Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
not smoke je napisao(la):
ovako ako je neko prvio prigusivac za vent.dospel da mi kaze jel dosta 50cm uzeo sam cev f200 od 1m pa bih da je prepolovim i imam 2 prigusivaca

ili mora biti duzi nebi da je secem pa da se sjeb..!hvala

Prvo probaj sa 1 m, pa ako si zadovoljan nemoj je seci, a kao imas prostora seci je slobodno :)

PARANOJA SA PROBLEMOM :
Danas im dosao dan, i posle nekih 1.5 sati nestane struje. Struja je dosla posle 1.5 sati.
Znaci bile su u totalnom mraku 1.5 sat.
Na cvijetanju su neki 10-ti dan grubo.
PITANJE : Da li ce taj mrak da nesto poremeti ciklus ?
 
09.03.2012
3
0
0
43
Ovako,imam pitanje vezano za moju biljku jer sam amater i prvi put u ovoj prici.Naime,pocetkom februara iz zezanja ubacim par semenki u casu sa zemljom,prime se i ubryo posle toga presadim u vecu saksiju.E sada, od pocetka sam za to da biljku isturim van kad dodje vreme. Zadnjih para dana je tenula i interesuje me vase misljenje,moze li sta biti od ovoga na prvi pogled
scaled.php


---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Izvinjavam se ako je malo haoticno napisano...
 
09.03.2012
3
0
0
43
Znam da je rano,planiram je u aprilu izbaciti,nego me interesuje kako da prepoznam da li je zenska ili muska i treba li da je presadim obzirom da su dve jedna do druge? I primecujem da se prvi par listova spustio na dole,da li od tezine ili prezalivanja?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
sany81 je napisao(la):
Znam da je rano,planiram je u aprilu izbaciti,nego me interesuje kako da prepoznam da li je zenska ili muska i treba li da je presadim obzirom da su dve jedna do druge? I primecujem da se prvi par listova spustio na dole,da li od tezine ili prezalivanja?
To ce crknuti od anoreksije ako se ne pobrineš za svijetlo i ostale uvjete, odvojiti ih na primjer. Faza je igranja i sad trebaš odlučiti šta češ s njima. Lijepo je vidjeti i muško i žensko:icon_lol:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
bob_sale je napisao(la):
Prvo probaj sa 1 m, pa ako si zadovoljan nemoj je seci, a kao imas prostora seci je slobodno :)

PARANOJA SA PROBLEMOM :
Danas im dosao dan, i posle nekih 1.5 sati nestane struje. Struja je dosla posle 1.5 sati.
Znaci bile su u totalnom mraku 1.5 sat.
Na cvijetanju su neki 10-ti dan grubo.
PITANJE : Da li ce taj mrak da nesto poremeti ciklus ?

meni je u toku cvetanja nestalo struje 3 puta po 3 sata bas kad lampe rade "kao da su znali u oko ih jeb.."i nista im nije falilo

tako da se ne sekiraj
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Hvala Power i Not , malo je stresna noc bila.
No idemo dalje, pola grada nije imalo struje, tako da se ne ocekuje ponavljanje
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ne...zatupljuješ sam sebe..i bez marihuane zatupiš, ako ništa ne čitaš ne učiš stalno isti vokabular od dvije riječi i ostalo psovke......ako ne treniraš mozak..
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
$DoLaR$ je napisao(la):
ne...zatupljuješ sam sebe..i bez marihuane zatupiš, ako ništa ne čitaš ne učiš stalno isti vokabular od dvije riječi i ostalo psovke......ako ne treniraš mozak..
upravu si, ali ako marihuanu konzumiras redovno i tak godinu dana pusis non-stop, po mojem misljenju velika je mogucnost da zatupis, nist ti se vise neda radit, postanes lijen.....evo, ja npr: pusim travu ali u manjim kolicinama, mislim da previse trave nije dobro za organizam
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ako sam stavio pitanje na krivo mjesto,unaprijed se ispričavam,ali mi je hitno jer mi se svjetla pale ubrzo,a imam ajmo reć problem:

dakle,dođem s posla i idem provjeriti box,kad unutra sranje:
jedna cfl-ka se raspala skoro i visi nad biljkama koje su tek iznikle

hebiga,vadim je van i nastavljam večeras bez nje

ali,na ostalima sam primjetio da su kao malo izgorile:


jel ovo normalno za cfl-ke da kod grla promijene boju ili ipak trebam zamijeniti sve žarulje?na sve tri ostale koje su čitave imam ove fleke od visoke temperature.
hvala!
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
naturalmystic. upravu si, ali ako marihuanu konzumiras redovno i tak godinu dana pusis non-stop, po mojem misljenju velika je mogucnost da zatupis, nist ti se vise neda radit, postanes lijen.....evo, ja npr: pusim travu ali u manjim kolicinama, mislim da previse trave nije dobro za organizam
E tu si u krivu sto posto, ja zapalim svaki dan već preko godinu dana jedan ili dva dnevno, i nit sam tup i nit sam ljen, posao i dalje imam, čak sam postao aktivniji :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
sutra idem definitivno po novu žarulju,ajd barem ne moram sve 4 mijenjati,al svakako pratim situaciju i oko njih.
hvala Blade! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.