Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....u svakoj poljoprivrednoj apoteci a imas ih i u centrima tipa Bau**** od Plantele od 40-80 kn......
 
21.02.2010
13
0
0
33
negdi san procita da je biljku dobro zalit malo pišakom, e sad jeli to istinia ili ne? mozda je glupo pitanje a mozda i nije heh
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
:signs053: Ako volis da ti biljka smrdi po amonijaku, samo naprijed...
Ja mislim da su to jebene gluposti...
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
trazim i nemogu nigdje nac dal je vec neko postavio isto pitanje...za lampu od 70W ide ista prigusnica kao i za sve ostalo ili svaka lampa ima odredjenu prigusnicu?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Za svaku žarulju, ovisno o snazi, ide pripadajuća prigušnica. Nikako nije preporučljivo koristit nekompatibilne elemente. Ili ti po naški :) za lampu 70W ide prigušnica za lampu od 70W :)
Propaljivači imaju određeni raspon snaga koje mogu startati. Od 35W do 400W je jedna izvedba, a druga je 600W do 1000W.
Eto :) ima još pitanja :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Gajba je napisao(la):
negdi san procita da je biljku dobro zalit malo pišakom, e sad jeli to istinia ili ne? mozda je glupo pitanje a mozda i nije heh

Možeš...1 L mokraće se miša sa 15 L vode...to ti je neki omjer...slobodno zalivaj, viruj meni!

born_to_be_green je napisao(la):
:signs053: Ako volis da ti biljka smrdi po amonijaku, samo naprijed...
Ja mislim da su to jebene gluposti...

Jebena glupost si ti...neugodan miris pišaline ćeš osjetiti ukoliko par sati prije popiješ par litara pive i vina!!!!!!!!!!!! zdrava pišalina je nešto najsterilnije a da je prirodno...drugo...ako men ne viruješ da se pišalinom može gnojiti biljka/e ukucaj u google urine nutrient i sl pa vidi...koristila ju je i NASA za istraživanja kao gnojivu za biljke...neka istraživanja kažu da je najbolje moguće prirodno gnojivo...ta naša pišalina...i ja ću svoje biljke zalivat pišalinom!!!!! čitaj, uči i muči!
 
27.06.2011
20
0
0
32
e ljudi imam pitanje u vezi ocuvanja,imam dosta sjemenki ali ih nebi vise ove godine sadio...koji je najbolji način očuvanja istih do sljedeče godine?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
kutija šibica, folija od cigareta... pa zatim ladica...
mogu sjemenke stajat jako dugo...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Jebena glupost si ti...

Ne razumijem tvoje frustracije i vrijedjanje... Nije bas dolicno "prijatelju foruma". Ja sam samo izrazio svoje misljenje na sto imam pravo.
I, da, ne namjeravam nikad to raditi s urinom kolko god imalo nutrijenata i sl.....
 
25.08.2011
1
0
0
33
poz ljudi ja sam nov ovde, i interesuje me samo jedna odnosno 2 stvari.
1. jel nije problem da za cvetanje uzmem HPS lampu koja delimicno emituje i plavi spektar boja?
2. Na jedan prigusivac, kolko moze sijalica se prikaci?
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
zemun35 je napisao(la):
1. jel nije problem da za cvetanje uzmem HPS lampu koja delimicno emituje i plavi spektar boja?
2. Na jedan prigusivac, kolko moze sijalica se prikaci?

1. Nije problem
2. Jedna sijalica na jednu prigusnicu

Enjoy
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
born_to_be_green je napisao(la):
Ne razumijem tvoje frustracije i vrijedjanje... Nije bas dolicno "prijatelju foruma". Ja sam samo izrazio svoje misljenje na sto imam pravo.
I, da, ne namjeravam nikad to raditi s urinom kolko god imalo nutrijenata i sl.....

isprika zbog povrede govornika...objasni mi svoj stav prema urinu kao organskom gnojivu? ti bi rade zaliva kemijom i pusija djelomicno kemiju nego koristija jedno od najboljih prirodnih organskih gnojiva a to je i NASA potvrdila?

...And it's not a backwards step, it's space age technology -- NASA has used urine in hydroponics systems!
 

dkuivtauj

Banned
Banovan
25.08.2011
0
0
0
100
sta je genjo????

nemozes da odgovoris????

tako sam i mislila!!!

nemoj da lazes javnost!!!!!!

dokazi svima lepo da nezaradjujes pa ugasi forum!!!!!!!

ajd sad mozes da me banujes kao i vecinu clanova!

nastavi s radom....






samo zarada je bitnaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!







p.s. na ovoj ip adresi se nalazi vas sajt 208.79.232.245

pa neka se policija malo poigra!!!!!ahahahahahaha

toliko o sigurnosti.....
 
21.02.2010
13
0
0
33
jos prije taman kad je biljcica izbila iz zemlje dolija san malo pišake... i nakon tjedan dana izbije još jedna pokraj prve (iz jedne sjemenke), baš cudno,mozda je pišaka kriva :D

...i evo ih sad rastu jedna do druge...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
isprika zbog povrede govornika...objasni mi svoj stav prema urinu kao organskom gnojivu? ti bi rade zaliva kemijom i pusija djelomicno kemiju nego koristija jedno od najboljih prirodnih organskih gnojiva a to je i NASA potvrdila?
Isprika prihvacena!Organsko gnojivo mi je na prvome mjestu i uvijek pokusavam sto manje kemije stavljati. Ali urin jednostavno nikad ne bih koristio. Eto!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.