedno sat vremena, cisci high od Blueberrija, ma brutala....:)

....jedva cekam da zavrsi.....=)))))
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
A sta ces.... I ja zabrijem nekad i ni spavati ne mogu... :))
Sve je to ljudski, a "mi" smo posebno histericni jer dajes i dusu i srce (i pare) u hobi.....
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Meni to izgleda super frend! Nije to tako strasno kako si mi ispričao ;))) Bit će tu lijepog lijeka hehehe
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
divno izgleda da, možda ova starija dominira jer je starija, u leglima pasa ti isto uvijek dominira štene koje je prvo izašlo, ono se po svemu i razlikuje od ostalih, veće je, aktivnije, baš kao najbolji od svih.
Tako možda i u tvom leglu...
:watchplant:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@Born......u pravilu da....dok cure nisu sretne mi nemozemo spavat......covjek misli sto duze sadi to lakse, ja bi rekao bas suprotno, sve teze.......pa smetaju me i najmanje sitnice, paranoiram se bzvz i ako sam u mogucnosti pogledam ih x puta dnevno:)...........

@chifnotech......leek nadam se i ja da nije strasno, ima da se lijecimo za mjesec dana.....:)

@huana.meri......jednostavno je stvar do fenotipa, ja sam dobio dva razlicita........
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
60. dan

....evo curama je ostalo jos malo, zute, pumpaju i uzasno mirise.....:)))))

.....za koji dan ide flush, onda isusivanje i harvest......






 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
peljepe su i bas fino izgledaju jedva cekam havest i smoke eport :pat:

ma evo tebi i jedan repić +
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.