Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.03.2014
25
28
13
mozes vec iduci tjedan sa pola doze (od onog naznacenog na pakiranju) umjetnog gnojiva (za obicno neznam koja kolicina ide),U vegetaciji ti triba gnojivo sa vise dusika, tipa plantella list, u cvjetanju sa vise kalija u odnosu na dusik, tipa plantella cvet. ovaj dusik-fosfor-kalij odnos ti je oznacen na gnojivima kao NPK i tebi trenutno više N triba nego P i K dok će ti u cvjetanju trebat više P i K nego N,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed
05.02.2014
41
2
0
pozdrav moze jedno pitabjce vezano uz sušenje biljke ,dali postoji optimalna temperatura i vlaga za sušenje te koliko bi vremenski otprilike trebalo za isto?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Kako kažu neki proizvođači sjemena sušenje treba da se odvija u tamnom prostoru a prvih 3-4 dana bi vlaga zraka trebala biti preko 55, dok se nakon toga postepeno treba spuštati. Za temperaturu je bitno da nejde ispod 20 i preko 30. U takvim uvjetima od 9 do 15 dana traje sušenje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lejton

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Po trihomima, trebat ce ti džepni mikroskop imas na ebayu za 5-10 dolara...

Gledas po boji trihoma (to su ti one točkice, tj "mraz" hihi) i na pocetku su prozirne, tada jos ne, onda prelaze u zamućene, tj mliječne, tada mozes pobrati i dobit ces high vutru, znaci drustvo, zajebancija, smijanje, onda poslje mlijecnih dolaze amber tj crvenkasti, i kada bi pustio da svi pocrvene dobio bi stoned vutru, tj kauč i nema micanja.....

Kazu da je najbolje pobrati kada je 50:50 mlijecni:amber, jer ima i jednog i drugog, ali opet to sve ovisi šta sadiš, ako je neki haze, ja bi ga brao kad su mlijecni, nebi cekao crvene, a ako je neka dominant indica, isao bi do pola-pola, nebi vise, jer nisam klinicki slucaj pa mi netreba toliko zabijanje fala bogu :D


Imas teme, potrazi, sve ti je slikama pokazano, ovako ti to mozda zvuci cudno, ali slika govori 1000 rijeci pa ce ti jasnije biti...


Ili druga metoda kada obrati, jedna amaterska....

Skines jedan mali vrhic, posusis ga, popusis i ako ti se svidja, poberes... :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
A sa susenjem gotova, ja najbolje vidim po "pucketavosti" grančica.. Ako onako lijepo pukne grancica kad ju savijem, to je to... a ako se jos uvijek savija, nije gotovo....

Mada i za to postoji znanstveno fantasticna metoda, ali nisam od toga... Mozda jednog dana kad budem imao svoj mir :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
ako je dobra,kako god je osušiš i dalje je dobra,a ako je loša đaba ti svi idealni uvjeti i kjurinzi ovog svijeta,možeš u smeće s njom,ili pušiti, jer ti je žao da ne propadne...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and Big L
07.03.2014
17
13
0
35
I ja imam pitanje, mozda je glupo ali ovo mi je prvo uzgajanje pa ne znam. Jutros sam izvadila biljku da bude 48 sati u mraku, medjutim u prostoru kojem se nalazi nije bas potpuni mrak, ali je mracno. Ima li to veze? Ili bas mora biti mrkli mrak?
 

Happy rabbit

Aktivan Član
12.10.2013
110
493
63
38
الدار البيضاء
Dali se sušenje mora obaviti isto u potpunom mraku ili može biti i malo svijetlosti???
Jedna od 3 biljke je ubrzo gotova,a pošto nemam drugo mjesto za sušenje osim boxa moram to obavit u njemu. Uzeo sam kartonsku kutiju,stavio nutra žice da mogu objesit hedove i jedan pc vent da vuče zrak van iz te kutije i to mislim stavit u box. Ali vjerovatno će malo svijetlosti ulazit u tu ''sušaru'' pa me zanima dali će to bit ok??
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nije nužno da bude totalni mrak. na jamajci suše u šupama na suncu, na otvorenom, i nitko se ne žali da je vutra loša... :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
E ljudi, presadio sam biljku u drugu saksiju, 12 dana je stara, korijen nisam pipunuo tokom presadjivanja jer sam bukvalno sve iz saksije prebacio u drugu i dodao jos zemlje. E sad ovako, vratio sma je u box, pojacao svijetlo sa 2 stedne sijalice sa po 1275 lumena, razmisljam da je sada zbog presadjivanja drzim 24/0(bila je prije 18/6), pa me interesuje koliko ce pauzirati sa razvojem zbog stresa?
 

Bezbolni

Banned
Banovan
02.06.2013
35
10
8
Znaci razlika u cvijetovima (produkciji) sa 250w, 400w i 600w

Da li netko ima iskustva tj. radi se o tome da li povecavanjem lumena povecavamo i samu kolicinu tj. masu

Znaci prostor je u okvirima za 400w lampu, sad da li da stavim 600w, oce li biljka bolje procvijetat ili to ovisi samo ako povecavamo prostor

hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.