Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.05.2014
46
13
0
28
finestBLkush je napisao(la):
a i to sto kazes... nemoj je cesto zaljevati, pusti nek se zemlja osusi na povrsini, i i na jedno 2cm uz rub unutra ako je suva zalij je,
najboje ti je da uzmes spricu onu i lagano koliko ti treba, ravnomjernije zalijes a ovako je samo isperes kad naspes vodu u zemlju...
mala je jos, lagano imaj stpljenja :D

a ako ces je vec drzati unutra, mjenjaj sijalicu, ne valja ti ta nikako
dobro prouci o lampama da znas sta ces kupovati da ne trosis pare na nesto sto nema nikakve koristi
Pa da imam onu vlasu sto gore ima onaj spric il sta vec :D kevi sam corno :D reko ne treba joj a meni ce puno znaciti. :D pa stime prskam sad. naravno po potrebi. i da ona ide out samo cekam da pusti jos par listova pa cu je presadjivati. ali ima vremena jos do toga. koliko joj treba da procveta od prilike ako znas?
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
vani cvjetaju poslje druge ravnodnevnice, od dana kad je trajanje dana/noci 12 sati.. u indooru ti je kad prebacimo svjetlo 12/12
a trajanje cvjetanja zavisi od sorte
a do tada imas jos dosta.. nemoj je cackatip uno da je ne stresiras, pusti nek raste, nije to cuko pa da se igras sa njom svak idan :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutrica95
17.05.2014
46
13
0
28
finestBLkush je napisao(la):
vani cvjetaju poslje druge ravnodnevnice, od dana kad je trajanje dana/noci 12 sati.. u indooru ti je kad prebacimo svjetlo 12/12
a trajanje cvjetanja zavisi od sorte
a do tada imas jos dosta.. nemoj je cackatip uno da je ne stresiras, pusti nek raste, nije to cuko pa da se igras sa njom svak idan :D
Ok. Hvala.
hahaha :D pa i draza mi je nego cuko ako ces bas iskreno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush
17.05.2014
46
13
0
28
Posto danas nije bilo bas puno sunca nekih svega 2 sata. cak je i led pada kasnije pa sam ja nesto nabrzinu sklepo kao ''box''
http://www.dodaj.rs/f/1L/OZ/1OsA9J8w/picture-97.jpg nije nesto posebno ali cisto da im pruzim malo svetlosti, sad su javili par dana kisu. imam ventilator neki sa 3 brzine pa sam ga usmerijo ka ''box-u'' STA MISLITE O OVOME ??? nekih par dana dok se vreme ne prolepsa. :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
kaj ti je mobitel pokiso da su takve slike ili imas nokiu 3310 ? :D
1. jedva se ista vidi
2. zarulja ti je krivo okrenuta...pogotovo jer nije otvorena nego usmjerava svjetlost(barem tako izgleda)
3. ta zarulja od 11w je pre slaba...osim ako nije led...i tada je isto pre slaba ali nesto bolje nego 11w cfl u smislu lumena. kupi jos par komada 25w+- ako mozes
4. okreni tu zarulju prema dole sto blize a opet da osvjetli sve biljke...makar ce ti to sve samo izduzit biljku, ja bi radije drzo vani
5. sljedeci put ne smanju slike ni kvalitetu ni nist...opce neznam kak si izveo to da ti bude takva slika????
 
