Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.04.2011
35
4
0
45
T-bud je napisao(la):
URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc00116vd.jpg/]
dsc00116vd.th.jpg
[/URL] Nakon sto su se sjemenke(orange bud) preko noci natapale u vodi posadio sam ih u pripremljene case od 0.5l.,dobro ih pospricao sa vodom,prekrio ih plasticnom folijom i stavio u prostoriju gdje ce rasti. Lampa je hps250w,temp 28c,vlaga varira izmedju 30-40%. E sad pitanja....Da li sam napravio sto krivo? Prekrio sam ih folijom da lampa ne presusi zemlju,a opet me zanima da li mogu strunut u zemlji ako im je pre vlazno? Zemlja je terra magma. Lampa gori bez prestanka. Da li trebam nakon dva tri dana ako ne niknu maknuti foliju pa ponovo pospricat zemlju ili bi trebale imati dovoljno vlage dok ne niknu. Da li je dobro da su pod lampom ili da ih maknem dok ne niknu. Hvala na savjetima,poz!
Kralju niknuce ti seme i bez lampe samo je bitno da ti temp ne ide ispod 25.Ako im je velika vlaga oce riknut.Bolje da isposeces plasticne flase od koka kole iseces na pola i gornji deo gde je zatvarac poklopis saksijice ali skines zatvarac.Ako ti sijalica odrzava temperaturu onda neka gori a ako ne onda je ugasi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kortez
06.04.2011
35
4
0
45
PowerSeed je napisao(la):
ljudi obicno hoce da im cveta krace, sto bi produzavao, mislim, sta bi s tim da dobijes
sta zapravo pitas, da li moze da prezri ili da li ti mozes da prolongiras period cvetanja?
Maestro posto neznam koja mi je sorta pitao sam dali cu da za***** marijane ako im dam vise dana svetla jer im je danas 85 dan cvetanja.Sve sam skontao i one od nocas idu na 48 sati mraka pa na klanje.Hvala svima koji su mi pomogli da unutarnji moj prvi uzgoj isteram do samog kraja.Bacam slicice kad zavrse sa susenjem Pozdrav
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
kanabis org slovenija, ali šalje sa područja rh, danas ugovorio automatic royal, pošto sam zelen doslovno, pa da se poigram, a i dobit ću sutra neko sjeme koje je od vrhunske biljoze, pa ću uparit to.

Pošalji samo mail kanabis orgu na adresu navedenu na kontaktu, mogu reći za sada da su susretljivi, a i gore se spominje da brzo stiže seed.


Mene zanima sad jedna druga stvar, pošto je automatic, i živi puno puno kraće od regularne biljoze, ima li načina i svrhe da se LST-ira, mislio sam od 3 komada automatica da s jednom probam da ju LST-iram, samo da vidim razliku.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nerazumijem, pa nisam reklamirao ništa, samo sam prenesao djelomično iskustvo, a i zaista sam od svih s ovim stupio u prilično brzi kontakt.

Zar nesmijem ni pitati ništa o nekome tko nam nije sponzor, ili se smije spominjati neki drugi dobavljač samo da nije blizu balkana...

sorry ako sam zas_o...
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Da li mi netko moze pomoci ?..Uzeo sam growbox 60x60x160 250w hps ..Temperatura mi je izmedju 25-28 konstantno zavisi kako prozor otvorim :) .. Uglavnom imam problem sa vlagom vlaga je oko 30% nonstop ..I nikako ne mogu podici vlagu :( imam ugradbena 3 venta sa cijevimaza upuh i ispuh 120 mm .. Stavio sam mokru krpu u box i 0 bodova :( da li netko zna uzrok i kako se vlaga povisuje ali da drasticno naraste makar na 50 60% to je duplo !! Pozdrav i svaki komentar je dobrodoshao :)
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Ja skoro cijeli grow guram (pod svjetlima) sa vlagom na 0%..i eto, guram i dalje.. Nema nekih vecih problema. Vlaga u mraku ide i do 60%, tako da higrometar radi. Sigurno bi bilo bolje da je oko 50, ali ni 30% nije toliko lose.. Moj savjet je da se ne sekiras previse oko toga..ima puno ostalih bitnijih stvari :p
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Kao što vidiš, biljki to ne smeta previše - a to je najbitnije, kasnije kad dobi još lisne mase - vlaga može ići samo gore i ići će gore :)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Stvar je u tome da vlaga koja isparava iz te krpe odmah ode van iz boxa jer ventovi tjeraju zrak da struji...tako da higrometar ni ne stigne registrirati tu vlagu(premda biljke najvjerojatnije to osjete)...

Moj savjet bi ti bio bolje da podignes vlagu u prostoriji u kojoj se box nalazi, tako da ventovi ubacuju vec vlazan zrak u box... E sada kako to postici ako je u prostoriji hladno i nema grijanja je drugi problem...
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
pa imam klimatiziranu sobu na klimi je nonstop 25c ... ali vlaznost zraka je u ***** bash sam hidrometar stavio na prozor i ne prelazi preko 30 ?..pa sam bio u hodniku tamo je oko 35 ..ne kuzim fakat hvala vam momci ali zelim bar na 45 50 podici da mirno spavam sve ostalo je zaista ok .. biche review uskoro etc:) stavio sam rucnik vlazan na vent da pirka ali nista 0 bodova :( ..
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
ma stavi casicu onu obicnu za pit vodu... neznam kolko ti je box al valjda nije preko metra kvadratnog..... hehe


i da... ne zaboravljam nikad..... pogotovo ne obecanu vutru hihihi
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
pa daj citaj onako sta me hebe znat cesh velicinu boxa i jachinu lampi pa ne znam fakat vishe nisam pametan stavio sam i cashu vode i dvije krpe mokre do jaja !! spustio lampu jedno 40 centi od svega toga ,daj helpaj ! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.