ph?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.01.2016
3
0
1
56
Ja sam Rogi . ZDRAVO ! :) ima netko tko mi moze potvrditi dal je tu problem u ph-u? Tnx
 

Prilozi

  • WP_20160107_16_04_17_Pro.jpg
    WP_20160107_16_04_17_Pro.jpg
    282,3 KB · Pregleda: 75
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Stiropor na površini služi kao izolator, odnosno da žarulja sporije isušuje zemlju. Samo što zna ebat kad zaliješ ako je biljoza tako niska onda se poljepi za lišće.
 
07.01.2016
3
0
1
56
Ljudi ja se ispricavam na nejavljanju ,al eto dan poslije ovog posta imao posjetu od 6-7 štrumfova al bez bijelih kapica i plavi odijela ako me kuzite .. Ode moja ph nestabilna biljcica i moja sreca.. Jbga nihe mi tolko bed zbog kazne nit pada .. Uzeli mi zadovoljstvo i srecu zbog zakona koji nema veze sa zdravim razumom. Stiropor je bio i izolator i da reflektira svijetlost posto nisam "imao" :'( dosta lumena pa ajde da pojacama za dva tri lumena hehehe ...
 
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
Ljudi ja se ispricavam na nejavljanju ,al eto dan poslije ovog posta imao posjetu od 6-7 štrumfova al bez bijelih kapica i plavi odijela ako me kuzite .. Ode moja ph nestabilna biljcica i moja sreca.. Jbga nihe mi tolko bed zbog kazne nit pada .. Uzeli mi zadovoljstvo i srecu zbog zakona koji nema veze sa zdravim razumom. Stiropor je bio i izolator i da reflektira svijetlost posto nisam "imao" :'( dosta lumena pa ajde da pojacama za dva tri lumena hehehe ...

pa ti dosli zbog posta ovde?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Evo stižu i tebi, samo šta nisu!
Da ziher su došli zbog posta ovdje, evo svi sjede u policiji i surfaju netom da bi ulovili tipa sa biljkom od 10 centi koji nema pojma o uzgoju i tvrdi da stiropor ima moć refleksije svijetlosti :fuck:.
Mladost-Ludost-Nepromišljenost-Dugi jezik :ajnstajn:, jbg. jednog dana bude shvatio ;) .
 
07.01.2016
3
0
1
56
Da mislim da su dosli zbog posta bi to i napisal !!! Stiropor i refleksija je bil mali sarkazam je povecanje lumena za 3% kolko sam i napisal je neprimjetno btw stiropor je jako dobar reflektor svijetlosti za neupucene!!.. A kaj se tice pada sam sam si kriv jer sam od krive osobe nabavil sjeme ... Za sad nema sadnje dok ne legaliziraju.....
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.