Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
moze se bez problema, samo budi oprezan sa korenom kao i uvek ;) najbolje ako je u zemlji koja je ok da izvadis ceo busen i tako prebacis u bar 5~6L, ako mozes i vise pa samo dopunis sa zemljom
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ovo je pitanje vise za tebe power..
Imam pitanje recimo tipa ovoga,ganjat sunce...
Npr: na jednoj strani zgrade mi je sunce i tu na prozoru imam 3 sata sunca,kad prebacim na drugu stranu zgrade ima 10 sati sunca!
Dali je moguce to tako odradit? mislim pitanje je,dali biljka prozivljava stres? Ili bilo sta,dali je moguce? ovo je samo primjer? ali me zanima :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
nece joj biti nista ako je sa jednog dela stana prebacis na drugi, al bro, gde ces to raditi svaki dan, odlepices ;)
ja sam letos imao izmedju 5 i 7 sati direktnog sunca na terasi i sa automaticima je sve bilo ok, u tom kontekstu, stavi tamo gde imas 10 sati i kuliraj
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
hahaha,hvala power :) Ma ovo je bio primjer samo,jer stvarno imam na jednoj strani sunca pun k,a imam par glupih sjemenki s kojima ne znam sta bi pa cu ih onako gistro pozabadat i neka se igraju :)
Ugl to mi je bilo potrebno da se moze nosat :) a jel nece dozivljavat neki stres? da se baci u hermice ili slicno?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
samo ti njih zabi tamo gde imas "sunca pun k", nije to nosenje neki stres al je bespotrebno cimanje i tebe i biljke, pogotovo sto ces na toj strani gde imas manje sunca tokom vremena i kako bude leto odmicalo imati sve manje sunca, ako se radi o istocnoj strani stana ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nisam ja

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
To je to power,hvala i rep+ jbg :) Vjerojatno da cu ih pozabadat i to je to :) neka se igraju jbg..Ubiti pogo
dio si ;)
samo istocna strana malo vise naginje prema juznoj strani,tako da cak do 3-pola 4 imam sunce ako krene od jutra,sta znaci jutro,od 6 otprilike,kao danas :)
Hvala power,piss :)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
59
0
38
Nisam ja je napisao(la):
Ovo je pitanje vise za tebe power..
Imam pitanje recimo tipa ovoga,ganjat sunce...
Npr: na jednoj strani zgrade mi je sunce i tu na prozoru imam 3 sata sunca,kad prebacim na drugu stranu zgrade ima 10 sati sunca!
Dali je moguce to tako odradit? mislim pitanje je,dali biljka prozivljava stres? Ili bilo sta,dali je moguce? ovo je samo primjer? ali me zanima :)

https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/1596-uzgoj-na-prozoru-prozoru%9A-gloss_zelenky.html

Kolega je odradio tako nešto...obrati pažnju da datum kad je poceo i završio grow...:icon_lol:
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Pozdrav svima, nakon neuspjesnog outdoor growa i jos manje uspjesnog indoora uhvatila me kriza, sto novcana sto vutravska, e sad posto sam dosta ovih dana razmisljao sta da ucinim, a odustao sam od indoora, jer jednostavno nemam toliko novaca da sve to ucinim kako treba a ni mjesta, jedini izlaz mi je outdoor. E sad posto je 9mjesec daleko dosao sam na ideju da uzmeme neku auto sortu i izbacim je van negdje u 4-5 mjesecu, pa me zanima dali bi ona bila gotova sa cvjetanjem isto kao i u indooru, odnosno dali bi cvjetala odmah nakon mjesec dana ili bi se to ipak oduzilo kao i sa sativama odnosno indikama? hvala svima unaprijed na odgovorima
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ako nekog AF stavis u 5. mjesecu van bit ce gotov pocetkom 7.mjeseca taman da imas sta pusit do 10-tog mjeseca kad ostatak cura bude gotov......
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Ivach je napisao(la):
....ako nekog AF stavis u 5. mjesecu van bit ce gotov pocetkom 7.mjeseca taman da imas sta pusit do 10-tog mjeseca kad ostatak cura bude gotov......

e to mi se svida, hvala Ivach, napokon vidim svijetlo na kraju tunela :D i ako bi me mogao savjetovati koju bi sorta bila najbolja sto se tice prinosa, jer stvarno bi se potrudio oko toga i imale bi optimalne uvijete...hvala unaprijed
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....od automatica nisam imao nista drugo osim Wembleya al sa njim sam bio prezadovoljan, dosta lagana za uzgoj, i ako ima dovoljno zemlje i sunca (a imat ce ako ce bit out) daje poprilicno dobar urod a gotov za 70 dana......

....recimo za Lowryder#2 ako se ne varam sam cuo da je vrlo zahtjevan za out, pozderu ga bube i sve mu smeta tako da s mog gledista LR ne preporucujem za out......

.....to je to od mene sto znam za AF u out uzgoju......mozda se javi jos netko tko je sadio AF vani i neke druge sorte pa o njima moze vise rec.......
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Za prinose čitaj specifikacije određene sorte, ali sve je to do tebe. Može pisati da se dobije 500g a dobiješ 50. Jepeš prinos ako nema kvalitete.
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Hvala obojci na savjetu, koliko sam citao te AF sorte imaju sve slicne prinose, ali se razlikuju bas u tome sto su neki osjetljivi a neki manje...a sto se kvalitete tice, mislim da ako imaju dobre uvijete da kvaliteta nemoze biti losa...
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Hvala obojci na savjetu, koliko sam citao te AF sorte imaju sve slicne prinose, ali se razlikuju bas u tome sto su neki osjetljivi a neki manje...a sto se kvalitete tice, mislim da ako imaju dobre uvijete da kvaliteta nemoze biti losa...
 

jaksa8

COB-DWC
18.11.2011
333
1.005
143
43
imam jedno mozda malo glupo pitanje al eto moram pitat.....

dali se moze koristit onaj light dimmer,u kombinaciji s kupaonskim ventilatorom radi regulacije brzine....hvala unapijed
 
20.04.2011
35
8
0
43
jedno pitanje, možda glupo al nisan električar pa me zanima. jel moguće na jednu prigušnicu i propaljivač npr 250w spojiti dvi žarulje od 250w. što bi se dogodilo ?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
grass je napisao(la):
jedno pitanje, možda glupo al nisan električar pa me zanima. jel moguće na jednu prigušnicu i propaljivač npr 250w spojiti dvi žarulje od 250w. što bi se dogodilo ?

KABUM:angry015:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
jaksa8 je napisao(la):
imam jedno mozda malo glupo pitanje al eto moram pitat.....

dali se moze koristit onaj light dimmer,u kombinaciji s kupaonskim ventilatorom radi regulacije brzine....hvala unapijed

Može, samo obrati pažnju na raspon snage jer kupaonski ventilatori su slabi. Nedavno sam isprobao neki sa rasponom snage od 20W do 300W i moglo se fino podešavat čak i 14W vent.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.