17.05.2014
46
13
0
28
stipe je napisao(la):
kaj ti je mobitel pokiso da su takve slike ili imas nokiu 3310 ? :D
1. jedva se ista vidi
2. zarulja ti je krivo okrenuta...pogotovo jer nije otvorena nego usmjerava svjetlost(barem tako izgleda)
3. ta zarulja od 11w je pre slaba...osim ako nije led...i tada je isto pre slaba ali nesto bolje nego 11w cfl u smislu lumena. kupi jos par komada 25w+- ako mozes
4. okreni tu zarulju prema dole sto blize a opet da osvjetli sve biljke...makar ce ti to sve samo izduzit biljku, ja bi radije drzo vani
5. sljedeci put ne smanju slike ni kvalitetu ni nist...opce neznam kak si izveo to da ti bude takva slika????
hahaha :D bolje nemoze da se vidi zato sto je kamera sa kompa. 1,3 mp ali njesra je. no nebitno to je sam privremeno ide out!!! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ali vidi na toj flasi moras i napraviti par rupica ,da ti vazduh ili ti zrak ima biljcica...:) a ujedno ta flasa ti stiti biljcice i od puzeva itd..:)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
vutrica95 je napisao(la):
ma buraz kupovna je "HUMUS" al jbiga kava je takva je bolje tu nego onu iz baste :D
ja cu ti potvrditi da je od "HUMUS"-a bolja ona iz baste.
ukoliko na vrecici pise humus a ne substrat za cvijece , halali mujo mater.
klijaj novo sjeme.
 

Salevb

Aktivan Član
25.04.2014
54
10
0
29
E da vas pitam posto su mi rekli nesto drugari..Kazu da uzmem kokosije govance da ga rastvorim sa vodom i da prskam listove il sta vec koolko je to dobro i da li uopste to tacno..Hvala
 

jaksa8

COB-DWC
18.11.2011
333
1.005
143
43
pozz..planiram pravit mali vege box s led diodama,pa me zanima dali mi je dovoljno 5x10w 6500k
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Salevb je napisao(la):
E da vas pitam posto su mi rekli nesto drugari..Kazu da uzmem kokosije govance da ga rastvorim sa vodom i da prskam listove il sta vec koolko je to dobro i da li uopste to tacno..Hvala
lisce nit slucajno.
teoretski moze ali tesko da ces pogoditi tolko laaagani rastvor koji nece skurit iste. iskreno ,mislim da ni ja ne bi pogodio.
za gnojenje korijena moze se slobodno koristit rastvor.
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Pozz groweri evo imam i ja dva pitanja pa ako netko zna otprilike!

1. Koliki prihod se otprilike moze ocekivati od GHSC auto bombe i pyramidov auto purple u outdooru gdje ima
direktnog sunca od 13.00 do 16.00 otprilike. Ona izgleda super zao mi je sto nemam kako da je uslikam jer nebi da
posudjujem fotic ili mob samo ja znam da sadim trenutno i vi heh, kad dodjem vidim da ima listove
ravno nisu opusteni kao da je uvenula, malo idu prema gore, ne vrhovi lista nego kompletni list ( cijela biljka) samo znam
da je 3 sata sunca malo, imam gnojivo od koprive, ph mjerac nemam zato sto imam manjak svijetla radio bih lst
decki sto da ocekujem zasada je biljka zdrava izgleda mi super kad je usporedim sa ostalim slikama koje vidim ovdje.

2. Ovo pitanje mi je jednako vazno, dakle zanima me dali ce manjak sunca se odraziti samo na prinos ili ce biti i rad slabiji i drugaciji.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Cocoxx vidi tri sata je bas malo,sto kaze opa bice nesta..ali ako vec radis i rizukujes uradi kako treba jer outdor radis jednom godisnje..nadji neko normalno mesto gde ima dovoljno sunca za sajt,nemoguce da se nemoze naci takvo mesto hebiga kad sam ja nasla i to u BG-u mesto moze onda i svako nebitno gde zivi i u kom gradu..cak i jos lakse od nas koji zivimo u takvim gradovima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
cocoxxx je napisao(la):
Koliki prihod se otprilike moze ocekivati od GHSC auto bombe i pyramidov auto purple u outdooru gdje ima direktnog sunca od 13.00 do 16.00 otprilike.
ako proizvodjac kaze za bomb oko 50gr po biljci onda ces sa tri sata sunca mozda izvuci trecinu, a purple ti mozda da za tri sata 30 gr. no to je sve tako nagadjanje jer prinos zavisi i od drugih faktora, a sunca nikada dovoljno, probaj preduzeti nesto po tom pitanju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.