Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Decki hvala na savjetima, ma i ovo mi je nekakva utjeha bit ce dima barem malo, to je bitno, evo za enu odgovor, mjesto cu morati naci garant ali to ce biti nagodinu, ove godine je kasno stavio sam 1 auto bombu na place i isklijala mi je i nesto ju pojelo tek sto je otvorila prva dva lista sad sto ju je pojelo neznam mrav,puz skakavac, a ja sve prenosim na place biciklom, i sumnjivo izgledam, tako da cu morati na godinu se pripremit, ponijet bacvu gdje ce se kisnica skupljat, piljevinu, i ostale stvari, jer ovako kad vucem sve to na bajku izgledam sumnjivo, uglavnom imam jos auto purple i dvije bombe, dakle klijavost iz ghsc je bila 100% i eto kad uzmem 3 komada the edge od dutch passion, to je xl sorta, da navucem 150 grama dima, od svih 6 biljki zajedno naravno ako proklijaju sve 3 od dutch passion, izgurat cu do zime, i nakupit nekakvu kintu da napravim boks, ovo je zasada ohrabrujuce jer ja sam skroman samo da kvalitet bude, ako itko zna ikakvu ideju kako da poboljsam taj boks samo pucajte,(padalo mi je na pamet i narucit vise sjemenki pa stavit manje kaljeve od 5 litara, pa jedno 10 kaljeva) ili da stavim nekakvu foliju, boks je zidan u njemu je bio pas i nista se ne vidi izvana, zato i nema puno sunca.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma vidi radi onako kako mozes i imas mogucnosti za ovaj grow..kao sto i sam vidis moglo je to i mnogo bolje ali sad sta je tu je...za sledecu godinu malo bolje se organizuj i bice ok..a imaces i od ovog growa za dimit ,sad nemoj se nesto puno nadati i neces se onda ni razocarati...:) srecno...:)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Salevb je napisao(la):
E da vas pitam posto su mi rekli nesto drugari..Kazu da uzmem kokosije govance da ga rastvorim sa vodom i da prskam listove il sta vec koolko je to dobro i da li uopste to tacno..Hvala
1kg kokošijeg izmeta
10l vode
pomješat i ostavit na toplom da fermetacija odradi svoje nekoliko dana,potom dobiveni koncentrat razrijeđivati u omjeru
1:10,znaći litra dobivenog koncentrata na 10l vode....nikako zaljevat suhu nego već namočenu zemlju....ništa po listovima ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

MarkoMil

Aktivan Član
16.02.2014
70
53
18
Evo imam jedno pitanje za vas pusace..

Koje su najslabije cigare sto se mogu kupiti u HRV jer su to rinhil ultra?

Jer inace sam nepusac i nevolim kada se smota đoint sa nekim teskim duhanom jer mi nebude dobro od njega.. pa da probam s laksim nekim...mozda ce biti bolje..

inace u drustvu motamo s cim imamo bilo cim to je najcesce cesterfild crveni ili water wolf plavi..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
a onda nemas kaj drugo nego najslabiji duhan......ili neka lulica ili bong kad si u mogucnosti :)
npr...ja sam pusac, ali mi vise odgovara lulica tj cista vutra ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
skokni do prve prodavnice makrobiotike il zdrave hrane i kupi 50gr. caja od nane/mente. moralo bi biti prirodno, da prirodnije ne moze biti ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
odes pa pitas, nece te ujesti :) samo trazi da nije u filter vrecicama... mada je i u vrecicama prirodna nana/menta, samo sitnije izmrvljena. mozes je i nabrati pa osusiti, sada buja u prirodi, prirodna je + dzaba ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
probaj slobosno, nece da skodi, samo:"Jonizator vazduha stvara negativne jone te neutralizuje negativne uticaje magnetnog i električnog zračenja koje nastaje upotrebom različitih električnih uređaja (TV, računar, el. instalacije, mobilni…)." miris ce i dalje da ostane, al ce biljka verovatno imati vise kiseonika ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r
25.04.2014
13
0
0
Ljudi zbunio sam se malo sa mestom za presadjivanje pa su mi biljke ostale u malim saksijama 3meseca.
Pa se pitam da li ce se razgranati i povecati da ih presadim napolje ili u nesto vece?
 
25.04.2014
13
0
0
Pa imaju visinu 50cm samo sto za to vreme kolike bi trebale biti siroke izgledaju ko deca.

Bas me zanima ako nece mnogo napredovati da ih ne presadjujem dzabe vec da sadim nove a sa ovima da eksperimentisem??!
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
kako hoces ako ce ostati u malim sto ne bih preporucio onda i gnojis obavezno jer nemaju dosta hranjiva, ali opet oprezno i po dozi da ne pretjeras, ja bi presadio u vece ili bi nasao sajt svakako, poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.